Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] MP5 [CYMA]


Recommended Posts

Takie jedno małe pytanko...

Jaka jest wytrzymałość mocowań pasa nośnego?

Założyłem 3-punktowe i się zastanawiam 3kg lecące w dół na jednym kółeczku, bo przecież z tyłu jest tylko przelotka.

Ja mam pytanko z innej beczki. Czy tylne ucho do mocowania pasa wytrzyma ciężar repliki, gdyż mam zamiar zastosować zawieszenie 1 pkt. Chodzi mi o model CM 0.49J.

Bo to się przekłada przez kółeczko, ale na około chwytu :) Kółko robi tylko za przelotkę i nie trzyma całego cięzaru :)

 

Z moją replika dzieje się coś dziwnego. Strzela normalnie ale co +- 50 kulke wystrzeliwuje na odleglość 10m. Czym może to być spowodowane?

Kilka opcji. Pierwsza to za mocno ustawiony HopUp, potem magazynek, potem komora HU sama w sobie, może brudna lufa ?...

 

 

Mam tą MP5 już długo i jak wcześniej pisałem jestem bardzo zadowolony. Trzeba tylko podkładkę pod HU, wymienić lufę na dłuższą i do boju. U mnie rozrzut na granicy zasięgu jest wielkości głowy człowieka ! Każdy kto chwilę się nią pobawił był w szoku, ja nadal jestem ;)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiecie może jak rozłożyć gb ? Chodzi mi tylko o zmianę springa i chcę to zrobić jak najszybciej i nie namęczyć się ze składaniem rozkładaniem i główkowaniem gdzie co ma być. Replika nie posiada gwarancji więc nie zrobią mi tego za free a sam nie mam zamiaru płacić nie wiadomo ile za przesyłki itd. :wink:

Edited by NashVille
Link to post
Share on other sites

Mam tą MP5 już długo i jak wcześniej pisałem jestem bardzo zadowolony. Trzeba tylko podkładkę pod HU, wymienić lufę na dłuższą i do boju. U mnie rozrzut na granicy zasięgu jest wielkości głowy człowieka ! Każdy kto chwilę się nią pobawił był w szoku, ja nadal jestem ;)

 

Mam nadzieję, że nie przegapiłem jakiegoś twojego wcześniejszego posta. Możesz coś więcej napisać o tuningu Mp5-ki? Na razie mam replikę stockową, myślałem nad wsadzeniem dłuższej lufy Systemy, maskującego ją tłumika, gumki Guardera i jakiegoś kolimatora. Czy taka przeróbka ma w ogóle sens czy darować sobie przedłużanie tej broni?

Link to post
Share on other sites

Mam nadzieję, że nie przegapiłem jakiegoś twojego wcześniejszego posta. Możesz coś więcej napisać o tuningu Mp5-ki? Na razie mam replikę stockową, myślałem nad wsadzeniem dłuższej lufy Systemy, maskującego ją tłumika, gumki Guardera i jakiegoś kolimatora. Czy taka przeróbka ma w ogóle sens czy darować sobie przedłużanie tej broni?

Hmm.. nie wiem czy przegapiłeś, czytałeś cały wątek ? :)

Powtarzalność chińskich produkcji jest na niskim poziomie, więc nie wiadomo co masz w rękach... U mnie wymiana elementów, o których piszesz znacznie zwiększyła celność. Nie masz wersji SD, że chcesz tłumik dokupować ? feee :)

Link to post
Share on other sites

Ale bezpiecznik raczej nie mieści się na górze.

A jak ułożyc baterie? Jednak obok drugiej?

 

I jak z regulacja hop-up? Wszedzie piszą ze reguluje się go kluczykiem a ja tam mam taki wystający kawałek plastiku

 

Ja włożyłem firefoxa 8.4V na dużych ogniwach bez wyłamywania czegokolwiek.

Link to post
Share on other sites

Do cm.041 lepiej kulki 0,23 czy 025?

 

Guarder ma dobre kulki?

 

Ile cm041 ma fps w stocku? Mirzył ktoś?

Bo w to co podał mi sklep niechce mi sie wierzyc zbytnio..

"...Czy oni grają w sieci ? Mogę z nimi zagrać w sieci ?" Znasz taką reklamę neostrady puszczaną w tv ? Bo twoje wypowiedzi tak wyglądają...

 

Kulki dobiera się według FPSów, a nie marki repliki. Jeśli masz ok 400FPS (a powinieneś przy CM041 w stocku) to polecam kulki G&G 0.25

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

1. Nigdzie nie znalazłem info o średnicy lufy w cm.041.

Wie ktoś jaką ta lufa ma średnice?

 

2. Dzisiaj na strzelance miałem kilka "zacinek" kul w lufie. Albo leciały na ~5-10m albo dopiero za drugim strzałem wylatywały dwie naraz.

Jest to spowodowane "partia" kulek? Zawsze używałem kulek P&J i zacięcia nie występowały lecz dzisiaj strzelałem z dopiero co zaczętej paczki.

 

Pozdrawiam.

Tom92

Link to post
Share on other sites

a czy nie jest tak, ze w tych cymnakch jest wstawiona chinska precka ?? 6.04mm ?? i to moze byc wina kulek...

 

ja mam cymke MP5 SD6 (0.41), używam kulek guardera i żadnych zacinek nie miałem, a warunki do strzelania były nie za ciekawe, deszcz, błoto, piach.....

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...