Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SpecShop.pl


Recommended Posts

Wielki + dla nich. złożyłem zamówienie w pon. o 18.30. Rano o 9.08 dostałem maila z wiadomością, że zrealizowano i wysyłka w dniu dzisiejszym (wtorek). A o 9.15 (środa) zapukał do moich drzwi kurier z przesyłką. Pudełko w bardzo dobrym stanie lecz folia, którą było owinięte miała dwie dziurki o średnicy z 5-7 cm. Lecz to wina kuriera, otworzyłem paczkę przy nim replika CA M24 była w świetnym stanie poza białymi ubrudzeniami na lufie... Bardzo polecam ten sklep. ;-)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 694
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam.

Jestem klientem Specshopu od momentu powstania tego sklepu. Przez cały czas zbierali same dobre opinie-dobry sprzęt, wzorowy kontakt, możliwość dogadania się. Raz mailowałem z obsługą grubo po 22-wielki plus.

Chciałbym opisać dwa dość szczególne przypadki-jeden sprzed półtora roku, i jeden z dzisiaj:

1) Półtora roku temu zamówiłem AKS-74U Dboys. Paczka przyszła bardzo szybko, lecz był w niej... AKS-74. Pomyłka, jaka często się zdarza. Zadzwoniłem do sklepu, szybkie przedstawienie problemu, i obsługa wysłała tego samego dnia prawidłowy karabinek, zanim ja zdążyłem wysłać do nich ten "pomylony"-świetne podejście do klienta i zaufanie jakim mnie obdarzyli-myślę, że nie zdarza się to często.

 

2) Wczoraj doszedł do mnie AK-74. Okazało się, że w GB jest skopana elektryka. Jako, że posiadam 2 inne karabinki tej firmy, po prostu wpakowałem dobre flaki, a z obsługą sklepu uzgodniłem, że do naprawy wyślę sam GB-po raz kolejny obsługa udowodniła swój profesjonalizm.

 

Naprawdę polecam ten sklep. Mimo istnienia na rynku od paru lat i zdobyciu wysokiej pozycji obsługa nie spoczęła na laurach, jak zdarzyło się to wielu innym sklepom, tylko wciąż podwyższa poziom swych usług, a ich podejście do klienta jest zgodne z mottem-"klient nasz pan". Wielkie brawa dla Panów ze Specshopu, oby tak dalej!

Link to post
Share on other sites

Większośc mojego wyposażenia airsoftowego kupowałem właśnie na specu i niemal za każdym razem przesyłka była na następny dzień nie wspominając o tym że produkty zawsze zgadzały się z opisem i nie miałem z nimi jeszcze żadnego problemu tak więc zarówno obsługa jak i towar są na najwyższym poziomie. Nic tylko polecic i zachecic do zakupow w ich sklepie! :uśmiech:

Link to post
Share on other sites

W nocy z poniedziałku na wtorek (24 - 25.08) złożyłem zamówienie, w środę (26.08) paczka była już u mnie. Ogromny plus za ekspresową wysyłkę, towar elegancko zapakowany, wszystko zgodne z opisem na ich stronie. Jak najbardziej fachowo, polecam.

Link to post
Share on other sites

niesmak dla sklepu , zamówienie poszło we srode rano a paczki dalej nie ma...

czyli otrzymie ją dopiero w poniedziałek(mam nadzieje) a pisali ze kurier to 1-2 dni...

wielki niesmak i minus bo musiałem zrezygnować ze strzelanki... -

 

Niesmak, to ja mam czytając posta bez interpunkcji, polskich znaków i brakiem rozsądku. Skoro zamówienie zostało wysłane w środę i masz potwierdzenie wysyłki (numer przesyłki kurierskiej) to miej pretensję do firmy przewozowej, a nie do sklepu który nie ma nic wspólnego z usługami przewoźnika....

Szmer.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Sklep jest bardzo profesjonalny, zamówiłem tam pare rzeczy ale okazało się że jednak nie było rozmiaru skarpet takiego jaki zamówiłem zaraz ktoś do mnie zadzwonił i uprzejmie o tym poinformował i znalazł rozwiązanie problemu:)

Tak poza tematem to ostatnie pudło w którym przyszło moje zamówienie miało naklejke firmy MAG informujące że w środku znajdują się magazynki do AK47, troche śmieszne:)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

wszystko co tam zamówiłem było w 100% perfekcyjnie dostarczone - szybko i to, co kupiłem (nie tylko z airsoftu, ale także kampingowe stuffy) - raz miałem przypadek gdzie zamówiłem 3 magi, ale w innym kolorze niż chciałem (co zauważyłem dopiero po otworzeniu paczki) poprosiłem mailowo o zamianę i dodanie nowych magów do kolejnej przesyłki - nie było żadnych problemów, złe magi odesłałem i dostałem te, które chciałem, wielki plus dla sklepu ;]

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Naprawdę rewelacja. Szanują klienta. Przysłali mi złe okulary więc im odesłałem niewłaściwy typ towaru. Wymienili na właściwy bez problemu i oddali kasę za wysłanie do nich złego przedmiotu. Naprawdę wszystko to przebiegło w 5 dni.

 

Muszę ten sklep w tym momencie pochwalić za sprawność, profesjonalizm i miły kontakt z klientem :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Paczki, które zamówiłem były porządnie zapakowane, towar nie uległ uszkodzeniu. Za każdym razem szybka przesyłka, w dodatku wszystko ładnie zapakowane.

 

Kolejny plus - napisałem im, że jeśli jest taka możliwość, to chciałbym, żeby paczki były dostarczane po 15.30. Za każdym razem kurier dzwonił do drzwi o 15.35 i z uśmiechem wręczał paczkę ;)

 

Jak dla mnie wypas ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...