Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jest miejsce na lufę 363 mm tylko będzie wystawac, trzeba zasłonic tłumikiem albo dokupic/dorobic przedłużenie lufy zewnętrznej, wstawiłem do swojej repliki TAKĄ lufę dedykowaną do M4 ale przy pomocy pilniczka łatwo można ją przerobic żeby pasowała do SCARa dodatkowo poprosiłem tokarza o dorobienie przedłużki lufy zewnętrznej do wersji STANDART zmieniłem tłumik płomienia na scarowski i efekt końcowy jest niezły.

Link to post
Share on other sites

:-P super ...dobrze, że kolba i lower receiver są przybrudzone...bardziej wygląda na styranego akcją :mrgreen: ale tłumiczek dałbym czarny..

Swojego poprzecierałem i przybrudziłem bo wyglądał jak zabawka do oglądania.

 

Jak zmieniły się parametry karabinka po wymianie lufy?

Ciekawy jestem co z zasięgiem i skupieniem. Boję się zapytać czy mierzyłeś na chrono.

Link to post
Share on other sites

Bardzo ładna replika. Zastanawia mnie to bardzo dlaczego musiałeś piłować lufę wewnętrzną skoro hop up i komora gazowa są identyczne jak w M4.

@Patrcik - byś zobaczył moją emkę - ta to dopiero jest sterana akcją.

Link to post
Share on other sites

Bardzo ładna replika. Zastanawia mnie to bardzo dlaczego musiałeś piłować lufę wewnętrzną skoro hop up i komora gazowa są identyczne jak w M4.

 

Frez na mały pin jest jakiś 2 centymetry dalej niż w SCAR musiałem zrobić frez żeby było tak samo jak na lufie która była oryginalna -więc komory nie są identyczne.

Link to post
Share on other sites

Frez na mały pin jest jakiś 2 centymetry dalej niż w SCAR musiałem zrobić frez żeby było tak samo jak na lufie która była oryginalna -więc komory nie są identyczne.

No proszę i jak tu wierzyć w zapewnienia WETTI. Nic dziwnego, że go pojechali na Arnies. No i co ciekawsze miał być standard, a nie jest i nie sprzedają luf zamiennych do SCARA tylko do M4.

Edited by Nazgool
Link to post
Share on other sites

Coś tam się ostatnio dzieje z AB znów. Standardowo, nie zmienia statusu przesyłki, nie wysyła potwierdzeń z trackingiem, przesyłki są drogie. Jakiś koleś na Arnies czeka juz 3 tygodnie na przesyłkę i na kontakt zwrotny z AB. Gdybym miał coś sugerować to zainteresuj się sklepem European Airsoft Shop, prowadzonym przez IBICO (znany w świecie GBB gość).

http://www.augdal.net/

Repliki są wysyłane przez Ra-Tech, co prawda niby są o 100$ droższe niż z AB, ale przesyłka jest już wliczona, no i mają zainstalowany NPAS. Jeśli się zdecydujesz na ten sklep najlepiej pchnij e-mail do IBICO i potwierdź. Skądinąd wiem, że ostatnio Ra-Tech miał jakiś mały crash z fabryką robiącą dla nich NPAS i były jakieś opóźnienia. W każdym razie jeśli już miałbym wybierać AB i Taiwangun - to Ci drudzy.

Edited by Nazgool
Link to post
Share on other sites

 

Sklep ma ciekawy sposób naliczania opłat za wysyłkę.

Największa porażka jaką widziałem...

 

Panowie czy wiecie co to za element na którym na zasadzie zapadki trzyma się kluczyk do odkręcania (w cześci 003). Nie dostałem tego z repliką, gdyż tak jak pisałem gnoje z RSOV wysłali mi używany karabin.....chciałbym to kupić albo dorobić.

 

Może ktoś mógłby pstryknąć z bliską fotkę tego elementu :)

Edited by Patrick Bateman
Link to post
Share on other sites

Nie wiem co chcesz od tego sklepu Patrick. Ja właśnie kupiłem 5 magów na CO2 i przesyłka = 0.0$

Mało tego. Magazynki są droższe od takich samych na Airsoftbuddy zaledwie o 1.50$, ale przesyłka na Airsoftbuddy kosztowałaby mnie 65$ czysta matematyka

Airsoft Buddy (5 x 45) + 65 = 290$

European Airsoft Shop 5 x 46.5 = 232.5 $

Link to post
Share on other sites

Jeśli kupujesz replikę to zakup tam ma sens, a o to pytał Shadow. Ba mało tego, replika przychodzi z zamontowanym NPAS. Wiem, że jest droższa o 100$, ale czy kupując to wszystko oddzielnie nie zapłacisz łącznie więcej ?

Link to post
Share on other sites

Zgodzę się, że jeśli chodzi o zakupy powyżej 200$ to ma to sens :)

nie wnikając w szczegóły czy replikę czy co innego.

 

Chcę zakupić 5 magów i nagle po obejrzeniu tego filmu nie wiem czy wybrać GG czy CO2 (byłem zdecydowany na CO2)...ktoś wie czemu na CO2 są takie spadki mocy ?

 

Edited by Patrick Bateman
Link to post
Share on other sites

Chcę zakupić 5 magów i nagle po obejrzeniu tego filmu nie wiem czy wybrać GG czy CO2 (byłem zdecydowany na CO2)...ktoś wie czemu na CO2 są takie spadki mocy ?

 

 

Może test nie wygląda profesjonalnie ale tutaj koleś nie miał takich skoków mocy, poza tym, nie wiem czy można od tak porównywać sobie m4 ze SCARem, w końcu jakby nie patrzeć to dwie różne repliki. Mozliwe że samo wykonanie repliki wpływa na takie skoki, nie magazynek.

 

http://www.youtube.com/watch?v=qKVSKndBfmo

 

 

 

 

 

Z innej beczki pytanie, a mianowicie chodzi mi o to jak sprawuje się nasz SCAR w różnych, niekoniecznie sprzyjających warunkach pogodowych i nie tylko:

 

 

- zima, śnieg, niska temperatura co z zasięgiem? Czy nie zamarza hop-up?

- deszcz, jak może wpłynąć na nasz karabin obecność wody w środku?

- duża ilość kurzu, piasku, może sucha ziemia, ściółka leśna, jak się dostanie do środka to kaplica ?

 

 

Ogółem chodzi mi o to z czym sobie poradzi SACR WE, a na co po prostu nie można go narażać, bo inaczej odmówi posłuszeństwa w najmniej oczekiwanym momencie... Zapomniałbym, chcę używać CO2.

Edited by Jacur
Link to post
Share on other sites

Ciekawe czy M4 miał moda do CO2.

Testy tego gościa są mocno dupiaste...wychodzi mu 350fps i poniżej...coś jest u niego nie tak jak należy.

 

Karabinek jest od niedawna na rynku więc nadchodząca zima będzie jego pierwszą.

Ze swojej strony mogę potwierdzić, że w nocy na GG łapie syfony.

O wodę nie ma co się martwić bo silikon pięknie ją wypiera...a jest to typ repliki, który trzeba grubo smarować. Oczywiście jak się przesadzi z wodą to w lower receiver zrobi się wanna.

Kurz i brud mają łatwy dostęp do elementów mechanicznych więc jak karabinek wpadnie w piach to przy pierwszym strzale zostanie zaciągnięty do środka i rozprowadzony po całym karabinku.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...