Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SpecShop.pl


Recommended Posts

  • Replies 694
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Pierwsze większe zamówienie i delikatne rozczarowanie. Z uwagi na moje życzenia specjalne, tj upgrade, czas realizacji około tygodnia. Paczka kompletna, profesjonalnie zapakowana, replika piękna, ale niestety uszkodzona. Ukruszone body w RK-103 koło szczerbinki. Uszkodzenie transportowe mogę wykluczyć, pozostaje tylko nieuwaga pakującego. Odsyłam do wymiany, nie wystrzeliwszy nawet jednej kólki :cry:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Zamówiłem kilka rzeczy w piątek rano, paczka doszła dzisiaj wieczorem. Jestem bardzo zadowolony bo raz, że zamówiłem pocztą a przysłali UPSem, a dwa, bo UPS nie próbował dostarczyć paczki do osoby prywatnej o godzinie 11 rano jak to mi się w DLSie niedawno zdarzyło (przecież ludzie są w pracy o tej godzinie!) :) Polecam :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

kupiłem u nich sprężynę , mag , Guna , ładowarke i pare innych zabawek ,aa i 2 kolimatory , kasa doszła w Srode , w czwartek wysłali , w piątek juz miałem w domu z Poznania do Chorzowa. Wielki plus dla SpecShopu i dal obłusgi :)

A o pakowaniu nawet nie mówie , zapakowali to na Amen :) ++++

Link to post
Share on other sites

Robiłem kilka zamówiem i nigdy nie było problemów. Zawsze szybko i sprawnie, towar który faktycznie jest dostępny ( nie jak czasem w innych sklepach gdzie trzaba czekać na dostawę pomimo że na stronie pisze że jest)

 

Ostatnio zamawiałem tani tłumik JBU (90 zł). Otrzymałem telefon że owy tłumik (ostatnią sztukę mieli) który chcą mi wysłać jest uszkodzony i że oferują mi w jego cenie tłumik G&P (normalnie kosztuje 120 zł).

 

duży + dla obsługi sklepu.

Link to post
Share on other sites

Plus dla specshopu naprawde szybka przesyłka zamówiłem w poniedziałek, przelew w wtorek i w środe piękna czarna paczka ;-) .Wprawdzie zamiast kulek excel dostalem blaster ale to szczegół. Wieli plus też za asortyment OGROMNY jest tam wszystko że kupując replike można dokupić racje rzywnościową i światło chemiczne ;-) .Ciągle słysze że jest tam drogo ale tak naprawde ceny replik są takie same jak na gunfire.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Kolejny plusik dla sklepu. Dlaczego?

 

Zamówienie złożone (parę pierdółek). Następnego dnia odpowiedz sklepu o dostępności towaru, tego samego dnia wpłata na ich konto. Następnego dnia już zaksięgowane i wysłane. 3 dni później paczuszkę dostarczyła Poczta Polska. :)

 

Opowieść zakończona happy-endem ;) , polecam.

Link to post
Share on other sites

Zamawiam marineskę w woodlandzie, sklep wyraźnie pisze, że kontraktowa:

 

1f83e60b13c1a40a.jpg

 

Dostaję MFH... Czapka jak czapka, kłócił się nie będę, ale mimo wszystko trochę głupio :(

 

Co ciekawe: na metce jest napisane "US BOONIE HAT" :lol:

Edited by michalll
Link to post
Share on other sites

Ciąg dalszy historii:

 

Po zwróceniu uwagi, iż towar nie zgadza się z opisem sklep proponuje w pierwszej chwili zwykły zwrot towaru (a ja mam pokryć koszty...). Po kolejnym zwróceniu uwagi, wraz z podaniem podstawy prawnej, dostałem odpowiedź:

 

Nie zauważyliśmy, że skończyły się nam już kontraktowe czapeczki.

Prosimy odesłać czapkę wraz z nr konta, zwrócimy Panu pieniądze także za wysyłkę.(...)

Link to post
Share on other sites

Kolejny zakup - i znowu świetnie! :)

 

Zamówienie złożone 19 czerwca o 1:30 w nocy, 8 godzin później ( ;-) ) info o gotowości do wysyłki (oczekiwanie na przelew). Przelew wysłany o 10, zaksięgowany przez sklep 4 godziny później. Wysyłka kurierem o 15:30. 20 czerwca 11:00 kurier z paczką już był u mnie :) ( Poznań-Bielsko :-o )

 

I powiedzcie mi jak tu nie kupować ;-) Big +

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja juz robiłem 3 zamowienia w tym sklepie i wszystko szybko i zgrabnie bylo przeprowadzane.

Czesto przegladam rozne produkty tego sklepu i znajduje rozne niezgodnosci w opisach, na co oczywiscie zwracam od razu uwage i ekipa sklepu to poprawia :).

 

Dla mnie sklep godny polecenia

Link to post
Share on other sites

Ekspresowa przesyłka, paczka dobrze zapakowana. Jeden szkopuł: zamawiałem Siga P226 a dostałem P229 (oba z HFC) :killer: Szczerze mówiąc jest mi to obojętne, który przysłali. I tak miałem zamiar kupić P229. Nie wziąłem obu tylko przez brak kasy. Ale następnym razem jak zamówię P226 to proszę, przyślijcie mi P226! :roll:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...