Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PS TACTICAL GEAR


Recommended Posts

  • Replies 961
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Hej,

 

Ja dzisiaj dostałem swój zestaw(pasoszelki + ladownice i kieszenie) od PST i jestem mega zadowolony. Wykonanie świetne, materiały też. Byłoby celująco gdyby nie czas realizacji zamówienia.

 

Mogę z czystym sumieniem polecić ... jeśli się komuś nie spieszy :biggrin:

 

Pozdrawiam,

M.

Link to post
Share on other sites

Obiecano mi ze szpej dojdzie do soboty... dalej go nie ma to juz robi sie troche denerwujące. na maile często brak odpowiedzi

 

Mam nadzieję że przeczytałeś cały wątek. PS Tactical Gear to jednoosobowa instytucja. Kthulhu szyje sam a jak wiadomo głupia ładownica to 3-4 godziny roboty.

Wspominał na początku czerwca że mu spłynęło strasznie dużo zamówień więc zapewne to się może wydłużać troszkę.

Cierpliwości kolego a napewno będzie ci wynagrodzona ta cnota tysiąckrotnie w jakości szpeju jaki zamawiasz ;)

Link to post
Share on other sites

Ok, ale jeśli mówi / pisze, że będzie na konkretny dzień to jest to jakieś zobowiązaniem. Zawsze można zrozumieć dzień / dwa obsuwy, ale bez przesady. Ja też czekam na kamizelkę i zaczyna mnie to trochę irytować. Ale wiem też, że warto czekać bo jest to produkt bardzo dobrej jakości.

Link to post
Share on other sites

TAK JAK WYZEJ 2/3 to rozumie ale tydzien?. Potem kazano mi czekac nastepny i ostatnecznie przyszła 2 tygodnie od obiecania że na dniach wyśle. najwidoczniej pecha miałem może jak zamowie cos nastepnym razem to bedzie szybciej. Czas realizacji prawie 4 tygodnie około

Edited by Widmo34
Link to post
Share on other sites

jak to czytam to pękam ze śmiechu

ja na kilka pierdół czekam od przełomu luty/marzec i dalej nic

co do kontaktu to też nie jest lepiej

licze na to, że jak już dostanę to co zamówiłem to będę zachwycony jakością wykonania oraz materiałami

Edited by rat_med
Link to post
Share on other sites

Ja czekam od stycznia. Zamówienie było już parę razy gotowe i zaraz miało być wysyłane. Nie poganiam bo po ostatnim poganianiu z zamówieniem plecaka wg. moich wytycznych który, teraz jest wprowadzony do oferty jako fenrir trochę się przejechałem i wolę poczekać aż będzie czas na zrealizowanie mojego zamówienia bez szycia "na szybko" ponieważ trochę odczułem pośpiech na produkcie który otrzymałem. Jednak wolę czekać niż kupować produkty dotępne w sprzedaży czy zamawiać u innych krawców ponieważ jakość materiałów i szycia oraz możliwości zamówień indywidualnych w PSTG stoi dużo wyżej niż gdziekolwiek idziej. Tak czy owak terminy realizacji irytują.

Link to post
Share on other sites

Musimy odpowiedzieć sobie na jedno ważne ale to zaje***cie ważne pytanie: Kim jest PS?

Nie jest biznesmenem, nie jest rzemieślnikiem, ale jest po prostu artystą sztuki krawiectwa taktycznego.

I tak musimy do niego podchodzić... sztuka wymaga czasu, to nie piekarnia ;)

Edited by kufel_wro
Link to post
Share on other sites

Owszem, warto czekać i większość z nas to wie, tym bardziej zastanawia mnie czemu zamiast podawać nierealne terminy (wiem, że ciężko ogarnąć samemu szycie jak się nagle dostaje nagłe zlecenia) Kthulhu nie wyłoży kawy na ławę? Wolę wiedzieć, że poczekam na sprzęt 4-5 tyg i będę spokojny zamiast słyszeć, że już "będzie wysyłany" i potem bombardować PS Tactical Gear mejlami i PW. Ale i tak wielki szacun dla Piotrka.

Edited by Kac
Link to post
Share on other sites

Witam

Może się odniosę do wszelkich uwag co do terminów. Faktycznie, niestety są one dość długie, bo jak już parę osób zauważyło, jest to firma jednoosobowa, a zamówień czasami tyle, że na dużą szwalnię by starczyło (z wymaganiami terminowymi tak samo, łącznie z pisaniem następnego dnia po złożeniu dużego zamówienia pytań, czy już zamówienie poszło i ile można czekać). Prawdą jest, że większość ostatnich zamówień stanowiły customy. Nie jest to sprzęt, który w pełni da się ocenić co do czasu wykonania, ponieważ najczęściej przy wykonywaniu danego customu powstaje przed jego ostateczną, przeznaczoną dla klienta wersją około 2-4 prototypów (które najczęściej przeznaczone są na przysłowiowy przemiał). Po prostu robię wszystko, tak, aby klient był możliwie zadowolony oraz aby produkt spełniał jego wszelkie oczekiwania (zarówno jeżeli chodzi o wzór, jakość wykonania oraz cenę, która, biorąc pod uwagę wspomniany fakt z prototypami, nie jest chyba wygórowana). Ale jeżeli terminy są tak istotnym elementem, to proponuję takie oto wyjście. Cała produkcja zostanie przeniesiona do zewnętrznej szwalni. Co za tym idzie - wszelkie zamówienia złożone do 15:00 będą realizowane w tym samym dniu. Jeżeli chodzi jednak o plusy ujemne tego rozwiązania - ilość wszelkich modeli (zarówno kieszeni jak i kamizelek) zostanie zredukowana do 10, max 15 modeli wszystkiego (co zaowocuje 2-3 kamizelkami, z 5 ładownicami i paroma kieszeniami), ceny tych produktów lekko wzrosną (od 15 do 50%, ale to przecież niewiele), dodatkowo ilość dostępnych kolorów/kamuflaży proponuje zredukować do 4 - OD, CB, wz93 i Multicam. Dzięki takiemu rozwiązaniu zapewne wszyscy będą zadowoleni, ponieważ bardzo szybko będą otrzymywać zamówienia. Dodatkowo, jakoże wszystko będzie robione serią, nie ma szans na jakiekolwiek zmiany w modelach czy tym bardziej zamówieniach customowych.

 

Czy takie rozwiązanie będzie ok? Jeżeli tak, to wstrzymuję się z opracowywaniem jakichkolwiek nowości i wprowadzam w życie powyższe rozwiązanie. Dziękuję jednocześnie wszystkim, którzy potrafią być wyrozumiali i rozumieją, że ogarnianie tego w jedną osobę jest dość trudne (a przy obecnych cenach większości rzeczy z oferty nie jest łatwo dorobić się możliwości szybkiego rozwoju). Dziękuję też tym, którzy nie okazali się być kolejnymi kamyczkami toczącymi się razem z lawiną (a tak niestety wyglądały niektóre komentarze - "skoro inni coś napisali, to ja też się dopiszę")

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...