Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] P90


Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam 4 kandydatów w domu, którzy chętnie zastąpią stockowy silnik - najnowsza seria A&K (czyli to co u Krakmanów jest za 9 dych), JG III gen, silnik Ca oraz stock BOYI. W przypadku dwóch pierwszych magnesy są naprawde mocne, ale jak będzie z ROFem to się okaże podczas selekcji ;)

No przeciez pisałem już.

Ja chciałem wsadzić do swojej deski silnik G&P M120, ale aktualnie jest on niedostępny nigdzie. Zamówiłem zatem ten silnik P&J... i wyszło na to, że "zamienił stryjek siekierkę na kijek". Silnik ma co prawda zwiększony moment obrotowy (cholernie silne magnesy - ciężko w ogóle obrócić wirnik palcami :strach: ), ale niestety szybkość porównywalną ze stockowym silnikiem z P90 :/ Także akurat w tym przypadku niepotrzebnie wydałem 89 zeta (a może chce ktoś kupić stockowy silnik? :P )

W celu podwyższenia szybkostrzelności postanowiłem zatem wymienić okablowanie oraz wstawiłem MOSFETa (IRL3713 + transile) - płytka z układem bardzo ładnie chowa się w body obok gearboxa. RoF wzrósł wyraźnie, chociaż nie dramatycznie. Śmiga teraz całkiem dobrze no i załatwiłem sobie potencjalny problem z przepalaniem styków.

Większy moment obrotowy wcale nie oznacza większej prędkości obrotowej.

 

Napisałem maila z zapytaniem o magazynki P90 do gunfire i niestety planują wzbogacić oferte tylko o hi-capy... :(

Macie pomysł który jeszcze sklep męczyć o sprowadzenie chińskich low-capów?

Można samemu z RSOV.com sprowadzić low-capy jak i hi-capy. W obydwu przypadkach koszt wynosi, wraz z wysyłką niecałe 40 zeta za jeden magazynek (!!!), więc jak ktoś ma tylko kartę kredytową (choćby wirtualną), lub konto PayPal (które teraz można doładować zwykłym przelewem bankowym) to nie ma problemu z zamówieniem. Paczka idzie ok. 1-2 tygodnie. Polecam! W końcu już dawno mieszkamy w globalnej wiosce. :D Edited by siridar
Link to post
Share on other sites

Cześć

Siridar, nie rób chłopakom fałszywych nadziei, nie doliczyłeś kosztów wysyłki.

Na RSOV wysyłka 1 maga to koszt $9, przy wysyłce trzech robi się już $33 ( mowa o regular airmail, najtańsza opcja).

Nawiasem mówiąc najtaniej wychodzi na WGC, gdzie 1 mag kosztuje $9,5, wysłałem zamówienie i quotation dla 3 magów + 6 małych strzykawek wyszło podobnie- 23$ za przesyłkę. Zatem jeśli się komuś nie pali, moim zdaniem lepiej poczekać, aż będą w polskich sklepach.

Link to post
Share on other sites

Albo przykleić się pod kogoś z zamówieniem.

Kij w ucho, ja tam na razie muszę przysiąść na tyłku z kasą na ersoft, to będę biegał z tym jednym stokowym lowem, chyba, że ktoś chce lowa, na lekko używanego haja zamienić, to ja bardzo chętnie oddam takiego :-).

Link to post
Share on other sites

Cześć

Siridar, nie rób chłopakom fałszywych nadziei, nie doliczyłeś kosztów wysyłki.

Na RSOV wysyłka 1 maga to koszt $9

Nie jednego, tylko dwóch, bo są sprzedawane w pakietach po dwa za 14,99$ - zatem suma wynosi:

23,99$, co przy kursie dolara 3,30 PLN/$ daje jak w pysk strzelił 80 PLN, czyli 40 zeta za mag.

Link to post
Share on other sites

Mają tyle długości ile powinny - na pewno wejdą.

Co do zamówienia w HK, po raz kolejny opisuję i objaśniam: opłaca się samemu takie duperele zamawiać, bo jak się zrobi zbiorowe zamówienie, to waga przekroczy 1kg i przez to znacznie wzrosną koszty (paczki poniżej 1kg wysyłane są znacznie taniej niz paczki, które tę wagę przekroczą) - paradoksalnie koszt jednostkowy będzie większy niż przy zamówieniu indywidualnym! Poza tym dochodzą jeszcze koszty rozsyłania tego po kraju, przez tego kto to zamawiał - no bez sensu, no.

Edited by siridar
Link to post
Share on other sites

chodziło mi o długość broni oczywiście:)

 

co do tego że gunfire nie będzie sprowadzać mid-capów... napisałem im ładnego maila to odpisali że nie podjęli jeszcze decyzji w tej sprawie. Może niech każdy kto ma czas, napisze im maila żeby sprowadzili, zobaczą że jest zainteresowanie i może się przełamią ;)

Edited by Zambezi
Link to post
Share on other sites

Mój po wyciągnięciu z pudełka miał 373 - 9 pomiarów i 1 pomiar - 382. Czy jakoś tak, stronę wcześniej pisałem. Teraz po wypluciu tak z 1,5k kulek, ma równo jak w pysk 400, w niedzielę go chronowałem, na .2 G&G.

 

EDYTA: Na pierwszy, a nawet drugi rzut oka, to to samo jest. Może Chłopaki zaniżyli trochę, żeby pretensji nie było, że mało ma. Albo one z powodu chorej ilości smaru tak kijowo strzelają na początku, a pomiary na świeżych sztukach robili.

Edited by Tuksiak
Link to post
Share on other sites

Na magazynkach Hi-cap po nakręceniu (30razy półobrotu), można wystrzelić ponad 100 kulek, więcej nie testowałem. Zdarzyły się 2 słabsze strzały.

Ogólnie za tę cenę nie ma co narzekać. u mnie lowcapy nie wchodzą w grę bo ROF na poziomie 30/sec da tylko 2sec zabawy :D

Link to post
Share on other sites

Byłem u Krakmanów i macałem ich P90. Jako właściciel egzemplarza z Gunfire moge powiedzieć że Krakmani sprzedają to samo.

 

Ciekawostka:

Krakmani, mimo że nie mają jeszcze dodanych do oferty na stronie, posiadają w sprzedaży magazynki do P90 :) Ceny za hi-capy i low-capy to kolejno 49 i 39pln. Hi-capów nie oglądałem, za to low capy wyglądają tak samo jak te dodawane do repliki. Nie zastanawiając się zbyt długo zakupiłem 5 sztuk. :)

Edited by slepy
Link to post
Share on other sites

Ciekawostka:

Krakmani, mimo że nie mają jeszcze dodanych do oferty na stronie, posiadają w sprzedaży magazynki do P90 :) Ceny za hi-capy i low-capy to kolejno 49 i 39pln. Hi-capów nie oglądałem, za to low capy wyglądają tak samo jak te dodawane do repliki. Nie zastanawiając się zbyt długo zakupiłem 5 sztuk. :)

 

Proszę o jakąś krótką relację z użytkowania ( szczególnie podawanie kulek przy sensownym rofie ) bo kusząca oferta biorąc pod uwagę cenę low-capów TM... ;)

Link to post
Share on other sites

Przy trochę lepszym niż stokowy rof, lowy podają pięknie po prostu. Haj to tak jak pisałem stronę wcześniej, porażka za grzechy nie popełnione ;-).

Nie podam Ci ile dokładnie rof jest, bo lowa przez chrono wystrzelałem i nie zdążył zatrybić ;-). Jak się dorwę do jakiegoś innego, to napiszę wynik.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...