Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MIWO Lubliniec (opinie o produktach) #2


Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czyli w kwietniu najwcześniej.;)

Dziękuję za odpowiedź.

Pytanie takie:

Wiem że istnieje w Waszej firmie możliwość przeróbek krawieckich. Chodziłoby mi mniej więcej o którąś z siatkowych kamizelek serii Atek- czy jest możliwość:

a. Zastosowania na prawym ramieniu, bądź obydwu materiału antypoślizgowego. Co to byłby za materiał?

b. Zamieszczenie suwaków od wewnętrznych kieszeni na zewnątrz kamizelki- wzdłuż zamka głównego?

 

To już nie ja podejmuję decyzje w takich sprawach (mam za dużo innej roboty). Proszę swoje zapytanie skierować do działu obsługi klienta na adres: biuro@miwomilitary.pl lub office@miwomilitary.pl.

Osobiście nie zgodziłabym się na przeróbkę ad. b), ale dziewczyny mogą mieć lepsze serca niż ja :-P .

 

Witam, mam pytanie odnośnie cordury w kolorze 'army green' która do niedawna była jeszcze dostępna. Czy wycofali się Państwo z szycia w tym materiale, czy też jego brak w ofercie to tylko niedopatrzenie?

 

Pozdrawiam!

 

Cordura się skończyła. Pozostało nam jej zaledwie kilkanaście metrów dla tych, którzy bardzo chcą sobie coś domówić, ale zamawiać trzeba mailowo lub telefonicznie.

 

Czy może pani zdradzic jakie to beda kamuflaże ?

 

Nie mogę bo sama nie wiem.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

A co się dzieje z nowym wzorem munduru? Bo my się starzejemy, a munduru nadal nie ma :-)

 

Jak tylko zrealizujemy zamówienia naszych i amerykańskich żołnierzy wyjeżdżających w marcu do Afganistanu to wprowadzimy do oferty nowy wzór munduru. Bardzo przepraszam za opóźnienie, ale w najpiękniejszych snach nie przewidywałam, że otrzymamy takie ilości zamówień od klientów indywidualnych jak obecnie.

Na dodatek większość zamawia oporządzenie w najpiękniejszym na świecie (to moja subiektywna ocena) kamuflażu MULTICAM. Na drugim miejscu łącznie są cordury coyote brown i pantera leśna wz. 93.

Mamy też cordurę w polskiej panterze pustynnej wz. 93 (chyba niewiele firm taką ma). Wszystkie nasze tkaniny pt. cordura są oryginalne, na licencji DuPont, z IRR.

 

Aciepk, byli wczoraj u nas w firmie chłopaki z Delta Force (tego prawdziwego :-P ), bo akurat zawitali w nasze lublinieckie strony. Zamówili spodnie w multicamie i - choć oglądali wszystkie rodzaje spodni jakie produkujemy - to wybrali te nasze klasyczne, szerokie, z zaszewkami na kolankach.

Osobiście nie mam pozytywnego podejścia do nowego wzoru munduru :wink: . Wiem, że jest taki ślicznie "lansierski", a chłopaki wyglądają w nich jak "ciacha" (tak stwierdziły dziewczyny z firmy), doskonały do rwania lasek, ale ja całe życie wolałam brudnych i przepoconych żołnierzy od wyperfumowanych "ciasteczek" (taki atawizm ;-). Rozumiem jednak męską potrzebę posiadania tak ślicznego munduru, aby wszystkie laski na ulicy się za Wami oglądały i dlatego - zaraz jak skończymy zaopatrywanie żołnierzy wyjeżdżających do Afganistanu - to wrzucimy do oferty nowy mundur. Swoja drogą czy ktoś mógłby mu jakąś fajną nazwę wymyślić?

 

 

 

O... już mi dziewczyny zza pleców krzyczą: "MULTICIACHO !!!!".

Edited by Renata Michalik
Link to post
Share on other sites

Przepraszam, że chciałem doprecyzować błąd, który mógłby ewentualnie później wystąpić na stronie, a co za tym idzie wprowadzić pewne zamieszanie wśród klientów. Obiecuję więcej nie wtrącać się do Waszej firmy. Życzę kolejnych sukcesów zarówno na polu naszego kraju jak i amerykańskich jednostek specjalnych.

Link to post
Share on other sites

Przepraszam, że chciałem doprecyzować błąd, który mógłby ewentualnie później wystąpić na stronie, a co za tym idzie wprowadzić pewne zamieszanie wśród klientów. Obiecuję więcej nie wtrącać się do Waszej firmy. Życzę kolejnych sukcesów zarówno na polu naszego kraju jak i amerykańskich jednostek specjalnych.

 

 

Skoro MiwoL zdecydowanie poleca konkurencje to ja z chęcią skorzystam bo mam blisko, bo wiem że dobrze szyje, bo wspieram patriotyzm regionalny 8-)

 

Kthulu łap PW, bo u nich jak widać nie ma co liczyć na realizacje czegokolwiek bo "OMFG Delta is coming! ":D:D:D

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...