Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Najlepsze kulki 0,25


Recommended Posts

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A jak mają się do całego kulkowego świata PJ, da radę na precce 6,04? Jak dotąd używałem G&G i muszę powiedziec, że w AKS - 74U i precce uwaga... Elementa dają radę elegancko - 40m trafiają w drzewko o śr. 20cm raz za razem.

 

Ale wiadomo, 10zł to różnica jest. Także co sądzicie o PJ?

Link to post
Share on other sites

Do sprężyn M100 MAX, potem stają się niebezpieczne. W niektórych środowiskach zakazane.

A guzik. Trzeba było najpierw pod link zajrzeć. To nie to samo co "BBB MAX" a porządne "zwykłe" kulki biovala. [Te niebezpieczne wykonane są z tworzywa przezroczystego i są cięższe]. W dodatku to kulki bio co zdecydowanie zalicza się na +.

Link to post
Share on other sites
Ale wiadomo, 10zł to różnica jest. Także co sądzicie o PJ?

Żeby mi za darmo dawali - nie wezmę!

Raz spróbowałem, nigdy więcej. W midcapach G&P do AK tną się makabrycznie. Rozrzut w TM-owym AK-47 z prec lufą Systemy zdecydowanie większy niż kulek TM czy Guarderów. Zasięg skuteczny spadł mi na nich o jakieś 10 m - właśnie z powodu spadku celności.

Edited by Michal_g
Link to post
Share on other sites

A guzik. Trzeba było najpierw pod link zajrzeć. To nie to samo co "BBB MAX" a porządne "zwykłe" kulki biovala. [Te niebezpieczne wykonane są z tworzywa przezroczystego i są cięższe]. W dodatku to kulki bio co zdecydowanie zalicza się na +.

 

Oki, rozpędziłem się ;) Swoją drogą ciekawe, że nikt wcześniej nie zwrócił uwagi...

 

Cóż i tak są drogie. G&G za tę wagę i ilość kosztują 35-39 zł. A to, że bio, to fajnie, o ile się nie porozwalają podczas strzelania w wilgotne dni. Acz inicjatywa ciekawa ;)

Link to post
Share on other sites

G&G i zdecydowanie tylko G&G !!

Uzywalem rowniez Blasterow ale celnosc byla na nich gorsza.

Zrobilem tez kiedy porownanie i rozwalilem kilka kulek G&G i kilka Blasterow. Wynik? G&G w srodku nie mialy zadnych pechezykow czy jakis niedorobek, blastery zas mialy takie dziwne "fale" widoczne na polowkach kulki w srodku

Na dodatek G&G wychodzi taniej od Blasterow :P

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...