Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[OPIS] Ghillie Suit


Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ghill ten jest zrobiony pod leżenie więc może i być na klacie różowy, choć lepiej jakieś porządne moro gdyż podczas zmiany pozycji możemy być łatwo zauwazeni . Co do worków jutowych to chyba z 8szt. na ghillie potrzeba. I teraz panowie wielkie zamawianie czas zacząć. 10szt. za 4 zł !!!!!!!!! Puki co zostało 996 zestawów czyli 9960 worków także chyba starczy dla każdego forumowicza. Pozdro

 

Link: http://www.allegro.pl/item168269696_worki_...ie_surowej.html

Edited by martinez0123
Link to post
Share on other sites

Witam! Ostatnio zastanawiałem się jak zrobić system szybkiego demontażu ładownic i wpadłem na pomysł żeby przyszyć po bokach i z tyłu Ghllie Taśmy PALS (te od Molle). Dzięki temu będę mógł sobie dobierać odpowiedni zestaw ładownic na akcje w zależności od potrzeb. Poza tym to Taśm można bez problemu przyczepić farsz.

 

Standardowy pas snajperski jaki mam w mojej opinii nie spełnia tak dobrze swojego zadania - poza tym do Molle jest znacznie większy zasób ładownic.

 

Co sądzicie o pomyśle?

Link to post
Share on other sites

ja mam inny sposób na maskowanie. mam do koszuli moro przyszyte w odpowiedni sposób dużą ilość gumek. Jak jestem już na akcji w trupiarni dopiero wtedy przygotowuje ghille. Używam prawdziwej trawy (wkładam za gumki) i innych leśnych "materiałów". Jest to trochę czasochłonne, ale daje doskonałe maskowanie. Każdy wie że to co naturalne jest najlepsze.

 

pozdro

Link to post
Share on other sites

ja mam jedno pytanko do ludzi ktorzy znaja sie na ghillie... mianowicie wiem ze juta badzo pyli i chce spytac czy juz po zabarwieniu jej barwnikami itp. (wg. uznania) dalej tak pyli czy tan problem znika? no bo w sumie nie cieszy mnie leżenie w zaroślach i wdychanie jakiegos pyłku... :cry: prosze o szybka odp. pozdro

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Mam pytanie dość zabawne: Mianowicie jestem poczatkującym ( prawie ) snajperem :P I mam zamiar robić ghille... Linka z workami jutowymi mam, ale chciałbys sie od was dowiedzieć skąd bierzecie te siatki ( bazowe ) na którym montuejcie farsz... Czy coś takiego http://www.allegro.pl/item181639393_siatka...na_allegro.html bedzie dobre czy dziusry sa za duze- Prosze o szybką pomoc :D Jak mozecie to zalinkujcie

Link to post
Share on other sites

Dzięki :D A wiesz może czy wystawiają oni częściej aukcje ? Bo wciagu 4 dni nie mam zamiary zamówić tego :P najlepiej by było z jakiegoś sklepu internetowego nie Allegro :D Bo tak mam zawsze dostęp :P - Nie można jakoś kupić tego osobno w sklepie jakimś ? :D Nie ma ktoś może za duzo i nie odsprzeda za mała kwote ?? :D potrzbuje dokładniej 2m x 2m :D

Edited by M_Qba
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...