Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Silesia-factory.pl


Recommended Posts

Gwoli podzielenia się z wmasgowymi użytkownikami pozytywną opinią o tym sklepie. Sklepie i obsłudze, nie jakości produktów (na to są inne topiki).

 

Otóż, niedługo po pojawieniu się w ofercie sklepu hełmów, zamówiłem sobie PASGTa. Z tydzień może minął z małym hakiem od dotarcia do nich kasy, do koljnego telefonu - w poprzedni poniedziałek dostałem informację, że jest problem z dostawcą hełmów ale w ciągu dosłownie kilku dni hełmy będą i mój zostanie wysłany. Podziękowałem.

Kolejną informację dostałem w środę - hełm wyszedł z małym gratisem w ramach przeprosin za opóźnienie. Pomyślałem sobie: opóźnienie? nie bądźmy tacy skrupulatni, to żadne opóźnienie, dłużej mi się zdażało czekać, po co sobie głowę zawracają? Ale miło, miło, i z powodu informacji, i z powodu gratisu.

Gratisem okazał się być przyjemny nóż składany z ich oferty, jak dla mnie bardzo przydatna rzecz.

Za obsługę i podejście do klienta - wielki plus dla sklepu.

 

I dla pełnej jasności - produkt zamówiony w pełni odpowiada mym oczekiwaniom, żadnych zastrzeżeń.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Dostałem dziś spowrotem tłumik SPR ponieważ na początku niestety nie pasował. Wysłałem więc swój tłumik płomienia i dźwięku i wszystko zostało spasowane idealnie :). Kontakt był bardzo przyjemny i szybki podobnie jak samo dopasowywanie. Podrodze także zostały pomalowane na nowo oba tłumiki i bez żadnych dopłat za robocizne. Duży plus, a tłumik pierwsza klasa.

Link to post
Share on other sites

Profesjonalne podejście do sprawy - zamówiłem w sklepie tłumik na zamówienie do g3 - no cóż to co otrzymałem przeszło moje najśmielsze oczekiwania - o niebo lepsze wykonanie niż produkcja KA i do tego teraz słuchać ze jednak coś ciszej mój aeg strzela - do tego naprawdę tanio. Wszystko zrobione szybko i bez problemu - miła obsługa i wzorowy kontakt.

 

Polecam z ręką na sercu .

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Zamówiłem PBS-1 i adapter naprawczy do g36 JG. Czas realizacji był dość dobry a i tak zdążyłem tuż przed chwilowym zakonczeniem przyjomowania zamówień. Paczuszka dziś do mnie doszła. Pięknie wykonany tłumik zrobił na mnie kolosalne wrażenie, a co najważniejsze wyraźnie zmienia dzwięk wystrzału i tłumi go 8) W dodtaku firma od siebie dorzuciłe gratis calkiem ładny scyzoryk :)

Serdecznie polecam.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Ostatnio zamówiłem u nich tłumik do mojej bety AK. Uprzedzili mnie o okresie oczekiwania i dotrzymali ustalonego terminu. Tłumik super wykonany, działa jak powinien a beta wygląda cudownie. Dodatkowo przycięli mi luf wew. do pożądanych wymiarów i dzięki nim dowiedziałem się, że precki Elementa z Taiwangunu obok precek nawet nie leżały:/ (średnica wew. lufy taka jak stock z CYMY, mierzone suwmiarką elektroniczną dzięki uprzejmości Silesia Factory).

 

Ogólnie polecam wszystkim bo jest tanio, dobrze i profesjonalnie a obsługa na maxa miła i wytrzymuje nawet tak upierdliwych ludzi jak ja:D

Link to post
Share on other sites

No zeby nie bylo na nas z tymi lufami ;), klient przyniosl nam lufe do skrocenia, z czystej ciekawosci zmierzylismy poczatek, a potem gdzies wsrodku, wyszlo ze jest idealnie rowna - wszedzie 6,11-6,12 czy jakos tak, potem klient powiedzial ze to ma byc niby 6,03 noo, to nie bylo z premedytacja :) pozdrawiamy taiwangun.com :)

 

a co do tlumikow to staramy sie jak najlepiej :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Na filmiku tego moze nie widac, ale po uderzeniu nie ma zadnych wgniecen w tlumiku, ani uszkodzen powloki lakierniczej. Nasze tlumiki sa od pewnego czasu wlasnie taka farba malowane, mamy nadzieje ze nie beda sie zcierac jak pierwsze serie ktore od nas wychodzily.

