Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] P90


Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja noszę na 3-punkciaku - tylne zawieszenie podobne jak ma Lajon (self-made), z przodu ucho zawieszenia na lufie (też self made - z ogniwa dużego łańcucha drabinkowego :D ). Wygodnie i elegancko, można szybko przerzucić replikę na plecy, poza tym nie muszę kupować osobnego pasa - używam 3-punktowego z G36 :D

Edited by siridar
Link to post
Share on other sites

Hej czy ktoś oprócz mnie wkładał nową gumkę hopka ? Jak tak to jaką i czy były jakieś cyrki bo u mnie znowu się powtórzyło to co na początku , a jak przez 3 lata strzelam tak takich cyrków nie widziałem :wink:

 

A co do optyki znajomy dziś używał ELCANA , ciekawie to wyglądało , jak będą fotki to podrzucę .

Edited by przemek10
Link to post
Share on other sites

Hej czy ktoś oprócz mnie wkładał nową gumkę hopka ? Jak tak to jaką i czy były jakieś cyrki bo u mnie znowu się powtórzyło to co na początku , a jak przez 3 lata strzelam tak takich cyrków nie widziałem :wink:

 

Ja mam założona systeme i czasem pierwsze 3-4 strzały padają jak w tanim elektryku. To chyba wina głowicy tłoka, prawdopodobnie rozszczelnia się czasem.

Link to post
Share on other sites

Jednak przypomniało mi się że już takie coś widziałem :-P , u kolegi , miał dokładnie tak samo , tu to jest napisane i jak to rozwiązać , ja jutro spróbuję :

 

http://wmasg.pl/forum/index.php?showtopic=57066&st=0

Ale i tak systemy nie włożę do P90 już .

 

No może to być przyczyna zwłaszcza że komora w P90 nie jest od spodu mocno podpierana. Co do gumki systemy to nie mogę narzekać pracuje bardzo ładnie, choć pewnie guardner jest bardziej szczelny.

Link to post
Share on other sites

Czy ktoś z was ma może z zanadrzu jakiś fajny patent na noszenie magów do P90 ??

Mam zamiar kupić oporządzenie Alice i jakoś nie widzę tam żadnego sposobu :-F

Jak macie jakieś pomysły jak je tam umieścić, bądź też gdzie indziej, to proszę o propozycje :)

Link to post
Share on other sites

Czy ktoś z was ma może z zanadrzu jakiś fajny patent na noszenie magów do P90 ??

Mam zamiar kupić oporządzenie Alice i jakoś nie widzę tam żadnego sposobu :-F

Jak macie jakieś pomysły jak je tam umieścić, bądź też gdzie indziej, to proszę o propozycje :)

 

Ładownice do p90 te pasują mi najlepiej.

 

Tyle że alice to historia a P90 to współczesność. Może jednak pomyśl o innym oporządzeniu albo dodatkowo zakup panel udowy.

Edited by tafi
Link to post
Share on other sites

Przemek spróbuj dać mu dystanser inny. Często te które są dawane z gumką są do dup**, jak ściśniesz go w palcach i nie będzie stawiał oporu, to lepiej właduj stokowy, dużo łatwiej będzie się regulować. niestety Guarder tak ma i o tym trzeba pamiętać ;-).

Tym bardziej, że wymiana dystansera to 1,5 min ;-) i wypite 2/3 piwa ;-).

Link to post
Share on other sites

Wczoraj dostałem piękną dziewięćdziesiątkę i z wyglądu nie mam jej nic do zarzucenia,chociaż porównania z TM nie mam.

Jeśli chodzi o kulturę pracy to nie mogę nic napisać,bo po pierwsze prawie wszystko w środku wymieniłem-silnik HighSpeedRevolution,tłok i zestaw cylindra Systemy,sprężyna M110 , a po drugie na chińskiej baterii z zestawu (9,6 V) nie chce w ogóle odpalić , nawet nie rzęzi jakby chciała.Czy to normalne? Czy w Chinach mają mniejsze volty?

W sklepie mówią,że nowy silnik potrzebuje lepszej baterii-czyli niechińskej.Czy to możliwe żeby były takie różnice między bateriami o tej samej ilości voltów?

 

 

Czy może brać lipola 11,1V ?

Edited by Lobotom
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...