Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Nazgool

@Nazgool Magazynek siedzi stabilnie więc nie powinno być znaczących różnic z powodu jego obsadzenia. Rozumiem Twoje sceptyczne podejście.

Patrick - magazynek trzyma się na obudowie i wygląda, że stabilnie. De facto podczas strzelania rusza się na wszystkie możliwe strony i wtedy puszcza gaz uszczelką. Ty tego nie widzisz i nikt tego nie widzi bo ruchy są minimalne, ale wystarczające by sprężony gaz znalazł drogę ucieczki.

Popieram wajsera. Jak już koniecznie chcesz mieć coś do budynku to kup sobie jakąś klamkę.

Edited by Nazgool
Link to post
Share on other sites
Guest Nazgool

Młotek spustowy powinien pasować, tak jak blokada i może uszczelki, o ile zespól spustowy w Scarze jesy od M4. Reszta części jest tylko do M4. Ten zawór można sobie podarować.

Zresztą przy takich kosmicznych cenach za te części to nie opłaca się. Lepiej kupić na www.airsoft123.com

I generalnie to nic tam ciekawego nie ma. Wszystko od TSC to padło i szkoda kasy.

Edited by Nazgool
Link to post
Share on other sites

A wystarczylo poczytać i byś wiedział, że SCAR i M4 WE to te same bebechy... jedyne co n ie pasuje to magazynek tzn psuje ale uszczelka jest za mała... co za tym idzie ucieka część gazu.

 

To do mnie ? Jeśli tak to wiem, że generalnie powinno pasować ale nigdy na oczy nie widziałem tej M4 do której są części (scar dalej nie dotarl wiec jego tez) dla tego pytam kogoś kto siedzi w tym dłużej czy będą pasować. Tak jak z magazynkiem niby ten sam a inny.

Link to post
Share on other sites
Guest Nazgool

może w listopadzie będą części u krakmana

Bardziej niż wątpliwe.

 

Jestem niemal na co dzień w kontakcie z Tactical Quartermaster, który jest autoryzowanym dealerem i serwisem WE AFC AWSS GBB - R na UK. Nawet oni nie mają zielonego pojęcia kiedy będą części do Scara. WE nie odpowiada na e-maile od dłuższego czasu. Napisałem w tej sprawie posta na gasguns.info , WETTI coś tam bełkotał i przepraszał, ale nic się w tej sprawie nie zmieniło. Ja potrzebuję sprężynkę blokującą tylni pin do M4 i też muszę kombinować z jakimiś podkładkami drutami, żeby mi się upper receiver nie otworzył.

Edited by Nazgool
Link to post
Share on other sites
Guest Nazgool

Tu odpowiedź z TQM.

 

Yep WETTI have just sent the last of my current order which is barrels and

CO2 kits and i'm just sorting out the next one which will be all SCAR and M4

parts. Hopefully in a couple of weeks time.

 

No miejmy nadzieję, że to rzeczywiście będzie 2 tygodnie, a nie 2 miesiące.

Link to post
Share on other sites

Tak mi się nasunęło na myśl teraz (nie mam zbyt dużego pojęcia o replikach gbb i o tym na ile są odwzorowane w mechanice działania): czy w SCAR'ze dział bolt catch ? Na filmikach przeważnie nie zmieniają magów a jak już zmieniają to nie jest to pokazane dokładnie... nigdzie nie wyczytałem też żadnych informacji o tym.

Edited by Jacur
Link to post
Share on other sites

Pytanie z innej beczki: złożyłem zamówienie na European Airsoft i w dniu dzisiejszym otrzymałem list w sprawie cła...niewspomne już o zaskoczeniu faktem, iż paczka szła z Tajwanu (european???) natomiast moje pytanie dotyczy kwestii podatku VAT...jeśli na fakturze jest informacja o tym, że cena zawiera podatek czy zostanie mi on naliczony ponownie tutaj w kraju??? (rozchodzi się o 22% z 452 dolarów także niezbyt bamboocha)

Link to post
Share on other sites
Guest Nazgool
niewspomne już o zaskoczeniu faktem, iż paczka szła z Tajwanu (european???)

Wiesz nie chciałbym się czepiać, ale napisałem jak byk, że przesyłki są wysyłane przez Ra-Tech czyt:Tajwan. Wystarczyło zapytać, jeśli to nie było jasne.

 

@Karol88 - mag cieknie ? Dlaczego nie jestem zdziwiony ? Wszystkie moje magi na gg, w którymś momencie były uszczelniane. Nawet jeden an CO2 też.

Mircale technic by WE :killer:

Miałem też nadzieję, że Patrick Baterman kupi mi sprężynki do tylnego pinu w lower receiver. Rozmawiał z samym źródłem problemu czyli WE. Niestety kiedy doszło do finalizacji czyt: zapłaty i wysyłki, WE zapadło się pod ziemię. Znaczy się kasy nie wzięli, ale też nie odpowiadają na e-maile. Przynajmniej tyle mi napisał ostatnio. Patrcik nie chowaj głowy w piasek tylko napisz jak jest z tym WE.

Edited by Nazgool
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...