Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 WE - zapoznaj się z pierwszym postem


Recommended Posts

Można gdzieś teraz dostać "Bolt Catch Plate" od TSC? Na specu się skończyły, WGC nie ma w ogóle w ofercie, RW i eHA są OoS. Prosiłbym o namiary jak ktoś widział dostępne.

 

Druga sprawa, można gdzieś dostać zapasowe, stockowe części mechanizmu spustu WE? Skoro wytrzymują całkiem sporo (i byłyby do tego tanie), to nie widzę sensu zmiany na stalowe.

 

Jaka jest żywotność stalowych części mechanizmu spustowego? Przeglądnąłem temat o CWI który się tutaj przewinął, ale nic konkretnego tam nie było. Zastanawiam się czy gra warta świeczki i jakby to grało z resztą stockowej giwery.

 

Czytając temat kilka razy przewijał się problem z pękającym charging handle, czy był on obecny tylko w wersji CB, czy nadal jest się czego obawiać w obecnie dostępnych OB?

Edited by slepy
Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

:zastanawia:

Wiesz, ja jak otworzę następującą stronę :

http://www.cobraairs...&osCsid=99c1f4a

to w „okienku” z artykułem/ przedmiotem „TSC Bolt Catch Plates for WE Gas Blow Back M4

NIE, widzę informacji (Out Of Stock) !

 

Więc jeśli To jest tym czego TY szukasz, to w czym jest problem ?

 

Dzięki za stronki tylko kwestia jest tego typu że szukam żeby w polsce kupić chyba że że ktoś sprowada z USA zbiera zamówienia do gbb to mam długą liste.

Link to post
Share on other sites

Buahahahahahahahahahaha weź, bo mi się zajady porobią. Jak chcesz serwisować karabin na częściach dostępnych w rodzimych sklepach to możesz go sobie na ścianę powiesić. Słowem-zapomnij i szybko sobie konto na paypalu załóż, a potem zamawiaj części z zagranicznych sklepów.

Link to post
Share on other sites

Jak u Was z pracą bezpiecznika?

U mnie przy przełączaniu na SAFE (karabin przeładowany) czuć spory opór - czy to normalne w WE GBB?

Mam jeszcze jeden mały dylemat. Przy przeładowaniu na AUTO młoteczek chowa się trochę głębiej, tak jakby go coś przytrzymywało.

Przy naciśnięciu spustu nie ma reakcji. Dopiero trzeba zmienić na SEMI (wtedy młotek wyskakuję odrobinę do góry) i ponownie na AUTO, żeby móc strzelać w tym trybie. Niby szczegóły bo AUTO nie używam, ale jednak dyskomfort, że coś nie do końca działa ;-)

Macie pomysły? Mi się wyczerpały :-(

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Ładnie Ci to niesie Amademie, Na początku jak oglądałem ten filmik to myślałem gdzie w M4 Ci się mieści pół metra lufy? Ale to złudzenie optyczne...

 

Żeby nie było, ktoś montował taką lufę do Mki:

http://www.airsoftglobal.com/shop/index.php?main_page=product_info&cPath=570_573&products_id=14253

 

??

Warto? PDI słynie z najlepszych luf precyzyjnych na świecie, więc jestem ciekaw czy w GBB się to również sprawdza.

Link to post
Share on other sites

Lufy PDI są bezapelacyjnie 1 klasy, ale zastanów się czy bardziej zależy Ci na przyroście mocy czy na skupieniu. Jeśli to drugie to niestety 6.01 się nie sprawdza. Mimo, iż odnotujesz minimalny przyrost mocy to kosztem skupienia.

Zresztą samo PDI tak reklamowało swoje lufy kilka lat temu:

 

BarrelBalistics0001.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Witam, wpadł mi do głowy pomysł zbudowania repliki w stylu popularnych w USA M4 Pistol. Ale żeby było ciekawiej chcę to zrobić bez repliki bazowej. Mam już ładną rodzinkę emek WE, brakuje mi tylko takiego obrzynka.

Chcę oprzeć budowę o zestaw RA-Techa M4 Pistol Kit. Miło, bo zawiera oprócz stalowego carriera także lufę zewnętrzną i wewnętrzną, buffer tube wraz z bufferem i sprężyną, i fajny front i tłumik płomienia.

Upper i lower do tego mam, gołe, nowiutkie, oprócz tego zakupię conversion kit do Open Bolta dla reszty flaków i komory hopka.

I teraz mam parę pytań, będę używał nazewnictwa angielskiego, przeszukałem Gasguns.info ale nie znalazłem odpowiedzi.

1. Czy coś muszę wymienić w trigger boxie od closed bolta M4 żeby zamontować go w zestawie z Open Boltem?

2. Czy rzeczy takie jak pin forward assista, takedown pins detents wraz z ich sprężynkami, i selector detent pin i jego sprężynka, i buffer lock będą pasowały od ostrego AR-15?

3. Czy sam forward assist, mag catch od ostrego również nie będą stanowiły problemu? Próbował ktoś tego?

4. Czy castle nut WE ma taki sam gwint jak ostry milspec?

5. Czy ktoś orientuje się gdzie dostanę zestaw taki jak TEN. Nie znalazłem tego poza Evike, ale może źle szukałem.

6. Czy jakiś sklep w ogóle ma zawory od magazynków CO2 w stocku?

7. Zastanawiam się czy adaptować dust cover od ostrego czy to olać w ogóle, będę musiał znaleźć taki który sprzedają wraz z pinem i sprężynką. Niektórzy producenci podobnież pasują do WE a inni nie, to prawda?

Ogólnie dużym szokiem jest dla mnie zniknięcie airsoftbuddy.com, mieli chyba wszystkie części do WE jakie można było sobie wymarzyć.

Edited by Pritcher
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...