Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pokaż swój sprzęt (duże pliki) - cz. 1


Recommended Posts

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a propo mojej kabury...

 

tak wygląda wewnatrz:

mini_1135102339.jpg

czyli jest normalny nap i mozna ja mieć otwartą

a to model orginalny:

mini_1135102340.jpg

 

uprzedzam wszelkie pytania o latarkę-to zdjęcie pozowane-jest tam wsadzona celowo-normalnie nigdy jej tam nie noszę :D

Link to post
Share on other sites

Hej, to ja też sie pochwale...

 

mini_1135102303.jpg

 

Piszesz KaT, że Classic nie sprawia wrażenia real steel... cóż, nie wiem skąd to uczucie. Jak dla mnie są niezłe (i ciężkie). Sterta metalu powyżej waży 3,5-4 kilo. LR chyba jest lżejsza... A jest karabinem, a nie PMem.

 

Edit: zmieniłem rozmiar obrazka na normalniejszy.

Link to post
Share on other sites

Potrzebowałem dobrej torby, w podróż i na poligon, gdzieś gdzi mógłbym zmiescic sprzęt i inne tego typu.

Padło na Hatch Patrol Bag. Wytrzymała, fajna militarna linia no i praktyczna i w terenie i w cywilu.

Dodatkowo sprawiłem sobie jakieś rękawiczki do CQB. Na las wyjebie stare nomexy, które się rzecierały, pusczały w szwach i były zbyt cienkie.

Teraz Pora na Hatche Street Guard(..., czemu nie było mnie stać na operatory albo SWAT??? shit fuck, ale kiedys hehe) Wewnętrzna strona z kevlaru ponoć ma zapobiegać w pewnym stopniu cięciom, zewnątrz dosyc wytzrymała warstwa neoprenu, świetnie się w nich manipuluje przedmiotami, nie ślizgają się, dobrze się operuje bronią, pali cigareta i pewnie wali konia. pewny chwyt, musze je tylko na linach pzretestować i na akcji jakiejś.

 

a oto fotensy:

mini_1135101916.jpg

mini_1135101918.jpg

mini_1135101919.jpg

mini_1135101921.jpg

mini_1135101922.jpg

mini_1135101924.jpg

mini_1135101925.jpg

mini_1135101927.jpg

mini_1135101928.jpg

mini_1135101929.jpg

mini_1135101930.jpg

Link to post
Share on other sites

nie jestem fotografem, ba!, nawet nie mam aparatu fotograficznego. jednak nie trzeba byc profesjonalista by zobaczyc ze:

- pierwsze zdjecie jest za ciemne

- drugie ma bardzo ladne oswietlenie i ostrosc, tylko szkoda ze nie widac bokow plecaka

- trzecie ... no trzecie to chyba mialo wlasnie byc "artish", ale ci nie wyszlo. no i zbyt dokladnie twojego sprzetu tam tez nie ujzymy (dzieki tej "fikusnej" perspektywie).

 

komentarze odnosza sie do zdjec umieszczonych przez ciebie Bulvo w twoim ostatnim poscie (w ktorym umieszczales fotki).

 

pozatym uwazam ze zdjecia umieszczane w tym temacie powinny powinny przedewszystkim jak najdokladniej prezentowac nam sprzet, niekoniecznie przy okazji wygladajac ładnie. a tych wymogow niestety miom zdaniem zaprezentowane przez ciebie zdjecia nie spełniaja (z wyjatkiem drugiego, ktore spełnia je calkiem dobrze)

 

zeby nie bylo ze pieprze a sam nie pokazuje zdjec, oto moja ładownica na udo i kamizelka (zdjecia nie byly robione przezemnie, nie sa piekne, ale widac to co byc widac powinno, czyli SPRZĘT)

 

mini_1135098421.jpg

mini_1135098425.jpg

mini_1135098428.jpg

 

dla zainteresowanych: kamizelka szyta przez szycie.friko.pl

Link to post
Share on other sites

ostatnio wpadła mi w łapki cyfrówka i sie obfotografowałem. Tło itp zawdzieczam tylko temu ze na zrobienie zdjec miałem kilkanascie minut. Ale są.

mini_1135098531.jpg

No wiem, nie ma sie czym chwalić, ale pod poczatku, jesli ktoś nie wie co i jak, po samej fotce:

mundur - Polski US, taktyczne rekawiczki z biedonki

broń - TM HK MP5A3, spręzynówka, na zdjeciu bez muszki, bo ją odkręciłem, bo sie zamierzam na jakas lunetke ale mam problemy z montazem. Jako broń boczna HK P8 UHC czy innego HFC - nie wiem, nie ma na opakowaniu, a kupiłem używaną

oporzadzenie - Jako trzon całości fajna holenderska kamizeleczke, z kilkoma fajnymi patentami, oczywiscie ALICE kompatybilna, na niej - dwie holenderskie ładownice małe, manierka US (chyba od M-1967, bo takie cos ma na kontrakcie), torba na maske gazowa - polska, z doszytymi klipsami, niedlugo bede ją troszke przerabiał, zeby tak nie wisiała. Na pleckach to czarne to pałatka polska, przyczepiona nieśmiertelnymi troczkami (to chyba taka nasza polska taśma 100milowa :lol: ), a nizej butt-pack, czyli cargo zrobione z torby na polska maske gazową - paseczki ida jako zaczepi, a uszka na szelki dla stabilizacji.

Z rzeczy niewidocznych na zdjeciu to mam jescze GROMy Protektora, berecik czarny i kominiarke, oraz plecak ALICE M na wypady powyzej 72h

 

a teraz czekam na krytyke ze to brzydkie... moze i brzydkie, ale funkcjonalne ;)

 

pod http://goliat.torun.mm.pl/~ghost666/war/ jest tego wiecej - tzn są dokładniejsze, ale cholernie ciezkie - po 600 - 700 kilo jedno, czyli modemowców zabijają.

Link to post
Share on other sites

Backpack Tactical Load Bearing

Pas LC-2, dwie ładownice allice, pokrowiec na manierke allice (nie wsadziłem)

 

mini_1135098672.jpg

 

Ak-47, czarne okładziny CTI 8) , hi-cap CA + midcap, szyna JUST, kolimator Compact made in Russia.

 

mini_1135098675.jpg

 

wersja z tłumikiem

 

mini_1135098678.jpg

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...