Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MIWO Lubliniec (opinie o produktach) #2


Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jaeger, bez obrazy, ale już kiedyś ustaliliśmy, że jesteś inteligentny i nie oceniasz wyłącznie "na oko". Babcia mawiała, że na oko to chłop w szpitalu umarł.

 

Czapka jest taka jak w specyfikacji dla wojsk specjalnych. Rzepy zawsze można przyszyć: z przodu kółeczko ( :wink: ) na emblemat a z tyłu na znaczniki swój - obcy. Czapka jest "w sam raz": ani za "plaskata" ani zbyt wysoka.

 

Rozumiem zatem, że "Kukuryki", których reklamujesz, uszyją lepszą.

Edited by Renata Michalik
Link to post
Share on other sites

Czapek nie oceniam na oko, na czapkach się po prostu znam bo od 5 lat robię czapki min do rekonstrukcji historycznej.

 

Nie wiem jaka jest specyfikacja, nie wiem nawet że wg jakiejś była robiona. Wiem natomiast że zbyt głęboka czapka jest niewygodna do noszenia z okularami, headsetem itd. Także to była luźna uwaga. Z przodu lepiej prostokąt jak już.

 

Nie wiem czy CRH uszyje lepszą, ja jestem w stanie to zrobić ale mi się nie opłaca jak helikony są za 25 złotych. Kto to kupi.

Link to post
Share on other sites
Nie wiem czy CRH uszyje lepszą, ja jestem w stanie to zrobić ale mi się nie opłaca jak helikony są za 25 złotych. Kto to kupi.

 

Jak kto to kupi. Kupią to wojska specjalne pod których specyfikacje czapka ta została uszyta. Chinole i Helikony na pewno będą o centymetr za wysokie lub za niskie i nie będą odpowiadały specyfikacji.

A co do czapki specjalnej to myślałem, że będzie to coś ambitniejszego, np. czapka BW ze SW ;)

 

Kiedy będą fotki rogatywek?

Podobno były na targach, więc powinniście jakieś fotki mieć.

Link to post
Share on other sites

Yhy, Wuki ma rację, lepiej odemnie oddał tok mojego rozumowania.

 

Jak kto to kupi. Kupią to wojska specjalne pod których specyfikacje czapka ta została uszyta.

 

Bren ja robię customy, za chudy w uszach jestem na przetargi. Zresztą na przetargach nie zarabia się wiele od sztuki, mam to prześledzone na przetargach na czapki strażackie czy dla straży miejskiej u mnie w mieście. W to można się bawić mając firmę która szyje masę innych rzeczy i przetarg na kilkaset czapek to dodatek. Za to z każdej repliki czapki górskiej Wehrmachtu mam 70 zysku.

Link to post
Share on other sites

Oj marudy.... marudy....

 

STG. GADGET poszukał i znalazł ponoć już kultową czapeczkę marki 5.11 (osoba, która ją zostawiła w naszym samochodzie proszona jest o kontakt w celu zwrotu czapeczki), porównał z tą naszą. Wyszło, że prawie identyczne (z obmiaru wynikło, że czapeczka 5.11 jest wyższa od naszej o 0,3 -0,4 cm). Chłopaki zrobili zdjęcia obydwóch czapeczek jednocześnie. Macie dla porównania:

http://miwomilitary.pl/?p=10.13#

Edited by Renata Michalik
Link to post
Share on other sites

... i tam.... po co Wam coś pokazywać... jak tylko marudzicie. Zawsze wam źle albo jeszcze gorzej. Gdzie dwóch Polaków tam trzy różne opinie.

 

Czapka polowa specjalna jest idealnie doskonała, śliczna, dobrze uszyta i wytrzymała a z powodu przerostu ambicji (odwołanie do wpisu Brena) to można najwyżej zawału dostać. (Ambitny plan na czapkę to miała kiedyś straż graniczna i teraz niektórzy chodzą w czymś w rodzaju francuskiego kepi w kamuflażu pantera leśna wz. 93 i wyglądają, że pożal się Boże.)

 

Poza tym co ja mogę na to, że niektórzy ludzie mają plaskate łby albo w kształcie jajca i im czapka nie pasuje .... żadna (w żadnym wypadku nie nawiązuję tutaj do wypowiedzi Jaegera cytat: "za chudy w uszach jestem", Jaeger ma ładną, kształtną głowę i ślicznie by mu było w naszej czapeczce).

