Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] P90


Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tyle że alice to historia a P90 to współczesność. Może jednak pomyśl o innym oporządzeniu albo dodatkowo zakup panel udowy.

 

No rzeczywiście alice i P90 może dziwnie wyglądać :D lecę poszukać czegoś innego :P

Panel udowy kupuję, a nad alice myślałem bo kamizelka mi nie jest potrzebna, z tego właśnie powodu chcę paso-szelki :)

A tak przy okazji, jak znacie jakieś fajne, wrzućcie linka, będę wdzięczny :]

Link to post
Share on other sites

@Lobotom:

To coś nie tak, nie uważasz?

[OFF TOP]

Z pewnego "cudownego" serwisu wróciła kiedyś sobie replika mojej Kobietki po tuningu i wróciła z powrotem, z baaaardzo długą reklamacją, więc wiesz jak to jest ;-).

Od pewnego czasu wierzę niestety tylko i wyłącznie swojej osobie ;-). Jak popsuję, to do nikogo nie mam pretensji, a jak jest dobrze, to mogę się tylko cieszyć ;-).

[/OFF TOP]

Edited by Tuksiak
Link to post
Share on other sites

@Przemek: Guarder z "H" to tak średnio u mnie działał.

 

@Lobotom: No i? Co z tego, że popychacz musieli wsadzić inny, czy tam stokowy? Gun nie strzela, a powinni go przestrzelać na bakterii jaką wysłałeś z repliką, lub podać info, że replika wymaga elektrowni Czarnobyl w pełnym rozkwicie mocy, żeby uciągnęła springa m110. No proszę Cię, źle złożona/spasowana replika jeżli springa 110 silnik nie jest w stanie uciągnąć na baterii 9,6V, co prawda cienkim nimh`u ale zawszeć 9,6.

Edited by Tuksiak
Link to post
Share on other sites

O popychaczu napisałem jako ciekawostkę,jakby ktoś chciał wymieniać-bez związku z niedziałaniem repliki.

Faktem jest natomiast,że samo niedziałanie jest zastanawiające-replika została kupiona i od razu tuningowana (w dół jeśli chodzi o moc,w górę jeśli o jakość części) w tym samym sklepie i reakcja na spust jest niewykrywalna,a ROF bliski zeru absolutnemu.

Link to post
Share on other sites

A propo ładownic... jeżeli ktoś ma w domu: byle jaką maszynę do szycia, nitkę i igłę to ładownice może zrobić po ~3zł sztuka :D (6zł ładownica na 2 magi) wystarczy kupić oliwkową torbę uniwersalną BW na bundeswehr.pl, znaleźć jakieś rzepy i gumy.

 

a wygląda to tak:

p1000410.th.jpg

p1000414.th.jpg

ta druga jeszcze jest nie dokończona, nie ma lamówki i jednej gumy...

Edited by Zambezi
Link to post
Share on other sites

Na 9,6V itellecta też nie chce ruszyć.Czy to możliwe żeby przyczyną był niższy moment obrotowy silnika HighSpeedRevolution Guardera ? Czy raczej tak jak pisał Tuksiak coś jest nie tak ze złożeniem gearboxa ?

Na 95% coś jest spaprane w GB, serwis się nie popisał. ;) Chcesz żeby coś było zrobione dobrze? Zrób to sam! :)

Link to post
Share on other sites

Czy któryś sklep w Polsce ma dostępne dedykowane akumulatory do p90 10,8 lub 12v? podobno po wyłamaniu płytki trzymającej gearboxa można wstawić takowe :) Nie wiem czy męczyć krakmanów o prze pakietowanie, czy może kupie gdzieś gotowca.

Link to post
Share on other sites

Dziś miałem porządny teścik P90... jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Testowałem też panel udowy z zestawem ładownic... I tu muszę pochwalić ładownice Helikonu bo bardzo ładnie magi z niej wychodzą, Condor'ki nie są tak przyjazne.

Ogólnie panel jako zasobnik na magi bardzo pozytywnie się prezentuje.

Mam 5 low-capów i w zasadzie jako wyposażenie dodatkowe powinny wystarczyć... zawsze można doładować w wolnym czasie a jak nie zatrzyma się za drugim magiem to raczej już się nie zatrzyma.

 

Osiągi repliki przy założeniu że to broń dodatkowa są bardzo dobre (mam jedynie inny silnik). Jako broń główna... jak są limity w grupie też bardzo pozytywna ocena. Jak ktoś chce robić z tego karabin o ponad 400 fps, no cóż są różne zestawy konwersyjne co pozwalają na takie cuda.

Link to post
Share on other sites

Czy któryś sklep w Polsce ma dostępne dedykowane akumulatory do p90 10,8 lub 12v? podobno po wyłamaniu płytki trzymającej gearboxa można wstawić takowe :) Nie wiem czy męczyć krakmanów o prze pakietowanie, czy może kupie gdzieś gotowca.

 

Czemu chcesz wstawiać takie mocne akumulatory?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...