Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PS TACTICAL GEAR


Recommended Posts

Lekki problem z systemem sklepowym (awaria panelu admina była parę dni temu przez jakiś 1-2 dni). Wszelkie zamówienia zrealizowane zostały ponownie oznaczone jako nowe, przez co trochę zabiegów z tym jest obecnie, aby ogarnąć które zostały już wysłane, które jeszcze są w realizacji. Dlatego są liczne problemy z kontaktem w ostatnim tygodniu. Za wszelkie niedogodności bardzo przepraszam. Na wysłane ostatnio wiadomości dzisiaj lub jutro pojawi się odpowiedź

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • Replies 961
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam

Udało się już wszystko ogarnąć. Chciałem dodatkowo poinformować, że prawdopodobnie od listopada dojdzie do dość znaczącej zmiany jeżeli chodzi o ofertę - zostanie ona prawdopodobnie ograniczona (zniknie kilka elementów które powstały bądź zostały dodane na życzenie m.in. forumowiczów a które w kilku przypadkach nie sprzedały się mimo wcześniejszych deklaracji w ani jednej sztuce lub w ilościach bardzo małych). Pojawi się kilka nowych wzorów zaprojektowanych przy współpracy z aktywnie służącymi żołnierzami (nie tylko polskimi). Na koniec prawdopodobnie zniknie wiele opcji kolorystycznych. Docelowo prawdopodobnie zostaną 2-3 kolory bazowe: zielony (prawdopodobnie NATO Olive lub US Olive Drab), Coyote Brown oraz Matt Johnson Khaki (lub Flat Dark Earth), możliwe, że pozostanie jeszcze kolor czarny, jednak nie jest to jeszcze pewne. Dodatkowo pozostaną prawdopodobnie tylko dwa wzory kamuflaży: Multicam oraz może wz93. Inne kolory ewentualnie pozostaną w formie "na zamówienie". Docelowo oferta ma zostać ograniczona w celu poprawy szybkości realizacji zamówień - tak aby na magazynie było możliwie dużo elementów gotowych, cały czas możliwych do wysyłki nawet tego samego dnia. Powstanie także w pełni ustandaryzowana dla wszystkich produktów PSTG rozmiarówka.

 

Na koniec chciałbym jeszcze zapytać się czy i ewentualnie jakie elementy z odzieży spotkałyby się z zainteresowaniem? (osoby śledzące firmowego facebooka widziały już prototypy combat shirt'a w ATACS, będzie on po drobnych modyfikacjach dostępny w sklepie na początek w rozmiarach MR i LR). Jakie ewentualnie kolory spotkały by się również z zainteresowaniem?

Link to post
Share on other sites
Na koniec chciałbym jeszcze zapytać się czy i ewentualnie jakie elementy z odzieży spotkałyby się z zainteresowaniem? (osoby śledzące firmowego facebooka widziały już prototypy combat shirt'a w ATACS, będzie on po drobnych modyfikacjach dostępny w sklepie na początek w rozmiarach MR i LR). Jakie ewentualnie kolory spotkały by się również z zainteresowaniem?

 

Czy przewiduje się combat shirta w wz.93?

Link to post
Share on other sites

Bardzo mnie to cieszy. :biggrin:

 

Co do kamuflaży to uważam, że rezygnacja z wz.93 to kiepski pomysł. Do zakupów w Pańskiej firmie przekonał mnie fakt, że ma Pan (i rozwija z pewnością) projekty, które u konkurencji albo nie występują, albo są przesadnie drogie. Wierzę, że w przyszłości oferta się powiększy i jeszcze nie raz będę miał okazję korzystać z produktów Pańskiej firmy.

 

Uważam, że szkoda jest likwidować dobrą alternatywę dla produktów innych producentów.

Link to post
Share on other sites

Ciekawa opcja byłoby pozyskanie materiałow aby móć robić ciuchy w odcieniach Coyote Brown lub podobnego ciemnego brązu. Bardzo trudno o coś takiego, bo większość towaru na rynku jest oliwkowa, czarna, w camo albo beżowa

 

 

Z odzieży fajną opcja byłoby, gdyby chociaż nawet na specjalnie zamówienie można było uszyć spodnie w kroju Combat czyli z wbudowanymi nakolannikami. W tym wypadku chętnie pomogę jeśli by chodziło o jakieś wskazówki bo już trochę się w tym nachodziłem i wiem co ma swoje plusy a co minusy

