Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SpecShop.pl


Recommended Posts

Zamawiam z tego sklepu dość często i wszystko było zawsze szybko i ładnie zapakowane, zdarzyły sie jednak przez ten czas 2 pomyłki typu produkt innego koloru , z innym montażem... Ale po telefonie i zwróceniu uwagi przeprosili i koszty przesyłek pokryli sami.. Wiec polecam :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 694
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zaopatruję się tam od kilku ładnych lat, więc przynajmniej jeden pozytywny komentarz wypada im wystawić.;]

 

Nigdy jeszcze nie zdarzyło mi się, żeby wcisnęli mi badziewie. Jeżeli istnieje rozwiązanie tańsze, a równie dobre jak droższe, to oczywiście polecą tańsze. Ceny niektórych produktów faktycznie wysokie, a opisy na stronie zawierają niekiedy błędy, ale poinformowani natychmiast je poprawiają. Z mojego doświadczenia wynika, że żaden sklep airsoftowy w Poznaniu nie troszczył się tak o klienta, jak robi to Spec.

 

Polecam.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Ogólnie wszystko ok, tylko z przesyłką mogło by być szybciej.

Od taiwangun paczka przyszła dzień wcześniej a zamówione były w tym samym czasie.

Pewnie to dlatego, że najpierw musiałem czekać na potwierdzenie dostępności (dostępnego przy zamówieniu) towaru, żeby wiedzieć gdzie w ogóle wpłacić pieniądze. Potem oczekiwanie na zaksięgowanie wpłaty i tak minął cały dzień. Popołudniu informacja, że paczka zostanie wysłana następnego dnia.

Link to post
Share on other sites

Zamówione w niedzielę, "skompletowane" przez sklep w poniedziałek po 17. Kasę przelałem po pięciu minutach, dotarła nazajutrz rano. Mimo to kurier dostał paczkę w czwartek, całe szczęście dotarła już w piątek rano. Nic to, bywa - przynajmniej zawartość wzorowo zapakowana i zgodna z tym, czego oczekiwałem.

Edited by Aspoleczny
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Witam,

Zamówienie złożyłem w środę po godzinach pracy, we wtorek już było skompletowane a w piątek miałem zamówiony towar w domu.

Replika zgodna z opisem, towar dobrze zapakowany i zabezpieczony. Wystąpił mały problem z szablonem dotyczącym repliki, po skontaktowaniu się za pośrednictwem poczty elektronicznej otrzymałem szybkie sprostowanie i wyczerpującą odpowiedź.

Podsumowując:

-szybka wysyłka

-towar zgodny z opisem

-dobrze zabezpieczona paczka

-wzorowy kontakt z klientem

 

Sklep godny polecenia.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Na początku chcę przywitać wszystkich, gdyż jest to mój pierwszy post.

 

Replike oraz inne akcesoria do niej zamówiłem w poniedzialek popołudniu. Paczka przyszła w środe rano, więc bez zarzutów. Z poczatku wystraszyłem się gdyż brakowało gumki hop-up, lecz znalazłem ją w pudełku gdyż okazało się że się przykeiła do opakowania. Kontakt także bardzo dobry. Jedyną wadą jaką mogę tu wymienić to brak darmowej instalacji części (w moim przypadku gumki hop-up) przed wysłaniem paczki (w taiwangunie widziałem ze jest za darmo).

 

Ale ogólnie sklep godny polecenia.

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

Kolejny giga plus dla sklepu i pracowników.

Zamówiłem kolejny towar, niestety nie odpowiadał mi i musiałem go zwrócić. Kilka dni po wysyłaniu przesyłki ze zwróconym towarem, sklep odesłał mi szybki zwrot pieniędzy bez zbędnych problemów.

Po ostatnich perypetiach z pewnym "sklepem" myślałem że szybki zwrot, bez zbędnych problemów jest niemożliwy- a tu miła niespodzianka ze strony speca.

 

 

Pozdrawiam serdecznie.

Link to post
Share on other sites

Po 5 miesiącach od zakupu wysiadła ładowarka mikroprocesorowa- na szczęście miałem paragon. Mimo tego pełen obaw udałem się do Speca aby reklamować- profesjonalne podejście, ładowarka bez zbędnych ceregieli wymieniona, ja jako klient zadowolony w całości:)

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Sklep w sam sobie, dobry nigdy nie narzekałem. Ale serwis replik mają fatalny. Kolega zrobił u nich tuning Gold. Po kilku tygodniach coś mu siadło, na pierwszy rzut oka zębatka silnika. Wziąłem rozebrałem i szok. Smaru na zębatkach jak na lekarstwo, a w cylindrze sucho jak w gardle na kacu co spowodowało urwanie przedostatniego zęba na tłoku i lekkie uszkodzenie uszczelki na głowicy tłoka.

 

Sklep polecam, tuning u nich to średnio.

