Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Military.pl


Recommended Posts

  • Replies 352
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Strasznie mnie ten sklep wkurzył :x ...Chcialem zamówic hardballer'a, kulki goldfire 3000szt 0.2g za i kulki cybergun'a 300szt 0.12g...Ale zauwazyłem ze trzeba poczekać na kulki 300szt 0.12g i na hardballer'a, ok 3 tygodnie...mysle sobie spoko, do zlotu jeszcze około 3 tygodnie, poczekam...skladam zamówienie i pokazuje mi sie formularz to daje "continue shoping" i zbieram inne rzeczy...Nastepnie ide do kasy a tu tylko kulki goldfire 0.2g 3000szt...Spróbowalem 3 razy i to samo...nie przemysleli tego ale za to przemysleli to ze mozna kupic ta rzecz ale kazdą osobno ( kupic mozna przysla jak bedzie) i tak mnie wk****li ze kupie sobie na www.militarex.pl...beznadziejne jak czasem głupie są procedury kupowania :x

Link to post
Share on other sites

ja uważam ze taki tryb składania zamówienia jest dobry, bo kiedy chcesz coś czego nie mają na stanie to piszesz do nich maila. A tak jakbyś zamówił coś czego nie ma w sklepie, zapłacił im za to a by sie okazało ze np transport im sie zapodział czy cos to potem bys miał pretensje ze zapłaciłes a oni nie załatwili... imho bardzo dobra zasada nie sprzedawać czegoś czego się nie ma w ręku.

Link to post
Share on other sites

Wczoraj byłam w Military w Sopocie a na półkach puściutko - czekają na zamówienie, które ma przyjść po 20 marca. Pewnie dlatego ostatnie zamówienia są niekompletne i wszyscy muszą czekać :?

Za to serwisant zachował się fair - bo szczerze powiedział, żeby na dzień wczorajszy nie zostawiać guna w serwisie, bo i tak części będą po 20-tym - po co ma leżeć 2 tygodnie u nich, skoro i tak do tego czasu nawet nie zajrzą do niego.

Jedyną wadą Military jak dla mnie są ceny z kosmosu na niektóre produkty.

Link to post
Share on other sites

Osobiscie zwracam wszystkie honory military.pl gdyż powiedzieli mi że to co potrzebuje bedzie za tydzień a na militarex'ie gościu nie byl pewny czy za 3 tygodnie bedzie...To wynika tylko z tego że lepsze sklepy zaopatrują szybciej.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Witam wszystkich maniaków.

We wtorek 29.03 byłem osobiście w Military *Sopot.

Zakupiłem u nich AEGa *mojego pierwszego MP5SD2 ICS.

Dostałem od nich za pół ceny ładowarke po 130zł i baterie po 130zł, więc mi się bardzo opłacało *bateria 1800mAh. Pan mi wszystko wytłumaczył co i jak trzeba zrobić żeby sformatować baterię i ogólnie o AEGu. Na koniec gdy już płaciłem, spytałem się czy coś gratis bym nie mógł dostać. Pan powiedział że już i tak bateria i ładowarka za pół ceny... Ale niech będzie, i dorzucił mi paczkę kulek 0,20g w dozowniku CyberGun :) Ogólnie dla sklepu DUŻY PLUS!!! Mam zamiar u nich zamawiać lub kupować osobiście więcej rzeczy... :D

 

Pozdrawiam cYbEr :wink:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

umnie sklep ma duży plus wszystko na czas tzn na następny dzień

o braku zamówionego towaru informują majlem albo telefonicznie

wczoraj zamówilem za ok dwie godziny dzwonią że jednej rzeczy niema

zrezygnowałem i chociaż reszta towaru była za 80 zł paczke przysłali kurierem za 10 zł ,zamawiałem pare razy i nigdy nie było kłopotu

czekałem najwyżej 3dni(majl nie zawsze jest szybki)

Link to post
Share on other sites

W military.pl mają dobre ceny ale coś jest nie tak ze sprzętem.Mianowicie kupiłem u nich socoma mk23 TM(sprężyna)i po strzale na sucho wypada mi plastikowa część lufy...Jak strzelam kulką to nie ale mimo to ta część jest poprostu włożona!!!Co to ma być????Myślałem nad tym i wymyśliłem że prawdopodobnie można wyjąć tą część i wsadzić tłumik.To mogło by być jedyne logiczne rozwiązanie wypadania tej części,choć i tak powinna być jakoś przymocowana a nie włożona!Litości!!

Link to post
Share on other sites
W military.pl mają dobre ceny ale coś jest nie tak ze sprzętem.Mianowicie kupiłem u nich socoma mk23 TM(sprężyna)i po strzale na sucho wypada mi plastikowa część lufy...Jak strzelam kulką to nie ale mimo to ta część jest poprostu włożona!!!Co to ma być????Myślałem nad tym i wymyśliłem że prawdopodobnie można wyjąć tą część i wsadzić tłumik.To mogło by być jedyne logiczne rozwiązanie wypadania tej części,choć i tak powinna być jakoś przymocowana a nie włożona!Litości!!

A teraz mi powiedz drogi Maniaku*, czy sklep military.pl jest producentem repliki którą Ci sprzedał ? Nie - widocznie otrzymałeś felerny egzemplarz. W takim wypadku zalecam kontakt ze sklepem w tej sprawie.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Kupilem wczoraj karabin - zlozylem zamowienie (telefonicznie) po 17, a towar dostalem nastepnego dnia o 14.30 :!: czas zamowienia 20h, nie spodziewalem sie tak szybkiej przesylki :) no a poza tym wszystko zgodnie z umowa :D

 

jak na razie duzy +

Link to post
Share on other sites
Guest White-Templar

jak odemnie też duży plus dla military, odpowiadają szybko na maile a ponadto zamówiłem u nich USP HG tokio marui i doszło już następnego dnia,

sprzęt godny polecenia za tą cenę, POLECAM MILITARY.PL , chociaż niektóre ceny produktów narzucone przez sklep są nieco wysokie, w innych sklepach można znaleźdź wymaganą rzecz troche taniej ale i tak ten sklep jest jak dla mnie najlepszy :]

Link to post
Share on other sites

Wszystko szybko i sprawnie, paczka zamówiona w poniedziałek wieczorem. We wtorek rano dostałem potwierdzenie ,że paczka została wysłana a w środę po południu listonosz przyniósł paczuszkę.

Ode mnie + za tempo dostawy, zniżkę na koszty przesyłki (powyzej 99zł priorytet kosztuje tyle samo co "szybka paczka") i świetną mp5 ;)

Link to post
Share on other sites

heh szkoda gadac czekalem 3 tyg zanim mi odpisali ze nie posiadaja produktu ktory zamirzalem kupic(zamowilem gumke hop-up, ktora "byla" dostepna a jednak jej nie bylo) bylo jaszcze kilka wpadek moich kumpli. Kontakt jest RZAŁOSNY

 

krótko otym sklepie: LOL

 

Hmm. Podobnie zwrotu "lol" można by użyć mówiąc o twoim stylu pisania albo raczej jego braku./mod

Link to post
Share on other sites

dla mnie ten sklep to beznadzieja jesli chodzi o gwarancje - moj kolega wyslal siga, jeszcze na gwarancji, z uszkodzonym tlokiem. odeslali mu zepsutego i jeszce do tego wyrzucli czesc z tloka ktora sie zlamala. wielki minus

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...