Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Mam już pytanie, ma semi mogę oddać tylko jeden strzał i muszę przeładować, więc rozbieram replikę i widzę, że kurek się zapadł dalej i zablokował musiałem go ręcznie wyciągnąc. Można temu jakoś zapobiegać? Pytanie nr 2 to czy ta część na zdjęciu powinna se luźno latać, i czy coś ją powinno blokować tam gdzie dałem strzałkęFOTO

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Nazgool

Generalnie to co pokazałeś na zdjęciu jest odpowiedzialne za ładowanie kulek z magazynka do komory i następnie wyrzucanie ich - nozzle. Siedzi na prowadnicy czyli tym co jest zainstalowane na tyle. To wszystko się rusza w środku. Więc tak winno się ruszać. Nie wiem jak ma się sprawa ze SCAREM w kwestii przeładowania. W M4 nie ma różnicy czy przeładujesz na safe, na semi czy auto.

Link to post
Share on other sites

Patrcik nie chowaj głowy w piasek tylko napisz jak jest z tym WE.

 

Faktem jest, że zamówiłem części bezpośrednio od WE. W drodze wyjątku postanowili wysłać mi potrzebne części. Dostałem ostatnio odpowiedź, że o zamówieniu pamiętają ale muszę poczekać, bo części nie dotarły jeszcze z fabryki. Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Czekam już 2 tygodnie a zamówienie jest w zerowym stanie realizacji z mojego punktu widzenia.

 

W moim odczuciu jeśli chodzi o Scara to sytuacja z częściami wygląda tragicznie.

Polski dystrybutor w swoim magicznym sklepie ma 6 produktów z czego 4 są niedostępne :wink: W sklepach zagranicznych dystrybutorów czasami można coś kupić ale głównie to co pasuje także do M4.

Jeśli coś uszkodzicie to lepiej samemu dorobić część niż liczyć na możliwość zakupu.

 

Nazgool.. jak WE wyśle paczuszkę to dostaniesz swoje części.

Zerknij na Tacticala bo Mark powinien mieć zrealizowane zamówienie od WE więc powinien uzupełnić części w sklepie.

Link to post
Share on other sites

witam

mam takie pytani ponieważ postanowiłem kupić tego scara i tu rodzi się pytanie czy naprawde warto kupić go jak tak to z jakiego sklepu nie ukrywam że lepjej było by z polski . Dzwoniłem do taiwan gun i powiedzieli że ma przyjśc razem z jakimiś częściami i magazynkami w listopadzie > więc prosiłbym o odpowiedz na pytani czy mogę kupować na taiwan gun bez obaw i czy warto go kupić

dziękuje za odpowiedż

Link to post
Share on other sites

Czy warto, poczytasz to dowiesz się, że tak ale na relacje czy się coś psuje jak i co, to trzeba poczekać na przebieg karabinu. Ja już s środku porobiłem co trzeba tylko magazynek mi puszcza gaz z zaworów i już się męcze dwa dni aby jeden wykręcić.

 

Sklep- jest dział z opiniami o sklepach poczytaj.

Link to post
Share on other sites

Wiem, zrobił bym je ale męczę się z magazynkiem ...:( Jak tylko ruszę maga i nie będzie puszczał gazu to zrobię testy.

Ja skleiłem te 2 części, uszczelkę wyciepałem.

Też nie mogłem uszczelnić żeby magazynek nie puszczał gazu...

Kleiłem Masą Epoxy Dragon, można użyć Distalu.

Teraz trzyma bezproblemowo.

Link to post
Share on other sites

Podłóż pod kulke kawałeczek papieru lub folii alu. Co do ściekającego kleju: ja zakleiłem silikonem i zciekł mi do środka. Następnego dnia myślałem że slimaka mi rozwaliło w karabinie :D

Edited by eso
Link to post
Share on other sites

W jednym ze sklepów w których obecnie dostępny jest SCAR widnieje adnotacja że jest to V2.

Czy ktoś orientuje się, jakie zmiany zostały wprowadzone?

 

Nieskromnie przyznam, że właśnie go zamówiłem, ale V1 nie widziałem ani nie dotykałem tym bardziej, więc nie mam porównania :)

Link to post
Share on other sites

Ok więc testy.

scar2.th.jpg

 

Testy przeprowadziłem na GG, na kulkach 0,20g Blaster, 0,25g Blaster i 0,36g Madbull

 

Chronograf Guarder Speeder 2000

testmv.th.jpg

 

Dla porównania strzelałem też z M16 G&P ->Stockowa komora, precka oraz M120 Guradera w środku.

 

Testy prowadzone na tych samych kulkach

 

Zaczynamy:

 

0,20g Blaster

5 strzałów

 

SCAR WE

 

1. 415

2. 431

3. 431

4. 443

5. 435

 

M16 G&P

 

1. 417

2. 418

3. 412

4. 422

5. 418

 

Ponowne nabijanie magazynka gazem...

 

0,25g Blaster

5 strzałów

 

SCAR WE

 

1. 371

2. 387

3. 400

4. 393

5. 407

 

M16 G&P

 

1. 390

2. 391

3. 388

4. 388

5. 387

 

 

Nabijanie maga gazem

 

0,36g Madbull

5 strzałów

 

SCAR WE

 

1. 320

2. 347

3. 260

4. 335

5. 344

 

M16 G&P

 

1. 314

2. 317

3. 305

4. 313

5. 316

 

 

Przy każdym strzale SCAR przy spuście czułem jak gaz ucieka. Jak widać są duże wahania fps, myślałem, że będzie lepiej.

 

Dużo nie odbiega od AEG. Za to jak strzelałem z M16 czekałem na odrzut a tu nic :mrgreen:

 

Dadam jeszcze, ze temp w pomieszczeniu wynosiła 21'C, strzał oddawany co 3-4 sekundy.

 

Będę miał magi na Co2 to zrobię kolejne testy.

 

Enjoy.

 

Karol.

Link to post
Share on other sites

Pięknie, pięknie....sprawa jasna. Kulki 0.36 i można czyścić w budynkach.

Troszkę do myślenia dają wycieki gazu przy spuście. W mojej replice coś takiego nie występuje.

 

Robiłem prymitywne testy strzelając do grubej folii przemysłowej stosowanej do namiotów szklarniowych. Na kulkach 0.33 strzał ze Scara przebijał folię, gdy tymczasem kulki 0,23 wystrzelone z tej samej odległości z AEG 360 fps odbijały się od folii.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...