Link to post
Share on other sites

Ze Specshopu zamawiałem tylko 2 razy. Z czego za pierwszym razem po potwierdzeniu zamówienia przypomniało mi się czego zapomniałem. Jedna wiadomość, telefon do mnie, 3 minuty na telefonie i wszystko załatwione. Zrobiłem 2 zamówienie, odpowiedni dopisek w komentarzu do zamówienia, i przyszła do mnie jedna duża paczka, zamiast 2 mniejszych. Druga paczka przyszła do mnie dosłownie godzinę temu (wtorek), zamawiałem w sobotę, poniedziałek rano, około 11.00, zamówienie zrealizowane. Sklep mogę naprawdę polecić, co do serwisu nie będę się wypowiadał, bo samemu staram sobie serwisować replikę.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

A ja powiem szczerze, że obsługa w sklepie stacjonarnym nie jest aż tak profesjonalna jak poprzednio (przed przeniesieniem się siedziby sklepu). Tam był taki koleś, który wiedział dosłownie WSZYSTKO :D ...a teraz to nie potrafie sobie wytłumaczyć, dlaczego go tam już nie ma :D kupowałem już pare razy i jeśli chodzi o towar to jestem zadowolony, sprzedawcy są wporządku, ale bez wielkiej pasji jak sądze :)

Link to post
Share on other sites

A ja powiem szczerze, że obsługa w sklepie stacjonarnym nie jest aż tak profesjonalna jak poprzednio (przed przeniesieniem się siedziby sklepu). Tam był taki koleś, który wiedział dosłownie WSZYSTKO :D ...a teraz to nie potrafie sobie wytłumaczyć, dlaczego go tam już nie ma :D kupowałem już pare razy i jeśli chodzi o towar to jestem zadowolony, sprzedawcy są wporządku, ale bez wielkiej pasji jak sądze :)

 

Potwierdzam, był chłopak do którego można było mieć 100% zaufania.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Witam, coś na temat speca, kupiłem 4.05.12 czyli w piątek glocka 18c od WE, w sobotę przed strzelaniem na pp na chemicznej zorientowaliśmy się że nie idą kulki,

w domu go rozebrałem bo nie mogłem przeżyć że nie chodzi, ułamany kawałek cylindra i ułamany czy wykruszony kawałek zamka, pojechałem dzisiaj czyli 7.05.12 do nich z rozebranym aby wymienić na nowy, inny lub kasę i się zaczęło.... Zaczeli od tego że nie wolno rozbierać ale zapomnieli mi dać instrukcji i warunków gwarancji więc im nie wyszło, sprzedawcy zasłaniali się nieobecnością szefa więc podjechałem za godzinę i nadal próbowali mi wmówić żebym zgodził się na naprawę. Osoba decyzyjna była na piętrze i sprzedawcy biegali góra dół bo nie miał ochoty zejść rozmawiać.... No to ja się pofatygowałem do niego pomimo protestów obsługi..... Jestem na etapie spisania reklamacji gdzie wpisano uszkodzenia, moje żądania, brak instrukcji i karty gwarancyjnej.

JUŻ NIC TAM WIĘCEJ NIE KUPIĘ I ODRADZAM, wcześniej często słyszałem niezbyt pozytywne opinie i nie mogłem sobie wyrobić zdania, teraz już mam

taką możliwość.

Pistolet za 500zł i taki problem gdzie znacznie więcej wydałem w tym miejscu, no ich strata.

Link to post
Share on other sites

Glock od WE się rozpadł powiadasz? To zaiste ciekawe, zazwyczaj WE działa latami.

Będąc szczerym:ładując się w taką kupę jaką jest WE nie spodziewałbym się, że podziała dłużej.

Co do samego serwisu:

Minus bo nie dostałeś tego co powinieneś. Jeśli odbierałeś osobiście to dziwie się, że nie zdziwił cię brak gwarancji.

Plus za to, że chcieli pomóc, naprawić ten shit jakim jest WE. Trzeba ich za to cenić, że chcieli poskładać/naprawić ten majstersztyk.

Ja mam najlepsze rozwiązanie dla takich pół produktów-(tak dla mnie gaziak w którym muszę wymienić wszystko wewnątrz i praktycznie zewnątrz nie jest pełno wartościowym produktem) jest dawanie gwarancji rozruchowej. Każdy się 2 razy zastanowi zanim kupi ten znalowy złom. Oczywiście jeden na sto może będzie działał lata.

Co do samego sklepu:

Kupuje u nich już od lat różne rzeczy, zawsze narzekam, że jest trochę drogo :wink: jednak jako nie liczni mają normalny system rabatowy. Kupujesz dostajesz rabat. Rabat zbierasz. Nie kasuje się co roku, nie zmieniają go na punkty za które możesz dostać jajowate kulki lub szybko-ładowarkę/chiński plecak.

Zawsze jak zamawiam(rzadko jeżdżę osobiście-nie po drodze i nie mam czasu) dostaje to co powinienem. Nie zdarzyło mi się przez 5 lat bym otrzymał coś innego albo dano mi powód do reklamacji/zwrotu/gwarancji.

Kiedyś dawno temu miałem Glocka 19 KSC (nie kupowany w specshopie).

Zaniosłem do nich na serwis i nie naprawili go. Nie mieli części. To były czasy kiedy jeszcze ludzie nie wiedzieli co im machinegun wkłada do seryjnego tuningu:).

Dałem raz do nich emkę na serwis-uwalony popychacz. Zrobili bezproblemowo.

Nie wiem jaka obecnie jest tam załoga, jak bywałem tam osobiście(od dawna nie bywam) był tam taki Pan w camo co wiedział wszystko i był super miły. Dlatego specshop zawsze będzie mi się kojarzył z tym miłym Panem i będę dalej tam kupował.

Edited by 0wn
Link to post
Share on other sites

No na prawdę mega rabaty ... 5% dla klienta który od wielu lat kupuje u nich, a łączna kwota za zamówienia dawno przekroczyła 20k

 

Dupa a nie rabaty. 5% to w większości sklepów można dostac "na dzień dobry"

Link to post
Share on other sites

W specu jest chyba teraz nowa załoga, jakoś mnie irytują :d. Byłem z kumplem i poprosił baterię stick 9.6, przyniósł mu twins twierdząc że jak się tak ustawi to jest stick, odniosłem wrażenie, że niewiele wie o asg :d.

Edited by lon3star
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...