Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

OK, troszke wyjasnien:

Karabinek bez kolby ktory po wyjeciu z pudelka ma 48cm dla mnie nie jest maly.

 

Kupilem SASa do CQB i nawet znajac jego wymiary sadzilem ze jest mniejszy...

Dla mnie dluga bron bez kolby jest wyjatkowo niewygodna, a w styczniu gdy go kupowalem nie wystepowal z kolba, to wymyslilem ze przykrece jakas... i jeszcze pare niezbednych dla nie smieci.

 

Moglem oczywiscie kupic Specnaza, MP5 RASa czy cus, ale bardziej podobal mi sie SAS.

Bawi mnie rowniez skladanie czegos bardziej indywidualnego.

 

Teraz to juz nie jest G3 SAS tylko G3 LRT.... :D  

Efekt mojej zabawy mozna zobaczyc (prawdopodobnie, bo nie jestem w tym biegly) tutaj.

 

Jest tam rowniez porownanie wielkosci G3 LRT / AK47.

Acha, po kliknieciu na zdjatko mozna je powiekszyc...

 

pozdrawiam

v.

 

 

moim zdaniem do SAS'a najbardziej pasuje dlugi nie krotki tlumik dzwieku, kolimator zamkniety na niskim montazu i ze stala kolba, wtedy wyglada on jak monstrum, i dopiero wtedy daje prawdziwy klimat, ze jest sie w AT :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Może to zabrzmi glupio ale. Male bornie sa robione poto by byly male i poreczne a duze maja wieksza moc ale sa mniej poreczne (przynajmniej w broni ostrej). wiec kupujac bron mala pco zmieniac ja na duza?? bez sensu...

Odpowiem ci na pytanie - bo tak.

Wystarczy - nie - to moze tak - "bo tak sie komus chcialo".

 

 

G3SAS nie jest replika wiec cokolwiek mu sie zrobi i tak nic nie zmieni.

Ja korzystam z dobrodziejstwa natury i przerobilem swoj na lekki karabinek strzelca wyborowego (z braku lepszej nazwy moze byc i ta). Teoretycznie nie lezalo mi to, ze jesli SAS ma napisane z boku 7.62 to bez kolby sie nie obejdzie (a po drugie musialem gdzies wcisnac baterie 10.8V). Dodalem mu tez tlumik (bardziej z musu bo nie mialem innej mozliwosci ze wzgledu na dluzsza lufe wewnetrzna). Teraz mi sie podoba. Wydaje mi sie, ze jest to podstawowa wykladnia tego, czemu ktos robic cos z czyms. Nie sadze by jego wyglad psul komus zabawe itp itd

 

Mam nadzieje, ze ta odpowiedz wyjasni ci zlozonosc tego problemu Baku Baku.

 

(oczywiscie potraktuj to z przymruzeniem oka)

Link to post
Share on other sites
  • 10 months later...
  • 2 months later...
  • 6 months later...

Hej, trochę się spóźniłem z wszystkim, pisze rok później ale chciałem powiedziec że zakupiłem sobie G3 SAS ze względu na to że ma to coś co potrafi przykuć oko, jest naprawde fajnym karabinkiem sprawdził mi się także na terenach zielonych.

Teraz mam takie pytanie, posiadam do niego kolbę stałą, chce włożyć mu troszeczke mocy więc niestety kolba mu bedzie zawsze przyczepiona bo trzeba gdzieś baterię upchnąć a większej ni stock nie znalazłem żeby umieścić ja z przodu.

Myślę o sprężynie 150PDI bez wymiany niczego w GB, chyba nic się tam nie stanie??

