Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Modern Warfare 2


Recommended Posts

  • Replies 753
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Mati13k

On nie zginął. "Rouch" go uratuje. A panowie analizę pisali, zanim wydano gameplay więc wiesz..... Ale ogólnie daje coś do zrozumienia ta analiza, a błędy można samemu skorygować. Pozdrawiam. ;)

Edited by Mati13k
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Guest Mati13k

Wezwanie śmigłowca to dla Ciebie kretynizm? 8O Last stand nie jest zły ( mam na myśli, że nie ma w nim nic niemożliwego ), a martydoom.... Al-kaida się kłania, a nie rosyjska walka o władzę. :-F

 

3 wersje MW2 do nabycia - opcja Prestige, mniam :)

 

 

Nie mogę edytować: na stronach fanowskich pisze, że te gogle są w pełni funkcjonalne! Ciekawe ile to będzie kosztować...

Link to post
Share on other sites

albo będzie po prostu beznadziejny ten nvg ;) bo ile mogą za to zawołać, żeby sprzedać pod choinkę? Zapewne nie tyle co prawdziwy noktowizor - ergo, dodany do gry, to bardziej zabawka. Choć dobrze byłoby się mylić oczywiście ;)

Link to post
Share on other sites

Mi wydaje się, że ten noktowizor będzie:

-beznadziejny, pierwszej generacji, ledwo będzie co widać.

albo:

-zielone szkiełko i mała latareczka.

albo:

-prestige będzie kosztować 900 $.

 

Ten ekranik przy broni to rzeczywiście motion tracker. Wydaje mi się, że gościu o tym wspominał(w filmiku z komentem).

Edited by Zbych
Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Ja wyczytałem na necie, że prestige będzie kosztowało ok. 250 zł ( coś ok 80 dolców ). Za 250 zł to opłaca się kupić tą grę z noktowizorem choćby dla postawienia na szafie. ;) Do tego jeszcze będzie głowa Soapa MacTavisha, na której możemy postawić ten noktowizor.

 

 

EDIT: To źle wyczytałem, bo to cena tej średniej edycji. Takie masło maślane jest na necie, że trudno o jakiekolwiek poprawne info. Panowie z IW zrobili niezły bałagan. :D

Edited by Mati13k
Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

No a czego byś się spodziewał za 4 i pół bańki? Zawsze na ścianie będzie dobrze wyglądać, a zanim się zepsuje to będę go używał do AS ( czyli pewnie przez kilka dni :-F :mrgreen: ) Pozdro.

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Hmm, ciekawy jestem jak będzie z żywotnością tego NVG i jakie będzie miał parametry. Obeznani - co zakładacie po tej cenie? Psucie się od razu po zakupie i zasięg widzenia 29,5 cm? :mrgreen:

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

A tak serio?:D Fakt faktem, że jestem ciekawy. Nawet jak nie będzie działać to ślicznie wygląda i ogólnie jestem fanatykiem COD'a, ale lepiej by było gdyby działało. xD

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...