Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Malowanie naszej repliki


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

O ile kolor to jeszcze jesteś w stanie dobrać nawet z palet montany, to od razu Ci mówię, że efektu takiego jaki daje oksyda, sprayem nie da się uzyskać - albo się będzie dużo bardziej świeciło albo będzie bardziej matowe. Jasnych beży jest sporo w paletach Black i 94, ale musisz raczej sam popróbować, dobrać taki jak Tobie się będzie podobał.

Link to post
Share on other sites

Sądzę że fajnie by było dla osób które nie mają tej możliwości w tym ja aby ktoś udał się do sklepu w jego mieście który posiada montany i zabrał ze sobą jakiś hełm lub cześć i zrobił fotkę na tle różnych odcieni farb piaskowych. Ułatwiło by to życie nam :). Może magia świąt kogoś skłoni do dobrego uczynku :P.

Link to post
Share on other sites

Nic to nie da.. Odcienie na puszkach i w katalogu są inne niż sama farba..

Wiele osób się nacięło na BLK 8010 Sand, który wygląda na zdjęciach dość fajnie.. sam go nawet kupiłem jednak jest bardziej pomarańczowy niż pustynny.

 

Z Serii Black tylko 8110 i 8130 nadają się na pustynne.

 

Chociaż jeszcze nie wszystkie testowałem :)

Edited by MyN3
Link to post
Share on other sites

Szczerze mówiąc, nadal jest czerwona :D Ale w oczy się zbytnio nie rzuca, taki 'rdzawy' kolor może się ładnie sprawdzać w wysuszonym jesiennym lesie. Na miniaturach jej kształt się rozlewa

 

To czarne coś na chwycie pistoletowym to dętka, prawda?

 

Swoją drogą, jakbym miał takie fajne CAR-15 (lub cokolwiek to jest, nie znam się na poszczególnych wersjach, mówię o tej zielonej replice) to bym go nie plugawił farbami. Jakiej firmy to replika, btw?

Edited by Obi-Wan
Link to post
Share on other sites

Szczerze mówiąc, nadal jest czerwona :icon_biggrin: Ale w oczy się zbytnio nie rzuca, taki 'rdzawy' kolor może się ładnie sprawdzać w wysuszonym jesiennym lesie. Na miniaturach jej kształt się rozlewa

 

To czarne coś na chwycie pistoletowym to dętka, prawda?

 

Swoją drogą, jakbym miał takie fajne CAR-15 (lub cokolwiek to jest, nie znam się na poszczególnych wersjach, mówię o tej zielonej replice) to bym go nie plugawił farbami. Jakiej firmy to replika, btw?

 

Tak, to czarne to opaski z dętki, żeby się dłoń nie ślizgała. Zielona replika to stary spring XM-177E2 Tokyo Marui, kupiony w nieistniejącym już Firefoxie. Obecnie nie strzela. Ćwiczyłem na niej operowanie aerografem, dobór kolorów i masek, wykorzystuję ją też w szkoleniach w drużynie harcerskiej.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...