Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Taiwangun.com


Recommended Posts

Poszukiwałem Hi Capa 5.1 WE. Na półkach już go nie było. Krakman zaoferował odsprzedanie swojego - praktycznie nieużywanego. Do tego mag na CO2. Gwarancja od dnia zakupu przeze mnie, dodatkowo gratis naboje CO2. Pistolet po przeglądzie, nasmarowany. Kontakt mailowy ekstra. Wynikło opóźnienie z powodu końca tygodnia - mail z przeprosinami. Cenowo wyszło mnie taniej, niż z półki. Moim zdaniem są na prawdę OK.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja chciałbym sie dowiedzieć jak u nich z serwisem, mam zamiar kupić AK Cymy a znając ten sprzęt boje sie awarii. Pożądny ten seriws?? Bo jak na razie pieprzycie jak babcie różaniec "zamawiam, przyszło, super" i tak każdy,

to że szybko przychodzi to nie tylko zasługa sklepu ale poczty/kuriera ( gdy przyjdzie o 2 dni później to tylko poczta winna, nie?? sprawdzajcie na adresach pomocniczych u listonosza jaka jest data nadania paczki). Piszcie o konkretnych sprawach, czy sprzęt zgodny z opisem, sprawny (ew. wymiany gwarancyjne), jaki kontakt z klientem, bo ja tu z 9 stron widze 3 z wmiare konkretnymi odpowiedziami

 

P.S.

ten sklep to poprostu cudo zamowienie zwykle pocztowe za pobraniem przyszlo mi na drugi dzien nic tylko tak trzymac
ha ha, jakby ci to sam Szefo na pleckach do domciu przyniósł :roll: zastanów sie co piszesz
Link to post
Share on other sites

serwis.. hmmm.. brałem od nich socoma, podkrecal mi skurczybyk kulki do góry cały czas to go oddałem na serwis.. i tu rozczarowanie.. oddali mi co prawda szybko bo po 2 czy 3 dniach ale.. ciagle uszkodzony.. oddałem go jeszcze raz, tym razem czekalem juz 2 tygodnie i wymienili mi egzemplarz na nowy. Z tego wniosek ze serwis srednio kompetentny, ale towar wymienili na dobry wiec nie mam im nic do zarzucenia.

Link to post
Share on other sites

ja mialem od nich socoma, byl problem iz zalozyli upgrade ale "zapomnieli wymienic lozyska na metalowe" w rezultacie, bateria sie sfajczyla a pierwsza zebatka (spur) pekla.

Najpierw odrzucali reklamacje jako nie zasadna, bo na upgrady przez siebie wykonane nie daja gwarancji, potem jak juz poszlismy na artykuly z prawa konsumenta to rzadali zebym pokazal nie zerwana plombe z gearboxa. Po dwoch tygodniach odpuscilem sobie proszenie sie o wymiane rzeczy ktore uszkodzone byly w wyniku zle zalozonego upgradu.

Nawet jakby mieli wszystko na stanie to dziekuje, kupowac tam nie bede, wole jechac do ASG shopu do Rudy.

W rezultacie guna sobie naprawilem sam i do tej pory chodzi bez zarzutu.

 

_

Link to post
Share on other sites

Moja ocena 5/5

Sam fakt ze dzownilem 4 razy ( zawsze odebrany telefon ) juz zasluguje na taka ocene. Na kazde moje pytanie uzyskalem odpowiedz, wiec naprawde jestem mile zaskoczony. W porownaniu z airsoftguns.pl ... zostawie lepiej to bez komentarza.

 

Naprawde polecam ten sklep kazdemu :wink:

Link to post
Share on other sites

Ja również szczerze polecam Taiwangun.com .

Naprawdę extra sprzęt za dobrą kase w dodatku z błyskawiczną wysyłką.

17.08 o godz. 9.00 napisali, że paczka już wysłana a 18.08 godz. 12 paczka była już w moich rękach. W dodatku nie żadnym kurierem tylko Pocztą Polską :) .

Naprawdę jestem bardzo zadowolony i polecam!

 

Pozdrawiam!

Fiba

Link to post
Share on other sites

krakman - masz dobrą reputację, dobry sklep, poświęć w końcu 3 minuty na poprawienie tekstu "Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych" na taki jaki jest wymagany Prawem.

Nikt nie podejrzewa cię o handel danymi osobowymi, ale porządek być musi, za każdym razem jak to widzę to mi się nóż w kieszeni otwiera, i zapewniam cię że nie robię z igieł wideł. :)

Litości.

Link to post
Share on other sites

Wielki plus dla krakmana. Od dzisiaj jestem szczęśliwym posiadaczem AK-47S cymy. Miałem przygotowoane śrubokręty bo byłem pewien że będe musiał naprawiać wady stockowe. Odziwo ku mojemu pozytywnemu zaskoczeniu wszystkie wady typu, chybotający się zespół muszki, znikneły. DZIEKI KRAKMAN! :D

Link to post
Share on other sites

Ostatnio bylem na urlopie w gorach (tatry) a jako ze przebylem kawal drogi (wielkopolska) to wracajac postanowilem nawiedzic to miejsce gdzie Krakman ma swoj sklep...

 

Powiem tak: gdyby nie moj dobry kolega z Krakowa to bym tam nie trafil :P Miejsce dostepne powiedzmy... dla wtajemniczononych a do tego bardzo klimatyczne :P

Na miejscu powital mnie bardzo mily pan, pokazal co chcialem, porozmawial, doradzil :)

Widac ze maja duzo pracy i zajmuja sie glownie sprzedaza wysylkowa :)

Bylem swiadkiem dokonywania przegladu najprawdopodobniej zerowego jakiegos m4.

 

Ogolnie oceniam bardzo pozytywnie :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Najpierw zła wiadomość:

Jeśli zapomnisz hasło bądź login, to już go nie odzyskasz - musisz założyć nowe konto. Kurde.

 

Teraz lepsze: paczka z Krakowa do Warszawy szła 22 i pół godziny. Jedyny problem z giwerą jest natury czysto estetycznej (farba złazi z podstawy muszki).

Ogólnie na plus. :mrgreen:

Link to post
Share on other sites

Hmmmm ja jestem bardzo zadowolony z ich usług. Kupowałem tam gaziaka i SyRyCa + jakies kulki i wszystko ok . Usługi serwisowe też szybko i sprawie.

 

Mam do nich niestety jedo ale. A mianowicie gdy wysłałem ostatnio m4 do wymiany zebatki replika wrócila bez...bezpiecznika. No niby tani drobiazg ale jednak konsekwencje sa pozniej dosc duze. Ale i tak + dla sklepu ;)

Link to post
Share on other sites

W niedziele okolo 23 zamowilem, wczoraj dostalem odpowiedz ze paczka ozstala wyslana, dzisiaj okolo 13 paczke dostalem - solidnie zapakowana. Summa summarum na plus, aczkolwiek w pudelku brakowalo INSTRUKCJI OBSLUGI i nie wiem do czego sluzy mala metalowa plytka w APS-2 w zalaczonym woreczku. Ogolnie pozytyw z minimalnym niesmakiem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...