 

Poczytajcie siebie sami: Jeden chce rzepa, drugi nie chce rzepa, rzep ma być okrągły, kwadratowy, przyszyty firmowo, własnoręcznie, czapka ma być polska, chińska, helikońska, zamówienia wojskowe są źle pisane... są pisane pod te firmy, które je wygrywają (dziwactwo - względnie oszustwo - nie z tej ziemi skoro produkt ma być identyczny jak opis w specyfikacji przetargowej), czapka by MIWO jest do bani i kupi ją wyłącznie wojsko, które kupuje tandetę bo jest w zmowie z właścicielką, a właścicielka pewnie zmawia się telepatycznie względnie osiągnęła wyższy poziom swojej kosmiczności i umie teleportować się w dowolne miejsce a potem odteleportować się zatrzymując czas i wracając (z tego zmawiania się) dokładnie w tym samym czasie i miejscu tak że ani ludzie oko ani żaden dostępny ludzkości przyrząd jeszcze tego nie zarejestrował....baju, baju, baj....

 

Bardzo Was kocham, wierzę w Was i nic nie jest w stanie zburzyć mojej wiary w ludzi bo jestem zbyt stara i zbyt asertywna. Poza tym ja też jestem człowiekiem i wiara w ludzi jest mi potrzeba by wierzyć w siebie.

 

Dlatego, pomimo, że jesteście straszne marudy, jutro wrzucę zdjęcia rogatywki abyście mieli zajęcie i nie nudzili się. Moja miłość do Was jest bezgraniczna czego i Wam z całego serca życzę. A potem będę "wrzucać" kolejne rzeczy o ile Regdorn ma takie poczucie humoru o jakie go posądzam.

 

Poza tym - tak naprawdę- niektóre Wasze uwagi bierzemy sobie do serca i wbrew temu, co się niektórym wydaje, macie wpływ na nowe produkty... ale na czapkę nie.

Link to post
Share on other sites

Załóżcie swoje firmy, to będziecie mogli nazywać "bejzbolówki" "bejzbolówkami", naszywać rzepy gdzie chcecie (nawet od środka) i robić te czapki tak płytkie, jak się wam podoba. Wtedy weźmiecie udział w mitycznym przetargu, zapewne wygracie go w cuglach, i wreszcie komandosi będą szczęśliwi, bo ich zestawy słuchawkowe nie będą uwierać.

Link to post
Share on other sites

"Zwykła bejzbolówka" bardzo dziwna nazwa jak na czapkę polową specjalną.

 

 

A to przepraszam , człowiek uczy się całe życie ...

Nie widziałem że mam tyle czapek polowych specjalnych w domu :-)

 

A tak na poważnie - ten nap na górze czapeczki strasznie daje się we znaki z zestawem słuchawkowym.

Pomyślcie nad usunięciem go.

Link to post
Share on other sites

AnR, cóż za interesująca sugestia.... A co wtedy jak każdy z klientów chce coś innego? Już widzę jak wielkie koncerny i pomniejsze fabryki robią produkt w odmianach dla każdego klienta. Chińczyków by zabrakło aby Polakom dogodzić....

 

AnR , a to Twoje prawo rynku to dotyczy makro czy mikroekonomii? Bo jak makroekonomii to ja - jak Jeager - "za cienka w uszach jestem".

 

Rogatywka polowa:

http://miwomilitary.pl/ims/dd84dfeac87ce0bc21fbc13639809a19B

 

Za chwilę zdjęcia z MSPO 2010.

 

Proponuję krótką przerwę na siusiu i kanapki, bo będziecie mogli Panowie poużywać. Chojraki :wink: .

Edited by Renata Michalik
Link to post
Share on other sites

AnR, cóż za interesująca sugestia.... A co wtedy jak każdy z klientów chce coś innego? Już widzę jak wielkie koncerny i pomniejsze fabryki robią produkt w odmianach dla każdego klienta. Chińczyków by zabrakło aby Polakom dogodzić....

 

AnR , a to Twoje prawo rynku to dotyczy makro czy mikroekonomii? Bo jak makroekonomii to ja - jak Jeager - "za cienka w uszach jestem".

 

Oh, jaka Pani jest oświecona i prawidłowo wykształcona. Tylko, że czapka nadal dla cywilnego odbiorcy jak się okazuje może być za wysoka, oczywiście klient się dostosuje, czyli kupi gdzie indziej, bo Miwo L wzoru nie zmieni... bo nie, został wykonany według specyfikacji nieomylnego Wojska Polskiego, które doskonale wiemy nie tylko jest nieomylne ale wszechwiedzące i mają świetnych speców od sprzętu. Dlatego klient pójdzie gdzieś gdzie uszyją mu czapkę inną, albo chociaż nie będą dorabiać teorii dlaczego to klient się nie zna i nie ma fanaberii z tą czapką. Nadal twierdzę, że potrzebujecie speca od PR, bo Pani raczej wyższego wykształcenia z tego działu handlu nie posiada, w przeciwieństwo do makro i mikro, ale chyba w Starcrafcie 2.

 

Kiedyś szyliście sprzęt dla ludzi, teraz wydaje mi się, że szyjecie na przetargi. A odbiorca cywilny indywidualny jest niepotrzebnym złem, czyjąś fanaberią, z która to Pani musi się użerać.

Edited by AnR
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...