Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PS TACTICAL GEAR


Recommended Posts

  • Replies 961
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nieco ponad miesiąc. Z góry naciskałem na termin, na którym bardzo mi zależało, stąd to SPAMowanie w tym temacie. Z drugiej strony pomimo lekkiego uchybienia, opłacało się patrząc na jakość produktów.

a robiłeś duże zamówienie, czy pare gratów? bo mają kilka pierdół które są mi potrzebne, ale nie wiem czy mi sie opłaca czekać na apteczke i kieszeń ponad miesiąc.

Link to post
Share on other sites

Witam

Informuję o promocji na ładownice pistoletowe - obecnie cena skoczyła z 25 na 15zł/szt.

 

Dodatkowo dzisiaj zostaną aktywowane pierwsze produkty w kategorii "Oferta Specjalna" - kategoria będzie zawierać w bardzo korzystnych cenach elementy m.in. w kolorach już niedostępnych (przykładowo dzisiaj pojawią się ładownice na magazynki M4/M16 w kolorze OD w cenie 26zł/szt)

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ja trochę w obronie kolegi. Szycie customowe to nie market z wyposażeniem gdzie wchodzisz z koszykiem i wybierasz sobie produkty. Sam szyję na mniejszą skalę i wiem jak trudno jest połączyć dwie rzeczy...zajebistość produktu i czas oczekiwania na niego. To jest CUSTOM przez duże C. Każda rzecz jest szyta przez jedną osobę i wiem (bo sam mam takie dylematy) że musisz wsadzić tam 110% serca. Nie wsadzisz to powstanie lipa. Musisz szyć jak dla siebie.

Cieszycie się z jakości? To przyjmijcie że kosztem jest też czas. Prędzej czy później towar będzie. Tutaj i tak trwa to krótko. za granica nie dość że koszty są kosmiczne to czas oczekiwania czasem sięga kilku miesięcy. Ale liczy się jakość. Jak ktoś nie lubi to zawsze może kupić chińczyka..szybko i tanio.

Jak ktoś mnie pyta o jakiś element sprzętu i podaje wytyczne ; Dobre i Tanie to pytam go po co mu dwa produkty. Albo coś jest dobre albo tanie. W przypadku to Tanie to właśnie czas jaki musicie włożyć w oczekiwanie na sprzęt. Czyli

Dobre i Drogie bo musicie poczekać ;-)

 

Dlaczego to napisałem? Bo wiem jak to jest i to jęczenie mnie męczy ;-)

Sam czekam na kilka fantów i wiem że się opłaca taki urok customu ;-)

Link to post
Share on other sites

Ja tam złego słowa nie mogę powiedzieć, co prawda w rozmowie z Matim trochę z niego zbijałem że sobie poczeka, ale ostatnie dwa zamówienia Piotrek zrobił szybko i solidnie. Jak komuś się bardzo spieszy ma allegro i Flyye dostępne od ręki ale kosztem dopasowania do własnych potrzeb.

Edited by Jaeger
Link to post
Share on other sites

Od dzisiaj rusza wyprzedaż wielu elementów które pozostały z wcześniejszej produkcji. Elementy często są w kolorach już niedostępnych, dlatego też ich ceny zostały mocno obniżone. Są to naturalnie pełnowartościowe, nowe produkty. Większość będzie stopniowo dodawana do działu Oferta Specjalna, jednak jeżeli ktoś by był zainteresowany pełną listą i cenami, to proszę o PW z adresem e-mail.

 

Wkrótce także pojawi się kilka nowości.

Link to post
Share on other sites

Dotarły dzisiaj do mnie ładownice z Oferty Specjalnej. Muszę przyznać - zwłaszcza, że do tej pory posiłkowałem się głównie produktami MIWO oraz kontraktami - że PSTG ma naprawdę świętną jakość obszycia produktów. Bardzo tez podoba mi się kompaktować ładownic, które dzięki gumce stają się bardzo płaskie nie przeszkadzają.

 

Dziękuję za szybką realizację.

Link to post
Share on other sites

Witam

Od jutra w sklepie internetowym pojawi się kamizelka płytowa LOKI III. Kamizelka bazuje w swojej konstrukcji na LOKI II, jednak posiada kilka usprawnień, m.in. lepsze rozplanowanie PALS, demontowalne boczne taśmy+element elastyczny na tych taśmach, kompletnie zmienione szelki (szersze oraz regulowane na rzepy), zmienione comfort pady (identyczne z tymi z LOKI SF) oraz wewnętrzna strona kamizelki wyłożona jest siatką dystansową. Dodatkowo zrezygnowano z obszywania panelu przedniego i tylnego lamówką. Trochę węższy jest również zewnętrzny cummerbund.

 

Wkrótce także pojawi się nowa wersja LOKI SF

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...