Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Taiwangun.com


Recommended Posts

Ja swoją zabawkę zamówiłem we czwartek 27.04 biorąc pocztę za pobraniem. Tydzień później po powrocie z wolnego (w które ponoć sklep pracował) zadzwoniłem się dowiedzieć jak tam moja paczka. Dowiedziałem się, że nie została jeszcze wysłana i jeżeli chcę dostać ją na następny dzień (piątek 05.05) i mieć na sobotnie manewry zalecają zmianę dostawcy na kuriera. Tak też zrobiłem. Pakunek przyszedł dopiero w poniedziałek i w siedzibie kuriera powiedzieli, że został nadany w piątek, mimo zapewnień i potwierdzenia sklepu, że wyślą w czwartek. :roll:

W sumie o sklepie mam teraz neutralne odczucia. Pewnie jeszcze będę u nich coś zamawiać, ale raczej nic wartościowego i potrzebnego na następny dzień.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzis o 11 telefon. Bylem w szkole. DZwonil pan z DLS ze jest pod domem ale nikogo w srodku :D No to mowie zeby przyjechal do szkoly :P 10 minut potem jest juz u mnie i do konca 12 woze sie po szkole z paczka :)

 

Duzy + dla DSL.

 

 

Paczke w Taiwangunie zamowilem w czwartek ale przez moja wine szla paczka prawie tydzien bo robilem przelew na poczcie polskiej...

 

Paczka pancecrnie zapakowana, wszystko jak najbardziej wporządku

 

Stawiam 7/6 ^^

 

Nie musze dodawac ze swietny kontakt? :)

Link to post
Share on other sites

KODEK CYWILNY

 

Art. 577. § 1. W wypadku gdy kupujący otrzymał od sprzedawcy dokument gwarancyjny co do jakości rzeczy sprzedanej, poczytuje się w razie wątpliwości, że wystawca dokumentu (gwarant) jest obowiązany do usunięcia wady fizycznej rzeczy lub do dostarczenia rzeczy wolnej od wad, jeżeli wady te ujawnią się w ciągu terminu określonego w gwarancji.

 

komentarz prof. dr hab. Krzysztofa Pietrzykowskiego z UW

Pierwszym uprawniony z gwarancji jest kupujący. Uprawnienia z tytułu gwarancji mogą jednak przejść na osobę trzecią wraz z wydaniem jej ważnego dokumnetu gwarancyjnego na okaziciela.

 

----------------

Wiec zapis iz gwarancja jest nieprzechodnia jest zapisem nie waznym, krotko mowiac.

Jedna ze spraw mi sie juz wyjasnila.

-----------------

Link to post
Share on other sites

na taiwanguns.com zamowilem USP Compact KJW , złożylem zamówienie w Niedziele , mail przyszedł w poniedziałek ze paczka została wysłana (poczta polska) a we wtorek już ją otrzymałem ... Moja ocena 10/10 :] Z broni jestem zadowolony i szybkosci transakcji

Link to post
Share on other sites

Bardzo pozytywnie! Magazynek do P8, który odesłałem do naprawy w środę, dzisiaj mam już z powrotem - naprawiony - duży +. Plus tym większy, że z magazynkiem zapomniałem przesłać karty gwarancyjnej. Obsługa naprawdę na poziomie!!

Link to post
Share on other sites

Witam

 

Najpierw oficjalnie podziekuje ekipie taiwangun.pl za pomoc i zasponsorowanie nagród na Wrocławski Dzień Airsoftu organizowany przez Dolnośląskie Stowarzyszenie Airsoftu, chciałem tu wspomnieć iż ekipa Krakmana zachowała się w pełni profesjonalnie i przygotowali naprawde niezłe nagrody (które były rozdawane w licznych konkursach - glownie były to repliki gazowe i springi).

 

Wiecej takich sklepow !! by bylo dobrze ale wtedy pewno Krakmani mieli by za mocna konkurencje hi hi hi -

Polecam ich jak najbardziej i dziekuje za owocną wspołprace jako:

Prezes DSA

 

a teraz prywatnie kilka miesiecy temu zakupilem u nich M4A1 SRC, chlopaki zrobili mi superowy tunning do 360 fps, emka byla nie do zajechania - robilem w teamie jako wsparcie ogniowe. Była tylko jedna awaria spowodowana zacieciem ale tak szybko zrobionej reklamacji nie mialem dawno - Polecam w pełni profesjonalne podejscie do tematu i super obsługa a przede wszystkim chłopaki czuja "blusa" a to najważniejsze.

 

Pozdrówka

Pandi

Link to post
Share on other sites

Zamówienie złożone w środę wieczorem, w piątek o 13 paczka u mnie. Czyli jak na taiwangun standard :D . Ale zaskoczył mnie fakt, że nawet tak tanie repliki jak shotgun za 69 złotych przed wysłaniem są sprawdzane i prezestrzeliwane (pieczątka wewnątrz opakowania)!

Wielki + :)

Link to post
Share on other sites

Ech...duzo dobrego slyszalem o tym sklepie, wiec gdy przyszedl ten bolesny dla konta czas w ktorym trzeba kupic kulki dla siebie i znajomych postanowilem wejsc na taiwangun.com

Na poczatku troche mnie zdezorientowal uklad produktow i strony, ale po paru minutach sie przyzwyczailem. Wybralem pare pozycji, wrzucilem do koszyka, zarejestrowalem sie i wybralem sposob platnosci... no i tu sie zaczyna.

System AllPay.. na poczatku wydal mi sie ciekawy i przydatny. Bezpieczenstwo, szybkosc, latwosc obslugi.

