Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tanio Koba - KJ - M4 Gas Blow Back


Recommended Posts

  • Replies 672
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Okleilem tak jak tam na zdjeciu - izolka i to dosc grubo. Gumka hop-up o wiele bardziej wystaje niz stockowo. Niestety mimo to - kulki nadal sa slabo podkrecane.

Replika kumpla ktora byla zamowiona razem z moim egzemplarzem - strzela i podkreca prawidlowo i wewnatrzn wszystko wyglada tak samo (nawet gumka o wiele mniej wystaje a lepiej podkreca).

Czyszczenie wyciorem rowniez nie pomoglo

 

Macie jakies pomysly ?

Edited by Ari
Link to post
Share on other sites

Coz wlasnie po wielu probach i testach ze swoja emka jak i emka kumpla, wychodzi na to ze to nie jest wina dystansera. Wskazuje to na problem z moja gumka/komora

 

Ma ktos maila kontaktowego do KJW aby moc u nich zamowic gumke hop up i inne czesci ? Probowalem na stronie producenta ale tam wszystko jest w krzaczkach ...

Link to post
Share on other sites

<!--quoteo(post=1319838:date=13/5/2010, 16:35:name=yogurt)--><div class='quotetop'>QUOTE(yogurt @ 13/5/2010, 16:35) 1319838[/snapback]</div><div class='quotemain'><!--quotec-->

Legileg mógł bys podać link do tej strony ?

<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

<a href="http://cradleairsoft.com/Cradle_Airsoft/Products.html" target="_blank">http://cradleairsoft.com/Cradle_Airsoft/Products.html</a>

 

Na zamówienie robią też lufy precyzyjne - Wybiera się markę (np. promyk, czy madbul), a oni przycinają ją maszynką CNC tak, aby idealnie pasowała do KJW.

 

 

Jeżeli natomiast ktokolwiek potrzebowałby części zamiennych należy wysłać maila na adres kjworks@ms47.hinet.net

Treść maila powinna wyglądać tak:

 

Tytuł: Parts Quote Please - M1 - M7 - M9 - M12 - M14 - T3 - T4 - T5 - T6 (oczywiście należy wymienić te części jakie są nam potrzebne, ich nazwy kodowe można znaleźć w instrukcji)

Treść:

Clare,

Hello, I Hope you have been healthy and happy!

I need a quote for magazine parts please.

 

Qty (1) - Part # T3

Qty (1) - Part # T4

Qty (1) - Part # T5

Qty (1) - Part # T6

 

Qty (3) - Part # M1

Qty (3) - Part # M7

Qty (3) - Part # M9

Qty (4) - Part # M12

Qty (3) - Part # M14

 

Shipping

XXXXXXXXXXXXXXX

XXXXXXXXXXXXXXX

(Tutaj piszemy swój adres)

 

Normal Shipping Please. (można też poprosić o ekspres, ale jest 2 razy droższy)

 

Thank You Clare For Best Service!!

 

 

Była już poruszana kwestia kontaktu z KJW

Link to post
Share on other sites

Dziękówka. Zapomniałem, że przy tym widniaj także adres.

 

W związku z tym, że już troche czasu minęło - to czy "weterani" w tej replice mogą określić, co warto kupić na zapas ?

Będę zamiał od KJW pare pierdół, między innymi gumke hop up oraz te paski od blow backu. Jeśli ktoś także coś chce to śmiało się zgłaszać do mnie

Link to post
Share on other sites

odnośnie części które mogą się posypać to 17 jest z dość słabego materiału , mi się ten zaworek posypał po ok 500-700 kulkach :) i troszke jego kawałki poszarpały część nr 9 (tą uszczelke na tłoczku), ostatnio tez znalazłem małe pęknięcie na cylindrze (cz. 15 bodaj), nic poważnego ale wolałbym mieć zamiennik w razie awarii

btw poszło PW w sprawie zamówienia

Edited by sjzmisiek
Link to post
Share on other sites

Skoro juz wczesniej sie chwalono, to i ja zaprezentuje obecnie wygladajaca emeczke ;)

 

emkastuff.th.jpg

 

Docelowo planuje jeszcze dokupic tłumik KAC QD, dluzsza lufe zewnetrzna, oraz granatnik podwieszany m203 oraz magniefier x4 ;)

W juz niedlugo pojawi sie chwyt Magpula MIAD, oraz B.A.D.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Wiadomo może gdzie mogę wykminić to M4 CQB? Na RedWolfie i WGC Out of Stock, a na AirsoftGI wgle nie ma. Chodzi mi konkretnie o CQB/R.

