Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] AKM CM.048M [CYMA]


Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mi się nic nie rusza :D Wszystko jak talalala :P

 

A co do tego "oszynowania" http://www.taiwangun.com/czesci_i_akcesori...a1_p_j-717.html . Pisałem E-maila do "taiwanów" i dostałem odpowiedź, że są trzeba tylko zrobić drobne przeróbki w tym właśnie chwycie, prosiłem o instrukcję również, ale mówią, że to jest dziecinnie proste, więc jak będę miał $, to biorę :)

Link to post
Share on other sites

Mi się nic nie rusza :D Wszystko jak talalala :P

 

A co do tego "oszynowania" http://www.taiwangun.com/czesci_i_akcesori...a1_p_j-717.html . Pisałem E-maila do "taiwanów" i dostałem odpowiedź, że są trzeba tylko zrobić drobne przeróbki w tym właśnie chwycie, prosiłem o instrukcję również, ale mówią, że to jest dziecinnie proste, więc jak będę miał $, to biorę :)

Nie bierz tego! To jest w systemie TM a ty masz VFC. Nie trzeba tam nic szlifować a dorabiać. Poszukaj takiego chwytu risowego z BOYI. Wiem to na pewno. Ja się już chwytami w różnych systemach AK pobawiłem. Zawsze szukaj w swoim systemie bo inaczej szkoda kasy.

Pozdrawiam Chlor.

Link to post
Share on other sites

Mam replikę, niestety po ładowaniu jej 6 godzin, i po wystrzelaniu ze 100 kulek, jakieś dziwne rzeczy się dzieją raz pluje kulką na metr, raz strzela normalnie, potem pada. Podejrzewam że to wina akumulatora.

Ogólnie jestem z niej zadowolony, bo jak jest naładowana to nieźle niesie.

Link to post
Share on other sites

Strzelasz na zewnątrz? Jeśli tak to wina tempetatury i jest to jak najbardziej normalne.

Watpie, temperatura byla dodatnia. Moim zdaniem to akumulatorek nie do konca naladowany. Mysle ze poswiece ladowaniu tak ze 15 godzin i powinno byc gites. Wkurza mnie tylko to syczenie z ladowarki - spac nie mozna he he

Link to post
Share on other sites

podpowiem jak wyliczyć:

 

pojemność baterii XXXX mAh / XXX mAh "moc ładowarki", napisane jest na ładowarce

 

otrzymany wynik pomnóż przez 1,4 otrzymana cyfra mówi o ilości godzin ładowania, no chyba, że masz mikroprocesorówke...to już inna bajka :D

Możesz wyjaśnić, dlaczego trzeba wynik dzielenia: "pojemność/prąd ładowania" pomnożyć przez 1,4? Nic sensownego mi do głowy nie przychodzi, więc pytam.

Link to post
Share on other sites

podpowiem jak wyliczyć:

 

pojemność baterii XXXX mAh / XXX mAh "moc ładowarki", napisane jest na ładowarce

 

otrzymany wynik pomnóż przez 1,4 otrzymana cyfra mówi o ilości godzin ładowania, no chyba, że masz mikroprocesorówke...to już inna bajka :D

1200 / 250 i potem *1.4 to wychodzi ponad 6 godzin. Akurat prawie tyle ladowalem. Rzeczywiscie te akumulatorki sa dupne....

Link to post
Share on other sites
Możesz wyjaśnić, dlaczego trzeba wynik dzielenia: "pojemność/prąd ładowania" pomnożyć przez 1,4? Nic sensownego mi do głowy nie przychodzi, więc pytam.

 

nie ja ten wzór wymyśliłem, jest on podawany chociażby w instrukcji do AEGa, tak więc nie wyjaśnię Tobie dlaczego akurat tak a nie inaczej, ale widocznie ktoś stwierdził, że tak jest optymalnie i tysiące ludzi tak ładuje i nie narzeka :D

Link to post
Share on other sites

Nie jest tych samych rozmiarów. Z tego co pamiętam pod deklem jest 27 cm. miejsca na batkę a ta bateria ma 31cm. Niech aktualny posiadacz AKMSa wymierzy ile centymetrów jest pod deklem i będzie wiadomo na 100%. Ja polecam baterię LiPo. Koszt na początku może się wydawać duży ale warto kupić na specshopie lub asgshopie baterie LiPo 11,1 1300 lub 1600mHa stick firmy King Arms + ładowarkę. LiPo są strasznie wytrzymałe. Jeśli na strzelance wywalisz 2000 kulek bateria nawet tego nie odczuje i śmiało ja wtedy można doładować dla pewności około 35 minut to potrwa. polecam.

Pozdrawiam Chlor.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...