Zrobilem wszystko tak jak bylo napisane w instrukcji. Dokonalem przelewu, z mojego konta zniknela kwota zamowienia, wiec wrocilem do AllPay aby dokonac ostatniego kroku - potwierdzic tam wykonanie przelewu specjalnym przyciskiem.

Gdy go kliknalem wyswietlil sie komunikat ze moj bank jeszcze nie potwierdzil wykonania przelewu, wiec mam ponoiwnie kliknac za pare minut. Poczekalem kilka minut i kliknalem jeszcze raz na 'potwiredz wykonie przelewu' . I tu moje duze zaskoczenie - blad 404. Kliknalem 'odswiez' => 'strona wygasla'

 

Tak wiec wiem ze kwota zniknela z mojego konta i wiem ze podczas platnosci na AllPay wystapil blad.

 

Zapewne wszystko sie wyajsni w poniedzialek, gdy zadzwonei do Taiwangun i do AllPay, ale niestety te doswiadczenia skutecznie mnie zrazily dfo AllPay a co za tym idzie sklepu ktory taka platnosc oferuje, nie dajac mozliwosci wlasnorecznego zrobienia przelewu prosto z mojego na ich konto, bez psorednika jakim jest AllPay.pl

 

Mial ktos moze podobny problem ?

Link to post
Share on other sites

problem z ALLpay nie jest wina sklepu.

Ja place notorycznie przez neta karta kredytowa. ...

Strona wygasa po okreslonym czasie (nie powinien byc dluzszy niz 60sec) ze wzgledu bezpieczenstwa. Potwierdzenia nie musisz miec, jesli placiles z konta to wystarczy wydrukowac z konta potwierdzenie. :-)

Link to post
Share on other sites

Musze w pelni zwrocic honor :)

Odpowiedzieli na mojego maila w niedziele (!!) i mimo lekkich problemow juz we wtorek rpzesylka byla u mnie :) A wlasciwie to nikt nei odebrla wiec w magazynie kuriera, ktory szczeslwiie jest blisko mojego domu, wiec... no coz... wszystko super :)

Link to post
Share on other sites

wielgachny minus. zamowiony shotgun doszedl w nieuszkodzonej paczce z peknieta kolba. kolba szybko sie zlamala calkowicie. wczesniej sklep na maila z zapytaniem co dalej odpisal ze to juz nie ich brocha. po prostu sie wypieli. chyba za durzo klientow maja ktorzy robia wieksze zakupy bo tych co kupuja taka tanioche to sie juz nie oplaca glaskac najwidoczniej.

Link to post
Share on other sites

normalna bolaczka WIEKU DZIECECEGO kazdego sklepu asg w Polsce.

 

To samo bylo z FA na poczatku wychwalany potem jebany a potem juz normalnie, Military to samo, Machinegun :-) nawet sponsor wmasg (FA tez przeciez bylo) i wielu wielu innych :-)

 

Wyrobia sie :-) a jak nie, to skoncza jak moje ukochane CAMO :-) hehehe. Jednego szkoda, kulki mieli extra tanio. :-)

Link to post
Share on other sites

Nie mamy w zwyczaju wypinać się na naszych klientów, nie ważne czy jest to zakup za 10 zł czy też 1000zł.

Proszę przesłać mi całą korespondencję z wyżej opisanej sytuacji. Sprawdzę to jeśli któryś z pracowników "dał dupy" to poniesie tego konsekwencje, a reklamacja zostanie uwzględniona.

 

k-k

Edit:

literówka

Link to post
Share on other sites
Nie mamy w zwyczaju wypinać się na naszych klientów' date=' nie ważne czy jest to zakup za 10 zł czy też 1000zł.

Proszę przesłać mi całą korespondencję z wyżej opisanej sytuacji. Sprawdzę to jeśli któryś z pracowników "dał dupy" to poniesie tego konsekwencje, a reklamacja zostanie uwzględniona.

 

k-k

Edit:

literówka[/quote']

heh na 6 kupionych berett stti jedna byla padnieta - odpowiedz serwisu - i tak sie panu nie oplaca wysylac bo to pan ponosi koszty a beretta jest tania - efekt - pomyslalem rozebralem i naprawiona - wszystkie mialy wewnatrz magiczna pieczatke - a kulki z uszkodzonej beretty wyskakiwaly zaraz z lufy i bylo slychac dziwny dzwiek "pusty".

obecnie czekam na modernizowana M4A1 juz od 31 maja ktora dotarla do serwisu slysze odpowiedzi w stylu jak dzis ja zawieziemy to jutro serwisant ja zrobi lub wieczorem jade do serwisu i bede wiedzial co i jak. dodam ze juz sporo kupilem i zawsze was chwalilem /pomimo problemow tez z reszta sprzetu mp5 well - padnieta ladowarka, mp5 cyma - wypadajacy mag - sam tez naprawilem/ niemniej jednak jakos ostatnio ... coz nie jestem zachwycony

Link to post
Share on other sites

Duże zamówienie na taiwangun(kulki,gazy,części) , szybka realizacja zamówienia, paczka była u mnie na drugi dzień.

Wszystko w jak najlepszym porządku.

 

Wcześniej kupiłem u nich jeszcze R6 Well`a i SOCOM`a , nie było również problemów z przesyłką jak i z późniejszymi naprawami gwarancyjnymi.

 

Polecam!

Link to post
Share on other sites

Zanim coś kupię lubię dowiedzieć się co sam sprzedawca myśli na temat towaru, przespać się z tematem i wrócić z kolejną porcją pytań. Nie lubię kasy wywalonej w błoto. Kto nauczył się zdrowego, amerykańskiego podejścia do biznesu, ma we mnie wiernego klienta.

Wielki plus za wszystko: obsługę, ceny i cierpliwość. A szczególnie za "customa" jak ze snów.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...