Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PS TACTICAL GEAR


Recommended Posts

Guest Dawid4009

Jak dasz 2 rzędy luzu to nie będzie najmniejszego problemu- nawet przy jednym da się wyciągnąć, ale jest to trochę utrudnione. Zależy też od wielkości kieszeni jaką chcesz zamontować powyżej. Tylko po co się męczyć, jak w "Superach" możesz wypiąć klapę?

Jeśli jednak nie chcesz/nie możesz to da się, mimo wszystko- kosztem szybkości/komfortu ale da się. Chyba że zrobisz te 2 rzędy luzu to bez większych problemów. Ja mam do M4, ale myślę że koncepcja ta sama więc wielkiej różnicy nie ma. Testowane na magach do m4(z magpulami) i do beryla. Lepiej jest jednak wypiąć klapy lub trzymać ładownice wyżej, a cargo czy co tam chcesz wpiąć nad nimi przerzucić na dół/na bok- wg mnie, oczywiście.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 961
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Można liczyć w najbliższym czasie na aktualizację strony pod kątem produktów które są możliwe do zamówienia (np. LOKI III), ale nie ma ich w ofercie sklepu? Jeśli nie, to czy sporo jest takiego sprzętu i jakąś listę plus fotki można gdzieś znaleźć? Druga sprawa, czy jest możliwość zamawiania sprzętu w coyote brown? Nie ma go w ofercie na stronie, ale widziałem już kilka postów w których ktoś pisał, że to czy tamto można zamówić chociaż w spisie nie figuruje ;)

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Jest mi niezmiernie miło poinformować że wraz z PS Tactical Gear udało nam się opracować i wprowadzić na rynek nową serię produktów. Są to torby i sprzęt survivalowy. Na pierwszy rzut dwa typy popularnych nerek. Klasyczna kieszeń ale z możliwością schowania skrzeli i zrobienia z niej zwykłej torby oraz modularna o wielorakim zastosowaniu.

Na zachętę dwie foty.

Więcej zdjęć i opisów na naszym nowym sklepie www.survivalsklep.pl

Już niebawem pojawi się duża torba BOB , plecak ucieczkowy i kilka innych pomysłów.

Oczywiście szycie na najwyższym poziomie.

Sprzęt dostępny tylko w Survivaltech.

 

Pozdro

 

 

imgp2155resize.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

imgp2152resize.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Edited by super
Link to post
Share on other sites

Ponad miesiąc temu zapłaciłem za zamówienie, do tej pory go nie mam, telefony, pisanie na pw nie pomaga, ostatnia nasza rozmowa, nie dostałem adresu do wysłania rzepu próbki. Nie mam też odp. na szelki do pasa. Czy w końcu się doczekam zamówienia ? Uszycie debilnego pokrowca i zawieszenia do hełmu plus kilka napów i taśma molle to nie jest chyba aż miesiąc pracy...

Link to post
Share on other sites

No szyje świetnie, ale co z tego. ;)

 

Piotrze wiem, że byłeś ostatnio chory - pisałeś mi to w mailu, ale podłączam się do pytania poprzednika. Kiedy dostanę swoje zamówienie? Nie będę już się rozpisywał, kiedy było ono przyjęte, bo nie chcę bić piany, ale powoli sytuacja zaczyna być nieprzyjemna. :( Miałeś mi wysłać zamówienie (dane dostałeś w mailu) czekam na informację.

 

Pozdrawiam

esco

Link to post
Share on other sites

przeglądając ostatnio tematy związane z PSTG natknąłem się na coś takiego:

-kieszeń surwiwalowa

-mini plecak ferni hydro

-ferni med

te rzeczy miały być dostępne i mam pytanie co się z tym stało ponieważ nigdzie nie mogę tego znaleźć a jestem tymi rzeczami zainteresowany

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Guest Mati13k

Witam,

 

 

Czy miałbyś czas na rozpatrzenie mailowego projektu, wycenę i wykonanie? Domyślam się napięcia ze względu na rotację żołnierzy jadących na misję, ale jednocześnie bardzo zależy mi na czasie (początek kwietnia). Byłoby to kilka ładownic, kapelusz z siatką i PC z moimi zachciankami. Wszystko w MC, z czego kamizelka z lżejszej Cordury.

 

 

Pozdrawiam i będę wdzięczny za informacje. Zaraz skrobnę maila.

Link to post
Share on other sites

Niestety ze względu na realizację zamówień afgańskich powstały kolejne opóźnienia i utrudnienia w kontakcie. Zamówienia afgańskie są obecnie priorytetem, a na nie niestety trzeba często poświęcić o wiele więcej czasu niż na standardowe (nie chodzi nawet o jakość, a o to, że większość z nich to projekty bardzo zindywidualizowane).

 

Pozdrawiam i przepraszam za wszelkie opóźnienia.

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Ode mnie duży plus za prawie natychmiastowy kontakt. Jedynie czego brak, to materiałów (co dziwne nie jest, bo sobie różne rzeczy wymyśliłem ;-)), więc trzeba czekać. No ale cóż - czekać warto, jak zawsze.

Link to post
Share on other sites

Przypominam żeby przy korzystaniu z formularza kontaktowego na stronie wpisywać w treści maila adres zwrotny, ponieważ otrzymuję dużo maili bez tego adresu (a niestety istore lubi "zjadać" adres e-mail piszącego) i później niektórzy mogą mieć pretensje w momencie kiedy nawet nie ma możliwości aby im odpisać.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Pisałem pw przez wmasg. i odp. mnie otrzymałem. Jeśli można, to chciałbym się dowiedzieć kiedy będzie można składać zamówienia...

Albo inaczej. Kiedy skończy Pan zamówienia afgańskie?.

Pozdrawiam.

 

Pisałem pw przez wmasg. i odp. mnie otrzymałem. Jeśli można, to chciałbym się dowiedzieć kiedy będzie można składać zamówienia...

Albo inaczej. Kiedy skończy Pan zamówienia afgańskie?.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Jak już wielokrotnie pisałem - ilość zamówień ogranicza czas jaki mogę poświęcić na odpisywanie na maile (przy okazji, szkoda, że jakoś przy innych firmach, z którymi też nie zawsze kontakt jest dobry nie ma praktycznie wzmianki o tym, że ktoś czeka na odpisanie na maila). Zawieszenie nie może być źle zrobione, ponieważ jest identyczne z oryginalnych do ACH/MICH.

Link to post
Share on other sites

W takim razie zamiast pisać na forum można było napisać jaki jest problem z zawieszeniem i odesłać w celu wymiany. Na koniec dodam jedynie że w tym samym czasie powstało 6 kompletów zawieszeń, wszystkie identyczne, pozostałe zamontowane są przez obecnych użytkowników i bez problemu noszone.

Edited by PS TACTICAL GEAR
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...