Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[OPIS] Ghillie Suit


Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Więc jest tak: Miałem zamiar robić ghillie z firanek no ale cóż... Firanka ma zbyt małe dziurki i można ewentualnie użyć do niekturych miejsc np. na barkach i na pokryciu głowy. Osobiście użyłem klasycznej siatki wędkarskiej efekty widać na avatarku... :D:D:D:D:D

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

wszyscy maja problem by dosatc jute czy siatke. ja ma problem by dosatc barwniki. gdzie moge je dosatc tanio bo jak bylem w chemi to nie bylo, sprzedawca odeslal mnie do sklepu dla platykow a tam sobie zazyczyli 15 zl za jeden barwnik. jesscze jedno- jakie potrzebuje barwniki

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Panowie a ja to poprostu zrobiłem tak w wolierce ( dla tych co niewiedzą tam sie trzyma ptaki) znalazłem sobie stary hamak chyba przypłynął z kolumbem wziąłem z niego siatke i narazie tyle teraz czeka az go przefarbuje a ze był taki z frędzlami to sie przyda bo frędzle sie przefarbuje tylko chciałbym wiedziec jedno siatke walne na ciemny brąz tą co przyszyje

potem kilka tych frędzelków ma byc na zielono czesc na brązowo czy zapomnialem jeszcze o jakims kolorku napiszcie mi prosze bo barwniki juz sie w sklepie u mnie nawsi konczą !!

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Dzisiaj będąc w sklepie włókienniczym w poszukiwaniu jakiegoś materiału mogącego troszkę jeszcze poprawić wygląd mojego ghille, natrafiłem na bardzo ciekawą włóczkę o jakże militarnej nazwie... "Filemona" :D

 

200 metrów w cenie 7zł

 

1ee8.th.jpg

3nw9.th.jpg

2wy3.th.jpg

 

jak skończę ghille, pokażę jak się ta włóczka prezentuje razem z resztą ;)

Link to post
Share on other sites

JA ostatnio zastanawialem sie nad przerobieniem pałatki na gila jest tanszy niz mundur a przewaznie sie kuca albo lezy jako snajper do tego poprzyszywac albo przyklejac gluegun'em jute i szmaty co o tym myslicie moze ktos juz takie cudo zrobil ??plusem wydaje mi sie to ze mozna zawsze palatke ulozyc w namiot i miec fajne stanowsiko jako snajper bo plecy mamy zabezpieczone

Link to post
Share on other sites

no w tym momencie robie za "krzaczek" wiem jest to nie mobilne ale chyba dobrze bedzie maskowalo poza tym zawsze mozna przyciac troche co o tym myslicie chodzi mi o to czy nie bedzie to dzialalo jak piekarnik bo nie wiem dokladnie na ile ten material jest ok jesli ktos ma na ten temat pojecie prosze o odpowiedz zwiezla ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...