Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Modern Warfare 2


Recommended Posts

  • Replies 753
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Mati13k

Nie ma Prestidża na PC?

 

Pozdrawiam.

 

Już dawno temu było mówione, że IW nie wyda prestiża na PC. A czemu pytasz? Nie masz co z kasą zrobić? :D Dla mnie kawałek plastiku z latarką IR nie jest warty tyle ile podają sklepy.

Link to post
Share on other sites

Już dawno temu było mówione, że IW nie wyda prestiża na PC. A czemu pytasz? Nie masz co z kasą zrobić? :D Dla mnie kawałek plastiku z latarką IR nie jest warty tyle ile podają sklepy.

Mati13k gdybym zarabiał tyle, że stać by mnie było na wersję "prestiż" bo bym sobie kupił. Ale mnie nie stać, wolę za to kupić 3 nowe lub 7 używanych gier.

A po co się kupuje takie "wersje"?

Jako airsoftowiec powinieneś doskonale wiedzieć - do lansu :D

A co do wersji prestiż na PC? Nigdy nie było.

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Jakbym miał tyle kasy, że mógłbym wywalać na kupkowe plastiki to uzbierałbym sobie jeszcze kilkaset złotych i kupił Yukona albo coś podobnego. To jest lans, a nie chiński plasticzek. :mrgreen:

Edited by Mati13k
Link to post
Share on other sites
Tym ktorzy nie rozumieja bojkotu wersji PC-towej polecam ten filmik

Ja nie rozumiem jednej rzeczy! 14 milionow sprzedanych CoD-ów 4, 4 miliony sprzedanych sztuk na PC, a petycje w sprawie dedyków podpisało tylko 185 tysięcy graczy - LINK. Tyle na dziś tj. 06.11.09, godzina 11.30

Wytłumaczcie mi jak ma się taką petycją i graczami chcącymi dedyki przejmować IW, skoro przeważająca większość graczy ma w d...e czy dedyki będą czy nie?

 

Więc przewidując przyszłość :D będzie pewnie jak z 4 tym CoDem - w pierwszym roku sprzedaży z 8 milionów egzemplarzy tylko milion trafił na PC. Najpierw zarządza konsole, łykną 80% kopii, potem, za rok jak wyjdzie wersja GotY/cena MW2 spadnie o połowę/gracze przekonają się do IWnet zacznie się szał na wersje PC.

 

A na osłodę nowy trailerek w HD - LINK

Link to post
Share on other sites

No to z czystym sumieniem mogę dodać IW do wora razem z korporacjami takimi jak EA, który podpisany jest ''Chciwi twórcy, którzy wykorzystując tytuł hit pragną, jak najmniejszym nakładem pracy zarobić, jak największą kupę forsy.''

 

Straszne jest to, co IW wyprawia... Takiej polityki nie spodziewałbym się po uciekinierach z ''2015'', którzy zrezygnowali z pracy w tym studio właśnie ze względu na taką politykę firmy.

 

Drugą sprawą jest to, że jedyne Call of Duty, które było naprawdę warte uwagi w multiplayerze nie było dziełem IW. Mam tutaj na myśli ''United Offensive'', które wg. mnie było najlepszą częścią(a właściwie dodatkiem) serii. Posiadało wiele ciekawych innowacji, których IW nie wykorzystało już w CoD2...

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Och,a teraz misja w kosmosie.Co jeszcze? :-F

 

Misja w kosmosie jest z tego co widziałem tylko do pokazania kontekstu i zobaczenia wybuchu bomby z kosmosu oczami jakiegoś astronauty. Dobrze, że nie ratujemy tam świata, bo to byłoby przesadzone.

 

 

A na osłodę nowy trailerek w HD - LINK

 

Do tego samego trailera podałem link parę postów wyżej....

Link to post
Share on other sites

W ostatnim trailerze dobiło mnie uderzenie helikoptera o ziemię. Ci kolesie musieli mieć nanopancerze albo być terminatorami, lub ten śmigłowiec miał 0,5% paliwa w baku. Ogólnie gra za filmowa żeby w nią grać. ARMA II ma w moim mniemaniu lepszą grafikę, a teren jest w niej 100x większy.

Edited by Zbych
Link to post
Share on other sites
ARMA II ma w moim mniemaniu lepszą grafikę, a teren jest w niej 100x większy.

Najpierw zagraj w nią a później porównaj. Zresztą trochę nie na miejscu porównywać te dwie gry ze sobą.

A to, że jest "filmowa" to moim zdaniem przez to bardziej przyciąga graczy niekoniecznie pragnących grać w "symulator" pola walki (w tym przypadku Arma 2).

Link to post
Share on other sites

Do Zbycha.Nawet samo Infinity Ward oznajmiło,że gra ma być filmowa,a nie realistyczna.Wolisz realizm?Nie ma sprawy.Kup Operation Flashpoint(polecam starsze wersję) lub ARMA II.

Mi się COD4 podobał z powodu właśnie tej filmowości.Po prosty posiada misje,tak filmowe i przebajerzone,że do dziś znam wszystkie SAS na pamięć. ;-)

I co z tego,że teren jest 100 razy większy?W grze Fuel mamy największy świat w historii gier,notabene wpisana jest z tego powodu do Księgi Rekordów Guinnessa,ale co z tego,jeśli gra jest nudna i monotonna?

Edited by Piotrus
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...