 

Jesli ktos chcialby odnowic swoj "mocno" odrapany tlumik, mozemy go pomalowac od nowa specjalna farba - koszt 15 zl (+wysylka)

Link to post
Share on other sites

Jakiś czas temu nabyłem w Silesia Factory tłumik oraz adapter naprawczy. Realizacja zamówienia troszkę trwała (około 10 dni), ale z jakości dostarczonego towaru jestem bardzo zadowolony.

 

Jako iż nie uśmiecha mi się przepłacanie za produkty G&P, G&G itp każdy kolejny tłumik zakupię właśnie tu.

Edited by Reka
Link to post
Share on other sites

...ja na swój tłumik czekałem 8 dni,wszystko ładnie piknie,ale co do jakość pomalowania mego tłumika było poniżej moich oczekiwań,widoczny nadmiar farby z jednej strony,a z drugiej coś za cienka warstwa,ale ogólnie wszystko dobrze,nie mam co narzekać,bo i tak ten tłumik troszku poobijałem i zdrapałem gdzieniegdzie farbę,żeby wyglądał na stary ;) ...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Wiem że to opinie ale chce zadać chyba ważne pytanie do chochola:

Jakiego tłumika, z jakim gwintem szukać do M14G&G powiem że nie mam jak zmierzyć skoku więc może wy wiecie?

BTW.

Kolega kupił od was tłumik do M4 G&P ładnie się nakręcił ale żeby zdjąć potrzebował żabki, odkręcił i po gwincie, niestety na lufie zew. co by znaczyło że rzeczywiście wasze tłumiki są bardzo mocne jednak że ja tak nie chce więc pytam. ( On też pytał )

Link to post
Share on other sites

Ano witam, G&G z tego co pamietam to jest tam prawy gwint. Prosze zaznaczyc w zamowieniu ze do G&G i napewno dobierzemy wlasciwy gwint. Przy zakladaniu tlumika powinno sie posmarowac gwint jakims smarem np silikonowym.

 

 

Jako, ze otwarlismy teraz serwis replik ASG pierwszych 3 klientow bedzie mialo rabat na nasze uslugi w wysokosci 30%, nastepnych 10 - 10%. Bedzie tez info o tym na naszej stronie.

Link to post
Share on other sites

Witam!

 

 

Ostatnio również zamówiłem tłumik od chłopaków, po dogadaniu, otrzymałem od ręki egzemplarz 5mm węższy i nawet lepiej, bo teraz widzę, że prezentuje się świetnie ;)

 

Tłumić... hmm tłumi, jednak w AEGu wiadomo - GB swoje hałasuje ;)

 

Troszkę tylko coś gwint nie taki, wkręca się do połowy, dalej może by poszło, ale STRASZNIE ciężko a nie chcę na siłę... Niemniej jednak, żadna to różnica ;)

 

 

Świetny tłumik za cenę połowę niższą niż w zwykłych sklepach ;)

 

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam .

Opisze to tak:na moją prośbę w dziale "Upgrade i tuning" odnośnie założenia MOSFETA+ kabelki niskooporowe w replice szybko zgłosił się kolega Cyr4x --innych ofert z mojego regionu nie miałem.

Na drugi dzień zawiozłem sprzęt do chłopaków osobiście-pogodoli my se na spokojnie ;-) a na trzeci dzień sprzęt był do odbioru.

 

Reasumując:

-szybko

-cena usługi bardzo przystępna

-replika nie porysowana(bez śladów że było coś robione)

-jeśli chodzi o jakość usługi to czas pokarze (na razie pełna satysfakcja)

-doradzą jeżeli nie jesteś za bardzo w temacie upgrade

 

Także ode mnie jak najbardziej POZYTYW.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...