Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Military.pl


Recommended Posts

  • Replies 352
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

To ja także się wypowiem: Moi koledzy i ja (razem 3 ludzi) zakupiliśmy w tym sklepie 3 sprężynki. Dostaliśmy je 1 dzień od zamówienia. (Co jest dzwine bo troszke daleko mieszkamy:)) Nasze zamówienie zostało wypełnione w 100%. Zamówiliśmy też kulki CG i są spoko! (kuliste, bez skazy i tak dalej .Więc nie rozumiem tych wszystkich postów że są złe :twisted: ) Tak więc reasumując daje im duży+.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

To co zrobił ten sklep to jest granda!!

Moj kolega kupił UZI CG dni 20.01.2004 rozpakwał je przy mnie i po naciagnieciu gun nie strzelił.

Poradziłem koledze aby wysłał guna do naprawy tak tez zrobił dnia 17.02.2004.

Po wielu telefonach do military gun przyszedł z powrotem dzisiaj!!! 8O

Military serwisowało guna 10 miesiecy!! Sklepy nie polecam i nic u nich nie kupie.

Maja klijenta gdzies po zakupie.Panowie liczy sie tez serwis!!

Wielki minus !!!!!!!

Nie polecam!!!!

Link to post
Share on other sites

Ze sklepu jestem zadowolony. Robiłem w nim zakupy już dwa razy, i ogólnie jestem zadowolony.

Jedyny incydent, jaki znam był wtedy, kiedy qmplowi nie dochodziła przez tydzień paczka. Po jakimś czasie dostał mejla z wiadomością, że dostali paczkę z powrotem, bo adres był nieznany czy coś takiego. Po sprawdzeniu danych okazało się, że mieli poprawny adres, więc wysłali paczkę jeszcze raz. Tym razem doszła. Może to coś na poczcie się pogmatchwało, ale jednak myślę, że warto tu o tym opowiedzieć. :) Pozdro.

Link to post
Share on other sites

Taki duży plus i malutki minusik. Najpierw plus :

Wczoraj zamówiłem telefonicznie moją pierwsza w zyciu wlasna sprezyne H&K MK23 Socom TM. Telefonicznie poniewaz chciałem do niego dodatkowy magazynek, ktorego na stronie nie ma. Wszystkio ladnie pieknie zamowienei przyjete sprawnie i profesjonalnie. Od 14 wczorajszego dnia gun byl juz w moich chciwych rekach o 10 dzisiejszego dnia wiec 20 godzin bardzo sprawnei dostarczona.

A teraz minus :

Kurier zadzwnil do mnie do domu o 7 RANO i zbudzil mnie, a pozniej o 10 mi przyniosl. wiec ten minusik moze okazac sie smiesznym ale dla mnie to dosc istotnoe bo lubie sobie pospac:D

 

Pozdro

Link to post
Share on other sites

Ja osobiście bardzo chwalę sobie sklep military.pl(bo narazie nie miałem przyjemności serwsowania u nich zakupionego sprzętu 8) ).

Niedawno chciałem kupić olej silikonowy, ale się spóźniłem o pół godziny, lecz panowie otworzyli sklep i mi go (olej slikonowy) sprzedali.

Duży plus dla sklepu+

Link to post
Share on other sites

Witam.

Niedawno zamówiłem na military 2 pary nieśmiertelników (złote i srebrne) i dodatkowe gumki (wyciszacze) do tych nieśmiertelników.

Muszę wytłumaczyć że nieśmietelniki zamawia się dośc nietypowo, nie dodaje się ich do koszyka tylko po wypełnienu formularza(dane do wybicia i adres przesyłki) zamówinie jest od razu wysyłane do military, więc nie można zamówić niczego więcej poza nieśmietelnikami w jednym zamówieniu.Złożyłem wiec 3 osobne zamówienia: nieśmiertelniki złote, nieśmietelniki srebrne, gumki do nieśmiertelników.Po złożeniu tym zamówień napisałem do militay maila z prośbą o przesłanie wszystkiego w jednej paczce(wiadomo: tańsza przesyłka).Niestety po kilku dniach przyszła do mnie paczka z samymi gumkami :roll: No wiec zadzwoniłem do nich, "konsultant" powiedział mi że zamówienia nieśmiertelników są realizowane w innym miejscu niż reszta zamówien i dlatego składa się zamówienie w inny sposób, konsultant poinformował mnie również że doszło do nich tylko zamówienie na srebrne nieśmiertelniki, zaproponawał więc żebym podesłał mu na maila dane do wybicia na złotych nieśmiertelnikch, tak też zrobiłem.

2 dni po naszej rozmowie doszły do mnie nieśmietelniki z przesyłką za FRIKO i to kurierem 8O (tzn.przesyłka za friko nie nieśmietelniki,normalnie przesyłka kosztuje chyba 19zł), nie wiem czy to dlatego że poczuli się odpowiedzialni za to że nie wysłali mi tego w jednej paczce tak jak o to prosiłem?, może zawsze wysłyłają nieśmietleniki na swój koszt gdy zamawia się więcej rzeczy w tym samym czasie? a może była to zwykła pomyłka z ich strony????wszystkie to odpowiedzi wydają mi się nieprawdopodobne, wiec niech każdy sam to oceni.Niezależnie od tego jaka była przyczyna tej sytuacji chcaiłem pochwalić military bo pomimo tego iż nie dostałem wszystkiego w jednej paczce to zapłaciłelm jakbym właśnie w taki sposób otrzymał te wszystkie rzeczy.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Wczoraj zamowilem gwizdek i naszywke, nastepnie zadzwonilem do shopu i chcialem sie dowiedziec za ile dojdzie przesylka. Koles powiedzial ze bedzie w poniedzialek. Dzis slysze dzwonek, ide do dzwi a tam......... listonosz 8O SZOK. Sklep polecam, przesylka bardzo szybko, mila obsluga telefoniczna (szkoda tylko ze trza dlugo czekac na odp. na maila :( )

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...