Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PS TACTICAL GEAR


Recommended Posts

Witam

Jedna informacja ze względu na pytania - w weekend na stronie pojawią się nowe wersje ładownic typu Super:

-Super2Beryl

-Super2x2Beryl

-Super2G36

-Super2x2G36

 

Dodatkowo z ładownic pojawią się kieszenie na magazynki 200-nabojowe do Minimi (na początek pierwsza wersja) oraz kieszenie na granaty 40mm (są to elementy gotowe już od dawna, jednak dotychczas nie publikowane jeżeli chodzi o zdjęcia).

Link to post
Share on other sites
  • Replies 961
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wczoraj odebrałem od Piotrka LOKI II w Cordurze 1000D. Wahałem się czy nie poczekać na zapowiadaną wersję lżejszą, ale jakoś nie mogłem się powstrzymać. Kamizelka bardzo fajna. Prosta ale wydaje się być pancerna. Jak zawsze dobre szycie i wszystko dopracowane (przynajmniej na razie nie znalazłem jakiś wad i pewnie nie znajdę).

Dzisiaj zrobiłem trochę zdjęć. Załączam link - może komuś się przyda. Jeśli chcecie jakieś inne szczegóły to piszcie, a ja postaram się zrobić fotki.

 

https://picasaweb.google.com/bart.wojciechowski/LOKIII#

Link to post
Share on other sites

Fotki raczej nie trzasnę w tym miejscu, bo nie ma ja tego oświetlić.

Cummberbund z tył jest mocowany za pomocą 2 taśm przewleczonych przez drabinkę (nie wiem czy tak to się fachowo nazywa) - tak jak szelki w plecakach. Ma płynną regulację. Co do wymiaru to Piotrek mailem zapytał się mnie o obwód w klacie i chyba według tego dobrał rozmiar.

Link to post
Share on other sites

Kurcze nie pomyślałem o takim elastycznym cummerbandzie... :( a to całkiem fajna rzecz. Zakładam, że można takie cuś sobie domówić?

Bardzo fajna, szczególnie jak nosisz jeszcze pod to miękkie, i normalnie byłoby ciężej oddychać z 'pełnego cyca".

Można, dla tego sobie zażyczyłem :cool:

 

 

Piachu, ile kosztował Loki z Twoimi przeróbkami? :D

Całe 210zł :happy:

 

 

Macie jeszcze foty z objuczonym:

 

Obraz%20024.jpg

Obraz%20025.jpg

Obraz%20026.jpg

Link to post
Share on other sites

Fajnie się to prezentuje z tymi gumami. Pomyślę niedługo nad dokupieniem czegoś takiego. :)

 

Fajnie się to prezentuje z tymi gumami. Pomyślę niedługo nad dokupieniem czegoś takiego. :)

Przeróbki dotyczyły tylko gum, czy czegoś jeszcze?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...