Link to post
Share on other sites

hej jazz zrób tak jak ci mówiłem kup to:

http://www.machinegun.pl/sklep/product_inf...products_id=114

 

i to:

http://www.machinegun.pl/sklep/product_inf...roducts_id=1197

 

i jescze to

 

http://www.machinegun.pl/sklep/product_inf...products_id=689

i będzie dobrze, myślę że z 40 fps będzie

 

tylko poytaj się jescze na forum o te części bo ja nie jestem w 100% procentach pewny o ile fps więcej będziesz miał

Link to post
Share on other sites

no dobra a co byś zmienił, Rudy102 nie pokazuj mi czegoś czego nei kupie :wink: tzn. kupie ale nie przyślą ci, kto przy zrdrowych zmysłach kupuje w MG :wink: :ściana:

 

[ Dodano: Wto 13 Cze, 2006 ]

co powiecie o tym sas'ie??

oplaca sie to kupic/?? czy dozbierac na TM?http://snajperasg.pl/product_info.php/cPath/41/products_id/323

Jak nie kupiesz TM to nie masz G3 :P cymka fajna jest ale TM to TM i tutaj chyba każdy przyzna mi racje.

Link to post
Share on other sites

tu masz racje: TM to TM. mialem wellowskiego sasa w rękach i wygląda jak pół d... zza krzaka:) szczególnie ze stalą kolbą. moze jestem inny ale uważam ze sas ze stalą kolbą wygląda bardzo dziwnie. oś symetrii pzresuwa się znacznie do tyłu i cały gnat wygląda jak obcięte g3a3...

 

czy ktoś z was biega może z sasem ale całkowicie bez kolby? jak wrazenia? wydaje mi się ze gun traci na stabilnosci przy celowaniu (potzrebny tu vertical grip) ale zyskuje na mobilności.

 

aha, jaki pas taktyczny do niego pasuje? widziałem z tyłu zaczep,ale z przodu chyba niet...

 

[ Dodano: Wto 20 Cze, 2006 ]

http://www.arniesairsoft.co.uk/reviewpost/...2/cat/16/page/2

 

to recenzja z arniesairsoft...

Link to post
Share on other sites

No masz racje, TM wyglada, za to Well nie :P co do zaczepu też mam z tym problemy, jak biegam bez kolby to zaczepiam tylko na 1 punkt z kolbą to samo, jak dobrze popracujesz nad pasem to nawet fajnie jest.

Na foregripie można umieścić 2 punkt na szynie R.I.S. ale nie wiem jak to będzie się trzymać.

Co do wrażeń bieganie bez kolby, jest poporstu zajebiście w budynkach, takie większe UZI :P

 

[ Dodano: Wto 20 Cze, 2006 ]

http://www.allegro.pl/item110732700_kolba_...oni_warto_.html czy to będzie pasować??

Link to post
Share on other sites

Nie to że przeszkadza, teraz siedzi tam bateria 12V a to zajmuje miejsca, na szczęscie słabsza bateria z przodu jeszcze uciągnie pół hi-cap i mogę grac w budynku. Postrzelaj sobie w budynku z kolbą, tym nie da się manewrować, jest kosmicznie długa.

Anek, czy da się to jakoś przerobić, znaczy się czy ogółem wejdzie ta kolba, będzie się składać i itd. Co do wella ktoś pisał 100% Marui :?

 

[ Dodano: Czw 22 Cze, 2006 ]

Panowie, po lekkim tuningu mam problem, gnat strezla w prawo, znaczy się ma odchylenie na 20 metrach ciężko trafić człowieka, wg. celownika przeziernikowego i muszki celuje w korpus, nietety kulki w ładnym rządku walą obok. Wina chwiejene lufy?? To chyba problem emek??

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Sorki za odgrzewanie tematu, ale wie ktoś może gdzie w Polsce można dostać drewnianą kolbe do takiego G3? Można sprowadzić coś takiego z Niemiec, ale wolałbym obyć się bez transportu międzynarodowego...

 

Ponoć czasem pojawiają się na allegro, ale akurat w tej chwli nie ma...

 

Przepraszam jezeli temat gdzies byl poruszanym ale "szukaj" u mnie na ten temat milczy. ;p

 

W ogóle tak się troche zastanawiam, czy to nie jest mała profanacja tego karabinka ;p

Link to post
Share on other sites

daj na priv do mnie, nas jest taki jeden co moze to ci zrobic.

 

co do stalej kolby i pomieszczen, 3 lata gralem z G3SG1 :-) na urbanie z duzym powodzeniem, jakies mity tutaj slysze. Zreszta popatrzcie na Marines w Iraku - wiekszosc z M16 :-)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...