Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Malowanie naszej repliki


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak, co w jezyku internautów oznacza przede wszystkim wagę, nie zaś szerokość. Informacja za którą wdzięczni są posiadacze dial-up'ów czy też innych 56kbps, itp.. (tak, oni jeszcze nie powymierali) - weź pod uwagę datę powstania tematu.

;)

Link to post
Share on other sites
Guest british

Scar-L, malowanie wykonane "z ręki" farbmi: NFM -oliwkową i zwykłą czarną matową. Rozebrany do takiego stanu, ponieważ wtedy, kiedy było robione zdjęcie, znajdował się jeszcze w "reperacji".

 

scar1i.th.jpg

scar2y.th.jpg

Edited by british
Link to post
Share on other sites

Artystą nie jestem, tak więc poszedłem po najmniejszej linii oporu malując replikę (M16). Na fotkach widać jak to wygląda. Tak samo jest pomalowana moja wcześniejsza replika (M4A1) którą tez widać na innych fotkach. Farbki to NFM kolor zieleń i oliwka.

 

dscf6424.th.jpg49390016resize.th.jpg49390015resize.th.jpg

 

49390014resize.th.jpg49390017resize.th.jpgsv601086.th.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

cos wyzej czytałem i takie pytanie mam.

Jak bym użył farb marki MONTANA to dobre rozwiązanie ? czy lepiej uzyc czegos innego ?

Najlepsze, jeżeli chodzi o stosunek cena/jakość.

Według mnie bardzo dobre, schną 5min max...

Kryją idealnie, lepszych droższych nie trzeba.

Edited by pidzejfat
Link to post
Share on other sites

Ja ostatnio odnalazłem złoty środek do zmywania farb (nie wiem jak w innych, ale w Montana Gold działa świetnie !)

Jest to rozpuszczalnik do wyrobów poliuretanowych. Nie przeżarło mi plastikowych ani metalowych(lol :P ) części, a farba zeszła idealnie. Wystarczyło, że około godzinki poleżało sobie zanurzone w tym rozpuszczalniku i samo zeszło, bez szorowania, przecierania itp.

Link to post
Share on other sites

Czy jeśli mam cm.048 w którym body to normalna stal omalowana na czarno (tak mi się wydaje , ponieważ tam gdzie selektor ociera o body jest ,,błyszczący pasek '')pomaluje je na jakies camo to bedzie dało się tak zmyć farby aby zeszła tylko ta warstwa farby w camo a ta stockowa przy body została ?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...