Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Shadow:

Posłałem ci odpowiedź na PW.

 

Karol88:

Jesteś w stanie zrobić jeszcze test pomiaru prędkości, nabitego ponownie magazynka kulkami ale bez ładowania gazem.

Ogólnie wszyscy piszą o możliwości wystrzelenia 2 ładunków kulek przy jednym napełnieniu gazem.

Link to post
Share on other sites

Moje magazynki CO2 dostały szału. Gaz uchodzi przez górny zawór, w miejscu gdzie trzpień (w kształcie grzybka) chowa się w zielonej uszczelce. Faktycznie jest to dziwne rozwiązanie bo gaz stara się wypchnąć trzpień i uwolnić, a przeciwdziała temu tylko ta sprężynka. W konsekwencji gaz ucieka.

Wszystkie inne połączenia potraktowałem smarem silikonowym. To co się dało raz jeszcze konkretnie uszczelniłem.

 

Fotka:

Zawór magazynka CO2

 

Jedyne co mi teraz przychodzi na myśli to szukanie małych o-ring'ów i wymiana tej nieszczęsnej zielonej gumki. Jak ktoś ma podobne wodotryski to chętnie posłucham co można z tym zrobić.

 

Zdrówko!

Gabang

Link to post
Share on other sites

Witam dla zainteresowanych poprawą zdecydowanie skupienia i zasięgu swojej repliki mam gumki HU:

 

http://wmasg.pl/forum/index.php?showtopic=80082

 

Dzięki nim skupienie strzałów jest zdecydowanie lepsze, zasięg też zwiększ się, jest to inny model niż ten dostępny w sklepach. (inny kształt wypustki- podobna do tych w AEG'ach)

Ściągałem je z Tajwanu od człowieka który zajmuje się ich produkcją.

Edited by pidzejfat
Link to post
Share on other sites

Dziś na strzelaniu był kolega ze SCAR WE czarny oraz M4 KJW. Mój SCAR zadziałał jak miotacz płomieni, jeden strzał i poszedł cany gaz z magazynka. Nozzle przymarzło nie dało się odciągnąc. SCAR czarny działał normalnie na GG, było widac chmurki ale działał. Wsadziłem maga do siebie też zadziałał. Wiecie co może być przyczyną tego, że mój nie działa jak powinien. Strzeliłem nim też na bernzomatic i było to samo, M4 na tym gazie działało wyśmienicie.

Link to post
Share on other sites

Napiszę parę zdań z użytkowania mojego Scara, może komuś się to przyda.

 

Kupiłem z kumplem Scary z WGC oraz NPAS`y i magazynki Tan na CO2 z European.

Cała transakcja łacznie z przesyłką zakończyła się sukcesem i od niedawna możemy się cieszyć swoimi GBB.

 

Scar "przyszedł" niby przesmarowany, ale niezbędne dla lepszej pracy jest przesmarowanie mechanizmów samemu. Kolejnym krokiem było zainstalowanie NPAS`a i z tym także nie było problemów - działa.

Ostatnim krokiem było zrobienie "zderzaka" piankowego między kolbę, a prowadnicę sprężyny...aczkolwiek strzelałem na CO2 bez tego wynalazku i nic złego się nie działo z kolbą, no ale na wszelki wypadek i dla lepszego samopoczucia niech to sobie tam siedzi.

 

Strzelałem i z green gazu i z CO2 - wniosek jak dla mnie jest tylko jeden Scar pokazuje pazurki dopiero na CO2, mocny blow back i elegancki ROF. jedna kapsuła starcza na ok 50 strzałów (temp. na dworze 10 stopni)

 

W sobotę byliśmy na strzelaniu CQB i odniosłem jak najbardziej pozytywne wrażenia z użytkowania Scara, wystrzelałem ok. 12 magazynków, raz tylko dysza nabiła na siebie kulkę (G&G 0,25g) ale nie był to żaden problem, bo w 15 sek można karabinek rozłożyć i pozbyć się problemu.

 

Pozdrawiam wszystkich uzależnionych od Gbb ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...