Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Modern Warfare 2


Recommended Posts

  • Replies 753
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Mati13k

Alex to już wyjaśnił - ten "noktowizor" korzysta z połączenia kamerki + diód IR

 

Na jakiej zasadzie to mniej więcej działa? Jak z awaryjnością?:D

 

Informacja na 100% pewna?

Ja tam jestem chętny na to. Tylko jaka cena?

 

Pozdrawiam serdecznie,

grzechotnik

 

450-500 zł.

 

 

EDIT: Jeżeli ten "noktowizor" będzie działał tak jak w mojej kamerze, która już swoje przeżyła to myślę, że to dobry zakup biorąc jeszcze pod uwagę lans i szpan. :)

Edited by Mati13k
Link to post
Share on other sites

Weź pilot od telewizora i włącz aparat w telefonie komórkowym. Skieruj górę pilota w kierunku obiektywu i wciskaj jakieś klawisze na nim.

 

Diody IR działają jak normalne diody - tylko, że nie widać ich światła gołym okiem bo świecą w podczerwieni ;)

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Rozumiem!!! ^^ Nie pobiera światła z otoczenia, jednocześnie wzmacniając je jak to robią "markowe" noktowizory tylko po prostu świeci "niewidzialną" latarką, której promień mogę zobaczyć tylko za pomocą tego co dostaję w pudełku z grą. :D

 

EDIT: Znowu bym zapomniał. Czy ten "noktowizor" jest na baterie? :F :P I ile wytrzymają te diody ?

Edited by Mati13k
Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Łał! Cholernie dynamiczny i ciekawy multi. Zdaje mi się i mam taką nadzieję, że przebije ten z MW:1. Ciekawy czy będzie można bombę atomową spuścić za kill streak 10000000. :lol:

Edited by Mati13k
Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Wszystkie edycje poza podstawową nie wyjdą na PC. Nie wiadomo na razie dlaczego. Trudno :D I tak nie mam zamiaru płacić za metalowe pudełko i COD1, który mam w domu. Latarka z wyglądem noktowizora to co innego, ale jak nima to nima. :mrgreen:

Link to post
Share on other sites

jeśli pod względem IR to będzie tak aktywne jak o tym piszecie -to nawet dla najtańszego normalnego nvg kolo z tym wynalazkiem na łbie będzie w nocy robić za latarnię w lesie :P

 

 

To "cudo" takiego kolesia z najtańszym noktowizorem też będzie widziało jak latarnię.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...