Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jak wejsc do budynku przez okno?


Recommended Posts

Cezary a teraz zrób to mając na sobie kamizelkę z wkładami balistycznymi więc min plus 8kilo z kaskiem/hełmem, repliką może kaburą udową i całym tym jestestwem do czarnej.

 

Jak samotnie zdobyć okno jest prosta odpowiedź trzymać się od niego z dala albo wrzucić odłamkowy do środka a dopiero samemu się tam jakoś dostać.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sorry jestem nowy w temacie a poza tym jesli o tego posta z karabinem to koleś ma racje. :(

 

A jak ktoś nie daj rady skakać to gruba stalowa rurkę przy twierdzcie do sciany i po niej wejdzcie.

 

Raz podciagnąc się z podskokiem kazdy da rade :)

 

I jeszcze raz Ja tam napisałem ja robiłem to w spodenkach i bluzce w wakacje a nie w mundurze i całym oporzadzeniu wtedy taka rurka badz krzesełko bardzo przydatne bedzie

Link to post
Share on other sites

Nie wiem jak jest w pozostałych częściach Polski, ale u mnie dostępne do strzelania budynki są w stanie takim, że w niektórych miejscach strach się o ścianę oprzeć. Przytwierdzenie tam rurki spowodowałoby pewnie rozpierdzielenie się tejże ściany. W lepszych miejscach raczej bez specjalistycznego sprzętu nie umocowałbym rurki. Rozbijałem kiedyś zbrojony (i to na zasadzie "wrzuce troche prętów do wylewki i będzie zbrojony") beton młotem (chyba kamieniarskim, ale to pożyczony był) i podziękuje.

 

Krótko pisząc: Samael wyczerpał temat:

Jak samotnie zdobyć okno jest prosta odpowiedź trzymać się od niego z dala albo wrzucić odłamkowy do środka a dopiero samemu się tam jakoś dostać.

Panie Admin, zamknij Pan temat.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...