Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Taiwangun.com


Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wrocil do mnie m4a1 z serwisu, post wyzej opisywalem problem jaki mialem z uzyskaniem rzeczowej informacji o tym co sie dzieje z replika.

dziekuje samemu szefowi ze zainterweniowal w mojej sprawie i prowadzil nadzor niejako nad replika. otrzymalem fachowe wyjasnienie oraz termin odbioru repliki - obecnie jestem dopieszczonym i w pelni usatysfakcjonowanym klientem zwiazanym z obsluga.

co do kolejnych zakupow jakie wykonalem - 100% zadowolenia.

przesylka- 100% zadowolenia zwlaszcza ze byla to poczta polska.

 

prosze pamietac ze taiwangun to nie tylko sklep z replikami i akcesoriami ale tez i serwis.

Link to post
Share on other sites

Ja również jestem zadowolony z zakupów u Krakmana

NAjpierw zadałem sporą serie pytań na maila na które Krakman z dużą cierpliwością odpowiadał [+] , dogadałem się w sprawie małego rabatu na całość [++!], poprosilem o dolaczenie stockowych części i zostaly one dolaczone [+], zamówiłem we wtorek i w piątek była już paczka z giwerką, a dodam że poprosiłem o wymianę zębatek i gumki HU, także w przeciągu 2 dni uporali się z przygotowanie mojej "mini customki SR4A3" [+]

Także PIĘĆ DUŻYCH PLUSÓW :ok: dla sklepu taiwangun.com , szykujcie się na kolejne zamówienia (-; ...

Link to post
Share on other sites

Zadowlony jak najbardziej.

Po 1. Odpowiadalia na wszystkie moje maile najpozniej na drugi dzień [+]

Po 2. Zgodzili sie sprzedać SR4 (gołego) 330 FPS mimo, ze nie ma go w ofercie [+]

Po 3. Wymienili gumke Hop-Up i Zębatkę Tłokowa na taką jaką sobie zazyczyłem. [+]

Po 4. Wszystko zrobili w piatek, wyslali rowniez, a w poniedzialek juz mam ją u siebie.

 

Tak więc wielki + dla Krakmana i załogi.

Link to post
Share on other sites

Zamawialem sprzecik za niewielka kase bo chyba 130 zł, wszystko ladnie, kontakt mejlowy bardzo dobry, na przesyłke czekalem od soboty(zlozenie zamowienia) do srody. Ladnie elegancko zapakowane, paragonik jest, gwarancja jest, czyli na duzy plus zasluguje sklep.

Link to post
Share on other sites

przed ostatnim wyjazdem na 2dniową strzelankę dzownię do Krakmana w pełni spanikowany, że potrzebuję na gwałt gumki HU i magów stara... w środę popołudniu a musiały być najpóźniej w piątek :)

 

I co się ukazało mym oczom? godzinkę po złożeniu zamówienia dostaję maila, że paczuszka już wysłana a w czwartek [!!] już odebrałem ją z poczty :)

 

takiej obsługi pozazdrościć powinny wszystkie sklepy :)

 

Nie pierwsze to moje zamówienie i napewno nie ostatnie :D Polecam naprawdę gorąco, bo jeszcze nigdy mnie nie zawiedli! a paczek zamawiałem naprawdę masę :D

Link to post
Share on other sites

Przed kupieniem wysłałem maila z malutkim co i jak. Nastepnego dnia rano jest odpowiedz i juz wyslalem zamowienie :) 2h pozniej mam wiadomosc o wyslaniu a nastepnego dnia paczuszka laduje u mnie w domu i juz mozna smigac na socomie mk23 :) jak dla mnie obsluga poprostu genialna :) wielki + !!

Link to post
Share on other sites

za co? za to ze banki pracują jak chcą? to ze przelew wyjdzie z jednego banku, nie znaczy, zę od razu wpada na konto drugiego. Banki nie są idealne - opóźnienia nawet do 24 godzin przy przelewie, zaginięcie przelewów, czy nierobienie niczego przez weekend - to sie w pracy banków zdarza (a to ostatnie to chyba norma w coniektórych)

Link to post
Share on other sites

Ogromny +

Zamówiłem m47a (shotgun long) w niedziele. Wieczorkiem zrobilem przelew. Rano o 12 wyslali guna. Dzis przyszedl, super zapakowany, przestrzelany.

Polecam naprawde polecam.

Do tego jeszcze kontakt mailowy calkiem niezly.

Pozdro

Link to post
Share on other sites

No i kolejny duży + dla krakmana

W poniedziałek w nocy (a w zasadzie to już był wtorek) złożyłem zamówienie i przelałem kase (mBank) i jakież było moje zdziwienie gdy dziś (środa) ok godz. 14 zapukał do moich dżwi listonosz :D

Robiłem już wiele zakupów przez internet i nikt nie dostarczył towaru tak szybko (pomimo przelewu do innego banku).

Dodadkowym + jest gratisowa szybkoładowarka (a zamówienie nie było wcale duże), wprawdzie nie udało mi się zamówić guna bez zbędnych dodatków (z czego laserk jest całkiem niezły, reszta nadaje się do kosza)

ale i tak jestem zadowolony na 200%

Link to post
Share on other sites

Najbardziej solidna firma w Polsce. Rewelacyjny kontakt mailowy-wszystkie namiary na kuriera itp. Sprzęcik, mimo, że niezbyt drogi,przestrzelony. Kupiłem u nich Berettę 92 STTI oraz Shotguna Long z dodatkami, no i 2000 kulek. Jeżeli tylko będą mieli to co chcę to tylko u nich będę kupował. Jeszcze polecieli gdzie czego szukać itp. KRAKMAN JEST NAJLEPSZY!!!

Link to post
Share on other sites

W sobotę (8.07) zamówiłem na allegro Colta Pythona za 35zł ( http://allegro.pl/item112453866_nowosc_rep...magnum_gas.html ). Oprócz tego byłem zainteresowany Green Gasem, więc zapytałem czy jest możliwość połączenia aukcji z ofertą ze strony - nie było żadnego problemu :D wpłaciłem na konto wyznaczoną kwotę, w poniedziałek dostałem maila że paczka została wysłana, a dzisiaj (12.07) o 17 przyszedł listonosz z pakunkiem :}

 

Więc ogromny + dla taiwangun.com !

Link to post
Share on other sites

KRAKMAN żądzi, ja mogę tylko tam zamawiać bo mam pewnośc co do jakości towaru, świetny kontakt i nie trzeba na paczki długo czekac, oprocz tego świetny kontakt z kurierem, wszystko jest git www.taiwangun.com wchodzić kupywać i podziwiać solidność sklepu

Link to post
Share on other sites

Poszedłem, obejrzałem wszystko, kupiłem Socoma. Na moich oczach został nasmarowany a przestrzelałem go sam ich testowymi kulkami i gazem. Mają dużo miejsca w hali więc strzela się bez problemu :). Obsługa bardzo szybka, sympatyczna. Dostałem odpowiedzi na każde pytanie. +

Link to post
Share on other sites

AK47 Cymy zamówiony we wtorek po godzinach pracy. W środe dostałem info, że Kałaszki dopiero co przyszły i przechodzą przeglądy zerowe. W Czwartek 8:30 przychodzi mail z informacją o wysłaniu repliki, a piątek rano KAŁASZEK JEST U MNIE!!! :) Wielki + dla Krakmanów!!!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...