Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PS TACTICAL GEAR


Recommended Posts

Guest Mati13k

Kthulhu, mam takie skromne pytanie. Wiem, że byłaby możliwość zamówienia czego dusza zapragnie, ale... no właśnie, czy sens miałoby zamówienie prostego chest riga u Ciebie z opcją doczepianych pleców na sam system hydracyjny? Mam taki problem, że póki co planuję zrezygnować z balistyki, a mam Armorbaka. Często będę nosił większy plecak, ale czasami chciałbym mieć miejsce na sam system hydracyjny, ew. na jakiś mniejszy plecaczek.

 

Oczywiście mam w planach więcej rzeczy, ale kwestia prostego chesta z plecami to coś co mnie nurtuje.

 

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 961
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam. Ja mam pytanko, czy istnieje możliwośc uszycie dość specyficznej torby. Specyficznej pod takim wzglądem, że było by to połączenie torby ucieczkowej i teczki na dokumenty. Pomysł jest taki, że jedna przegroda była by z kieszonkami na dokumenty (taki skorowidz) i jakaś podkładka do pisania - wszystko oczywiscie A4. Druga kieszeń byla by pojemniejsza na jakieś szpargały od butelki do picia po rękawiczki. Na przodzie mogły by być palsy do których przyczepione były by mniejsze kieszonki z organizerami apteczka itp. Jeśli podjął byś się takiego wyzwania to szczegóły byśmy dograli meilowo.

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Jeszcze takie dwa pytania - czy dałbyś radę uszyć pokrowiec w MC na hełm MICH/ACH (rozmiar M) i czy planujesz szycie mundurów? Jeśli tak, to czy będziesz wzorował się na jakimś konkretnym kroju, a może masz swój własny projekt?

Link to post
Share on other sites

Witam

Tak, jak najbardziej przewiduję szycie mundurów. Wkrótce pojawią się na stronie pierwsze modele. Na początek spodnie polowe (dedykowane głównie do taktyki zielonej, bazujące na wzorach brytyjskich) oraz prawdopodobnie bluza polowa. Jak dojdzie teraz partia tkaniny termoaktywnej pojawią się także bluzy bojowe (combat shirt).

 

Co do pokrowców na hełm - tak, byłaby taka możliwość.

 

Pytanie jeszcze na koniec - czy byłoby ewentualnie zainteresowanie na "zimową" wersję Combat Shirtów (w miejsce elementów termoaktywnych wylądowałby polar - kilka osób już pytało się o takie rozwiązanie, więc chciałbym zrobić rozeznanie).

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

W tym tygodniu dotarła do mnie wyczekiwana paczka z ładownicami do G36 w wz.93 (shingle) i worek zrzutowy również w wz.93.

Jakość jak zwykle świetna,kontakt według mnie bardzo dobry.

Teraz czekam na pojawienie się w ofercie spodni (fajnie by było gdyby były jakieś wersje z wbudowanymi ochraniaczami) .

Link to post
Share on other sites

Witam

To jest dość niewielka wersja worka zrzutowego. Z założenia ma pomieścić pierwsze magazynki. Jakiś czas temu w ofercie był dużo większy, bez problemu mieszczący 10 magazynków od broni głównej, jednak część użytkowników stwierdziła, że jest za wielki (choć dość duża partia tych worków poszła na misję w Afganistanie, gdzie sprawdzały i sprawdzają się podobno jak najbardziej ok nie tylko na magazynki, ale i w trakcie przeszukiwania).

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam.

Myślałem, że da się tego uniknąć, ale olewactwo PSTG przekracza wszelkie granice.

Do dziś nie otrzymałem szelek będących częścią zamówienia złożonego w sierpniu - Kthulhu kilkakrotnie zapewniał mnie o tym, że "jutro wyśle", generalnie realizacja całego zamówienia była drogą przez mękę - część zamówienia otrzymałem jakoś po dwóch miesiącach po jego złożeniu (po drodze "zdarzyły się" takie przeszkody, jak ślub i standardowy brak taśm).

Gratisów obiecanych mi kilkakrotnie za opóźnienia nie dostałem (bo mu ktośtam cośtam napisał i Kthulhu się obraził).

Pytam zatem publicznie - kiedy otrzymam zamówiony i opłacony towar?

Link to post
Share on other sites

 

 

Pytanie jeszcze na koniec - czy byłoby ewentualnie zainteresowanie na "zimową" wersję Combat Shirtów (w miejsce elementów termoaktywnych wylądowałby polar - kilka osób już pytało się o takie rozwiązanie, więc chciałbym zrobić rozeznanie).

 

Pozdrawiam

 

No ba. Mnie interesowałaby wersja w multicamie.

Link to post
Share on other sites

Witam.

Myślałem, że da się tego uniknąć, ale olewactwo PSTG przekracza wszelkie granice.

Do dziś nie otrzymałem szelek będących częścią zamówienia złożonego w sierpniu - Kthulhu kilkakrotnie zapewniał mnie o tym, że "jutro wyśle", generalnie realizacja całego zamówienia była drogą przez mękę - część zamówienia otrzymałem jakoś po dwóch miesiącach po jego złożeniu (po drodze "zdarzyły się" takie przeszkody, jak ślub i standardowy brak taśm).

Gratisów obiecanych mi kilkakrotnie za opóźnienia nie dostałem (bo mu ktośtam cośtam napisał i Kthulhu się obraził).

Pytam zatem publicznie - kiedy otrzymam zamówiony i opłacony towar?

 

Do końca tygodnia szelki dojdą.

 

Combaty zimowe raczej nie będą wprowadzane. Kilka z nich już powędrowało do zainteresowanych, część podstawowych combatów poleciało też do kilku klientów (o dziwo w większości zagranicznych). Prawdopodobnie też w najbliższym czasie nie tylko nie pojawią się żadne nowości, ale wręcz znowu część oferty zostanie okrojona.

 

Na konice chciałbym poinformować wszystkich fanów wz93 - jeżeli ktokolwiek jest zainteresowany zamówieniem jakichkolwiek elementów w tym kamuflażu, to chciałbym poinformować, że ze względu na końcówkę już zapasów cordury możliwe będzie jedynie zrealizowanie tylko kilku najbliższych zamówień.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
Guest Mati13k

Okej, jestem gotów do złożenia zamówienia, dzisiaj prawdopodobnie napiszę emaila. Mam tylko jedno pytanie, bardzo prosiłbym o szczerą odpowiedź, bez owijania w bawełnę. Czy dałbyś radę uszyć chesta, kapelusz i kilka ładownic w miesiąc? Jeżeli nie, to trudno, i tak zamówię. Jednakże fajnie byłoby wiedzieć. :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...