Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 WE - zapoznaj się z pierwszym postem


Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a ja mam podobny problem jak artu po zmianie części na ra-techa. Po podłączeniu magazynka i przeładowaniu młoteczek uderza w iglicę ale strzał nie pada. Po odłączeniu maga i przeładowaniu, po podłączeniu maga strzela normalnie. Tak jakby sprężynka w fire pin byla za słaba i po uderzeniu w maga element się unosi. O ile ktoś coś zrozumiał z tego wywodu to liczę na jakąś rade :icon_razz:

 

Wymień fire pin i velve lock z ra techa na normalny wtedy będzie ok.

 

Ja miałem taki sam problem, sprężynki nie są tu niczemu winne.

 

Po prostu fire pin jest za gruby i unosi się o zawór gdy wkładasz magazynek do gniazda i jak przeładujesz nie cofa się bo blokuje się o zawór.

 

Zrób sobie test bez górnej części body i zobaczysz.

Link to post
Share on other sites

napisz do serwisów asg czy posiadają takową uszczelkę i czy od sprzedają.

 

p.s http://www.specshop...._M16,_416_-_#37

czy to nie będzie ta uszczelka?

 

testował ktoś efektywość zestawu lufa ra-techa 14,5 cala + gumka ra-techa ?

 

Ja posiadam (średnica 6,01) i sprawuje się dobrze tylko że ja posiadam G39 ras od WE.

Edited by FlorChuck
Link to post
Share on other sites

Sulan Posiadasz open czy close bolta?

 

Bo jeżeli open bolta to będziesz miał najprawdopodobnie taki sam problem jak ja miałem w mojej giecie z velve locke.

 

http://forum.wmasg.pl/topic/70769-we-g36-gbb/page__st__180

 

tutaj li do tematu oraz jest tam post z filmikiem mojego (wtedy) problemu.

 

Amaden wytłumaczył mi dlaczego tak jest.

 

Więc jak będziesz miał nadal jakieś problemy zajrzyj do linka.

Link to post
Share on other sites

W zasadzie to samo co u Sulama, tylko u mnie wszystko działało i chodziło na stock'u, po czym pewnego pieknego dnia włożyłem maga, przeładowałem i przestała replika strzelać. Jak przeładuje i włoże maga, strzela. sprawdzałem mechanizm w tych dwóch przypadakach, otwierając replike i wszystko było tak samo. Zdjęcia mogę porobić jutro, jakie konkretnie części?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Mógłby ktoś zaznajomiony z tematem opisać mi na czym polega różnica między zespołem spustu z zestawu Open Bolt Conversion Kit a tym z Closed Bolt? Jakieś wzmocnione części czy coś specjalnego, bo na pierwszy rzut oka to w tym z CB szersze jest chyba tylko kółeczko w hammerze? Nadmienię że mój pochodzi najprawdopodobniej od RA-TECH (replika HK416 z NPASem). Druga sprawa to zamek. Mam wrażenie, że jest wykonany ze słabszego jakościowo materiału - lżejszy o lekko ponad 10g jak w CB i trochę „wytarty” (towar z drugiej ręki, więc albo to, albo dojechany).

Link to post
Share on other sites

Czyli nie kombinować nic z częściami mimo, że obecnie zainstalowany zestaw spustu może być lepszy (RA TECH WE Firing pin+Valve Locker)?

 

EDIT: na stronie RA-TECHa jest w opisie, że te części są do obu systemów. I co z tym zamkiem?

Edited by D-grey
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Witam, macie moze jakies informacje na temat tego WE http://www.taiwangun.com/a-w-s-s-we-m4-gbb-type-with-open-bolt-system-black?from=listing&campaign-id=19 ? Bo w tym temacie chyba nie widzialem zeby ktos mowil o wesrsji A.W.S.S Wyglada na full metal, faktycznie tak jest ? Czy moze lepiej http://www.military.pl/kjw-tanio-koba-m4-a1-gas-blowback-rifle-metal_9416t

Link to post
Share on other sites

To jest babol na stronie, A.W.S.S. to były pierwsze wersje z closed bolt'em. Jak się pojawił open bolt to ten skrót zniknął, możesz napisać do sklepu i zapytać o co chodzi. Tak jest to full metal czyli to co w orginale jest metalowe to i tu jest. O kjw/tanio koba się nie wypowiem bo nie miałem i nie dotykałem, ale mi się nie podoba. Ja wybrałem WE i jak na razie jestem bardzo zadowolony.

Link to post
Share on other sites

Na starcie nic nie trzeba wymieniać, z plastiku jest tylko przedni chwyt, chwyt pistoletowy i kolba. Jest jeszcze dysza ale ona w stockowej wersji musi być plastikowa, czytałem ze aluminiowa rozwalała komorę hop up. Do czego będziesz go używać?

Link to post
Share on other sites

No na pewno od czasu do czasu jakas strzelanka chociaz musze sie zorientowac jak wyglada sprawa z ASG w moich okolicach :) w razie czego zawsze mozna postrzelac sie z painballowcami heheh no i na pewno tez od czasu do czasu pewnie postrzelam sobie do celu czyli czysto rekraacyjnie, a wlasnie tak apropo HU, to ona tez jest plastikowa ? bo gdzies czytalem, nie wiem czy akurat chodzilo o WE ale pisali ze plastikowe HU nie jest zbytnio wytrzymale, ale juz nie pamietam czy pisali o stocku czy nie :/

Link to post
Share on other sites

HU tu jest ze znalu więc niby metal. Stockwe części wytrzymują zazwyczaj 10-15 tyś kulek, na gaziaki to dużo bo z nich się strzela się mniej a precyzyjniej i z głową. Pamiętaj o dobrym smarowaniu repliki bo to jednak metal trący o metal:P

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...