Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Modern Warfare 2


Recommended Posts

  • Replies 753
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zbyt epicko-bondowo mi się wydaje. Zobaczymy jak wyjdzie. Do tego patent z tym wygrywaczem rodem z Aliens 2 nie podoba mi się. :/

 

O, mam tak samo. Trochę te gameplaye przebajerzone jak dla mnie. Jedynka była dla mnie (od biedy) w miarę uczciwą grą o wojnie. A MW2 wygląda jak film Michaela Baya, efektowny, ale głupi. Ale pożyjemy, zobaczymy. W końcu trailery zawsze są podrasowane.

 

I czy w ogóle istnieje coś takiego jak ten "czujnik ruchu"? :?

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Jaki czujnik ruchu? Zobaczyłeś ekran na trailerze i już wiesz co to jest? Dobry jesteś, brawo ;) Może to po prostu GPS, podający stały namiar z satelity ( w XXI wieku takie rzeczy są możliwe ), a może to gwiazdka z nieba. Oceniać będziemy jak pogramy, a nie po oglądnięciu trailera.

Link to post
Share on other sites

Jaki czujnik ruchu? Zobaczyłeś ekran na trailerze i już wiesz co to jest? Dobry jesteś, brawo ;) Może to po prostu GPS, podający stały namiar z satelity ( w XXI wieku takie rzeczy są możliwe ), a może to gwiazdka z nieba. Oceniać będziemy jak pogramy, a nie po oglądnięciu trailera.

 

Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

 

Nie wiem co to jest, napisałem przecież "czujnik ruchu" w cudzysłowie. I nie oceniam gry na podstawie trailera, powiedziałem "pożyjemy, zobaczymy". Oceniam sam trailer, do tego chyba jeszcze mam prawo?

 

Jak chcesz się czepiać, rób to chociaż z sensem.

Link to post
Share on other sites

Co on ma za broń ? Jakiś kur... monitorek , dziwny kolimek , tyle szpeju że nie wiadomo co to jest ! Ta gra to jakaś graficzna małpka , wszystko syf byle grafika była ładna !

I dwóch gości rozwala tylu wrogów ile w części I rozwalał cały oddział .

Edited by Keltuzar
Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Gdzieś w encyklopedii sił specjalnych SAS była wzmianka o tym jak 9 żołnierzy SAS'u pojmało 100+ terrorystów/ rebeliantów ( nie pamiętam dokładnie ) uchodząc z życiem. Weź pod uwagę przewagę liczebną terrorystów/ rebeliantów. Skoro brytolom się udało( i to naprawdę ), to czemu ma się nie udać supermanom z gry xD

Link to post
Share on other sites

sami autorzy gry napisali, że nie chcą realizmu. Następny tytuł ma być jeszcze bardziej efektowny, bardziej zbliżony do kina akcji. Piszą, że w filmie czyny bohaterów są przesadzone, ale za to widowiskowe i ciekawe. Tak samo ma być w grze. Szkoda, mnie takie podejście nieco zniechęciło do tytułu.

Link to post
Share on other sites

Lista bronii zaczerpnięta z Xboxowego forum. Nie mam 100% pewności co do wszystkiego.

 

Assault/Battle Rifles

- FAMAS

- ACR

- M16

- AK-47

- Steyr AUG A2

- IMBEL MD3

- FN 2000

- MK. 14 EBR

- G3

- Colt M4A1

- G36K

- FN SCAR

 

Sniper Rifles

- SVD Dragunov

- Walther WA2000

 

Sub-Machine Guns

- FN P90

- UMP .45

- TDI Kriss

- H&K MP5

 

Shotguns

- SPAS-12

- W1200

- Striker Streetsweeper

 

Light/Heavy Machine Guns

- RPD

- MK46

- Steyr AUG HBAR

 

Pistols

- USP .45

- Glock 18/22

- M1911 .45

- Desert Eagle

 

Melee

- Combat Knife

- Ice Picks

 

Explosives/Grenades

- C4

- Frag Grenade

- Stun Grenade

- Smoke Grenade

 

Armor

- Riot Shield

 

Gun Attachments

- Trijicon RedDot Sight

- Heartbeat Sensor

- ACOG

- Silencer

- 203 Launcher

- Masterkey

- Laser Sight

- EOTech Sight

- Thermal Scope

- Tactical Weapon Light

 

Gun Camo

- Red Tiger Camo

- Snow Camo

 

Unconfirmed Guns

- M468/REC7 - Assault Rifle

- L85 - Assault Rifle

- HK 416 - Assault Rifle

- M1014 - Shotgun

- Colt M4A1 - Assault Rifle

- H&K G36 - Assault Rifle

- SCAR - Assault Rifle

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

ŚWIETNIE!!! Z takimi brońmi multi będzie super! Może single będzie zbyt ekektowny, ale ci którzy narzekali na multi w MW:1 ( zbyt mało broni ) może tutaj się zachwycą. Mam nadzieję, że nie zapomną o Barret M82, M40 itd. Bo snajp trochę za mało. ;/

Link to post
Share on other sites

WOOOHOOO! BĘDZIE MASTERKEY!

 

Póki co jedynie MGS4 wykorzystało ten motyw ^^

 

Ale serio, my narzekamy, ale weźmy poprawkę, że jesteśmy militarnymi geekami, czyli mniejszością. Autorzy muszą sprzedać swój produkt rzeczy casual gamerów, czy innych hardkorów.

 

My z naszą wiedzą i postrzeganie gry pod względem realizmu jesteśmy pod koniec listy.

Link to post
Share on other sites

Tak za bardzo to się tą listą nie sugerujcie, bo poza tym co można zobaczyć na trailerach to czysta zgadywanka i pobożne życzenia.

 

A i na trailerze nie wszystko jest do końca jasne bo np.: przy podnoszeniu z ziemi AUGa mamy rysunek L85, a podpisane jest AUG H. Czyli mamy AUGa, AUGa HBAR czy L85? No właśnie.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Guest Mati13k

 

Kolejny trailer. Pozwolę sobie zauważyć, że jeśli przedstawiono w nich rzeczony oddział TF141 to wyglądają jak typowe madafaki z PMC ^^

 

Już dawno widziałem ten trailer. Tutaj głownie są pokazani terroryści. Komandosi są z tego co pamiętam w garażu ( przygotowania do torturowania :D ), w podziemiach, jak bięgną do heli i w tej misji na śniegu, reszty nie wiadomo. Tu macie link do analizy trailera: http://www.gamezilla.pl/content/analiza-tr...rfare-2-czesc-1 nie ma za co. :mrgreen: Pozdrawiam ;)

Edited by Mati13k
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...