Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SpecShop.pl


Recommended Posts

  • Replies 694
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sklep ma bardzo szeroki asortyment :-P , poza ASG kupiłem u nich nóż i latarkę.

Serwisowałem u nich Glocka, wszystko bez problemów, zakupiłem lufę z gwintem do tłumika, którą mi mieli zamontować, gdy się okazało, że lufa nie pasuje (właśnie dlatego zleciłem montaż w sklepie 8-) od razu dostałem telefon, nie było żadnych problemów ze zwrotem lufy, do tego szybka dostawa i dobry kontakt mailowy :-P

Link to post
Share on other sites

Paczka wysłana w piątek, a w środę czyli dzisiaj dostałem z powrotem działającą ładowarkę, jak zwykle BARDZO szybko wysyłka, a teraz i jeszcze naprawa gwarancyjna, mogliście tylko Panowie poinformować na e-mail, że została wysłana/wszystko gra, ale rozumiem, że nie zawsze się da. Oby tak dalej, bo jak dla mnie to jesteście w czołówce sklepów z asortymentem militarnym/AirSoft'owym w Polsce - zawsze jednak możecie być na szczycie! Ode mnie kolejny ogromny +

Edited by Gogin
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Kolejny zakup w SS i kolejne pozytywne wrażenie, które po sobie pozostawił. Wszelkie slogany typu "szybko i solidnie" są tu chyba zbedne. Wiadomo przecież, że jeśli chodzi o ten sklep to naprawdę ciężko jest o rozczarowanie.

Edited by Reka
Link to post
Share on other sites

załozone zamówienie we wtorek o 13 o 16 mail ze statusem wysyłka w dniu jutrzejszym czwartek rano kurier do pracy przyjeżdża z paczuszką :)

plusik oczywiscie. :) chciałem cos domówic ale stwierdziłem ze nie bede ludziom głowy zawracał :)

Link to post
Share on other sites

Kolejne , tym razem duże, zamówienie i kolejny plus.

W sumie tylko jedno mnie martwi i sądzę, że obsługa sklepu powinna to poprawić - zapłaciłem za

Amerykańskie ponczo z nylonu w 100%

zatrzymujące wodę.

, jak się okazało jest to Miltec, a nie kontrakt. Myślę, że należałoby to zaznaczyć, bo opis jest mylący.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ode mnie też wielki plus dla tego sklepu za realizację zamówień i podejście do klienta. Starają się jak diabły i ani razu skubańcy mnie nie zawiedli. Szkoda, że nieco ceny u nich poszły w górę na niektóre akcesoria, ale można znaleźć tam dużo ciekawych rzeczy.

 

Porządny sklep!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ode mnie również plus, właściwie to pierwszy raz zamawiałem coś u nich :P Szybko przygotowana paczka, szybka wysyłka, solidnie i bardzo estetycznie zapakowana, na dodatek dorzucili mi plakat z Johnym Rambo (szkoda że nie z "Terminatora" :lol:) :)

Link to post
Share on other sites

Jestem zadowolony z ów sklepu zamawiam przez e-maila niema żadnych problemów paczka na 2 dzień w domu.

Wczoraj zamówiłem 3 produkty ze sklepu, okazało się że w systemie był błąd i 1 z produktów nie było ;/ .

Dostałem e-maila o tym fakcie z zapytaniem czy chciałbym wybrać inny produkt. Zadzwoniłem odebrał jakiś tam koleś ... przedstawiłem mu dane zapytałem czy nie mógłbym zrezygnować jeszcze z 1 produktu odpowiedział że nie ma problemu w takim razie zrezygnowałem z 2 produktów i zakupiłem lepszy . Obsługa naprawdę dobra .

 

Na zbrojowni kumpel miał podobną sytuację dostał e-maila że na stanie niema 1 pistola (rozpoczynaliśmy swoją przygodę dopiero z AS) zamawialiśmy 4 pistole sprężynowe. Przedzwonił zapytał jaki produkt by mu polecił i aby dodali go do paczki ..

A koleś na to że paczka jest w drodze .

 

Myślę że można dać komentarz pod spodem "polecamy sklep"...

Link to post
Share on other sites

Sklep w cenrum z łatwym dojazdem z całego Poznania. Robiłem tam większe czy mniejsze zakupy dużo razy i za każdym razem moja radość z zakupu była uzasadniona. Obsługa miła i cierpliwa ( :D )szeroki wybór asortymentu i przedewszystkim niezawodny. Gdy kupiłem sprężynę nie tego kalibru co potrzebowałem mogłem wymienić na inny produkt o tej samej cenie albo dopłacić. Też jestem za tym aby dodać sklep do polecanych.

 

Pozdrawiam, Noteko

Edited by noteko
Link to post
Share on other sites

Dołączam się do pozytywnych opinii. Zamówienie złożone odpowiednio wcześnie następnego dnia przynosi mi kurier. Wszystko dobrze zapakowane.

Asortyment też ogromny i jest z czego wybierać, a nie wszystkie sklepy trzymają takie stany... Pozdrowienia dla obsługi sklepu! :uśmiech:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...