Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] MP5 [CYMA]


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bass21: Sprawdź miernikiem napięcie pakietu przed strzelaniem (po naładowaniu) i po (gdy już niedomaga) i podaj wyniki. Może po prostu któreś ogniwo niedomaga.

 

Ja swoim wystrzelałem już około 10tys. z czego większość nie osobiście :)

 

- Urwana rączka przeładowania. Rozwiązanie: nowy, stalowy element łączący rączkę z zamkiem (a sama rączka to aluminium z zewnątrz i ołów w środku).

- Kable wymieniłem na silikony, bez bezpiecznika, teraz pakiet wchodzi bez problemów.

- Uchwyt przy kolbie (wysuwana) jest niedopracowany i niesolidny, przy mocniejszym pociągnięciu wypina się z kolby. Przy zawieszeniu jednopunktowym to spory problem.

- Selektor trybu ognia co jakiś czas może się odkręcać, ale mi zdarzyło się to na razie tylko raz.

- 0,20g - 380fps (sprężyna 100 guardera), 400fps (stockowa).

- Zero zacięć kulek! Czy to G&G czy Pestki zero problemów.

- Celność b. dobra, lepsza niż "uber-510fps-cqb-ak-74" kolegi, gdzie kulki lecą szybko, ale nie tam gdzie trzeba :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Wie ktoś może jak rozmontować front tej MP5? Bo dzisiaj przewróciła mi się i są luzy pomiędzy upper receiverem a zespołem lufy zewnętrznej i rury gazowej, więc chcę to rozłożyć i zobaczyć czy wszystko w porządku.

Wyjąłem lower receiver z gearboxem, zdjąłem szyny RIS, wyjąłem lufę wewnętrzną, ale nie wiem co dalej zrobić, żeby oddzielić front od reszty.

Link to post
Share on other sites

Chodzi Ci o ten rysunek na stronie 13 w tej instrukcji?

CYMA_CM-041B_CM-041J_ManualChinese_English.pdf

Bo ja w ogóle nie dostałem razem z peemem żadnej instrukcji.

 

Według tego manuala lufa zewnętrza (44) łączy się z tą częścią (45) za GB, na której jest prowadnica (47) zamka (suwadła?) (26) o.0

 

W każdym razie, dalej nie wiem, co odkręcić, gdzie wcisnąć, żeby oddzielić upper receiver (27) od reszty.

Wykręciłem (4), (8), ale dalej nie mogę wyjąć uchwytu zawieszenia (7).

I do czego służy przycisk (24), po wciśnięciu nadal nie wychodzi ten szary blok metalu (23), w którym siedzi (komora?) HOP-UP (15).

Edited by lukeese
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

A czy klasyczny chwyt przedni od ostrej podejdzie do tej repliki?

Bo przymierzałem chwyt od MP5 G&G i był za długi, w ogóle cała lufa zewnętrzna była dłuższa (ale była to chyba wersja Eco, która według danych SpecShopu jest dłuższa o 3cm). Chwyt właśnie był za długi.

Ten od ostrej jest o 3mm krószy od chwytów z TM i CA i ma ok 15cm.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...