Link to post
Share on other sites

Wg. mnie pomysł z kilkoma podstawowymi materiałami + możliwością zamówienia customa jest świetny. Dlaczego? Ci, którzy chcą na szybko, nie będą musieli aż tyle czekać, a ci, którzy chcą customa, będą musieli czekać. Jeśli zostawisz tak jak jest teraz - będzie musiał czekać każdy. Wprowadzając nowy pomysł w życie, ulżysz sobie i innym. ;)

Edited by Mati13k
Link to post
Share on other sites

jaeger81@interia.pl

 

Swoja drogą zastanawia mnie dobór podstawowych kolorów w firmie. Dajesz Ktulu dwa zbliżone do siebie- cb i MJK (tak tak wiem że to są różne kolory ale o dość zbliżonym zastosowaniu) a rozwarzasz wypadnięcie z podstawowej oferty czarnego, może jednak warto go utrzymać choćby w mniejszej ilości elementów oporządzenia z dedykacją dla służb mundurowych noszących czarne mundury i szpej. To trochę tak jakbyś dawał OD i Nato Oliv albo RG jednocześnie. Z drugiej strony dziwi mnie obawa że może wypaść z podstawowych kolorów pantera. Pantera nie jest kamuflażem używanym tak kompleksowo jak MC, nie ma do niej dedykowanych taśm w kamuflaż, nie występuje również jako pokrycia na hełmy, broń, a poza tym wydaje mi się iż taki dobór kolorów był poparty jakimiś badaniami sprzedaży. Może odbiorców pantery nie jest tak wielu jak się jej miłośnikom wydaje. Biorąc pod uwagę właściwości kamuflażowe pantery (wyglądanie jak bura plama) równie dobrze sprawdzi się do niej szpej np w nato oliv.

Link to post
Share on other sites

Witam

Wbrew pozorom CB i MJK są zupełnie innymi kolorami. CB który w ofercie będzie od listopada jest ciemniejszy niż w większości przypadków, więc bez problemu będzie się nadawać nie tylko do działań na terenach pustynnych i miejskich, ale także w lesie, czego o MJK powiedzieć raczej nie można.

 

Kolor czarny zostanie utrzymany, jednak będzie na stanie (choć pełna oferta) mniejsza ilość elementów. Dodatkowo z tego właśnie koloru jest obecnie w przygotowaniu seria oporządzenia dedykowana dla służb noszących się na ogół na czarno i niebiesko.

 

Pantera prawdopodobnie zostanie, choć zauważyłem, zwłaszcza pośród osób działających w służbach mundurowych, że dużo większą popularnością cieszą się jednak jednolite kolory jak OD i NATO Olive. Choć pantera jest kamuflażem cieszącym się zainteresowaniem, to jednak staram się, aby oferta była bardziej uniwersalna a nie skierowana tylko w określone grupy. Decyzja o kolorach została podjęta po przeanalizowaniu sprzedaży elementów z ostatnich 2 lat działalności firmy. Niestety deklaracje o chęci zakupów w wz93 (co niejako zaowocowało zakupem cordury w tym kamuflażu) nie przełożyło się na faktyczną sprzedaż tych elementów (przykładowo kolory zielone, jak RG, OD czy NATO schodziły kilkukrotnie szybciej, w tym przede wszystkim właśnie za pośrednistwem naszych "misjonarzy").

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Prosze o przeslanie listy: byc.nie.miec@gmail.com

 

 

Jakis czas temu pytalem o rozmiary torby patrolowej. Zalezaloby mi na poznaniu jej dokladnych wymiarow, a ZWLASZCZA, o ile to oczywiscie mozliwe, o podanie rozmieszczenia pionowych tylnych tasm (mocowanych do oporzadzenia). Przykladowo: 3cm od brzegow torby.

 

Bede wdzieczny.

 

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

No to czas na mojego posta po zakupach w PSTG.

 

Miałem pisać tutaj duży wykład o opóźnionej realizacji itp. sprawach, które niejednokrotnie doprowadzały mnie do szewskiej pasji, ale nie napiszę. Otóż Pan Piotr zawsze był w porządku, odpisywał cierpliwie na moje liczne maile, a co najważniejsze - JAKOŚĆ. Jakość produktów, kupionych za niewielkie pieniądze tak na prawdę, jest bardzo wysoka. Żadnych wystających nitek, wszystko zrobione dokładnie i estetycznie. To, co otrzymałem w paczkach w pełni zrekompensowało mi czas, który poświęciłem na oczekiwanie. A poza tym, zmiany które PSTG zamierza wprowadzić bardzo dobrze wróżą firmie.

 

Mam nadzieję, że jeszcze nie raz będę miał przyjemność kupować i używać sprzęt tej produkcji.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...