 

Pozdrawiam,

 

P.S. Powie mi ktoś dlaczego lufy wew. są tej samej długości w CQB i długiej? Zrozumiałbym, gdyby można było odkręcić końcówkę lufy zew. i dokręcić tłumik ognia, robiąc z długiej CQB, ale lufa jest jednoczęściowa...

Edited by sqo
Link to post
Share on other sites

:wub: Dzięki!

 

Cena kusi, jednak... Zawsze mam tego stracha, że kupię, nacisnę spust i będzie takie boom :ph34r: Zadam gościowi parę pytań, zobaczymy co z tego wyjdzie. Mam jeszcze pytanie... Czy podałeś mi link, na tzw. "odczepnego", że masz bo chciałeś, czy masz na myśli, że "tu jest dobry, można kupić"?

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Witam!

Mam duży problem z swoim m4 kjw Tanio koba gaz, może ktoś z was miał podobny problem, jeżeli tak to proszę o pomoc. Gdy mam ustawienie na SEMI to czasmi jest podwójna praca zamka, czyli strzela dwoma kulkami naraz, Rozebrałem replikę, wyczyściłem i nie znalazłem nic oprócz jednej sprężynki która mi nie pasuje i uważam że powinna być gdzieś indziej, chodzi o to że może dawać większą ilość gazu przy uderzeniu. Czy ktoś może mi przesłać zdjęcia swojej repliki, tego elementu, ewentualnie wyjaśnić problem.

 

zdjcie022zn.jpg

 

Uważam że ta sprężynka powoduje dawkę większej ilości gazu i powinna być wcześniej. Dzięki za pomoc

Link to post
Share on other sites

zdjęcie za duże dałeś i mi je forum je obcieło :) ale to może tylko mi... u mnie tez jest ta sprężynka właśnie w tym miejscu ale chyba inaczej ustawiona , dam zdjęcie jutro koło 19-20:00 jak bede pamiętał lub mnie ktoś nie uprzedzi :P btw mi sie wydaje że mogła się jakaś część wyrobić w mechanizmie spustowym i to powoduje swoisty burst (część odpowiedzialna za zatrzymanie pracy zamka po 1 strzale... wydaje mi się że nie jest to ta sprężynka tylko kawałek wygiętej płytki z wycięciem nad selektorem ognia za "młoteczkiem" lub sam selektor- ma wycięcia które przemieszczają tą płytke i jeśli coś jest źle ustawione to replika nie działa poprawnie, w ostateczności tak jak pisałem u mnie jest ta sprężynka którą zaznaczyłeś inaczej ustawiona... i ta u Ciebie może blokować zbijak puszczając cały czas gaz co po powrocie zamka powoduje kolejny wystrzał i dopiero po tym następuje odblokowanie zbijaka) ale to tylko gdybanie :)

Edited by sjzmisiek
Link to post
Share on other sites

Jak wroce dzis z roboty to zajze do swojej emki i zobacze jak to u mnie wyglada.

 

U mnie z kolei jedna sie czesc uszkodzila - tylko nei wiem czy to bylo fabrycznie czy po uzytkowaniu. Kawalek z glowicy cylindra sie obcial (co w zasadzie powinno skutkowac drastycznym zmniejszeniem szczelnosci i spadek fps lecz replika strzela jak strzelala od poczatku i identyczne osiagi jak egzemplaz kolegi ktory żadnego uszczerbku nie ma)

 

BTW: Ktos wie na jaka regulacje fps pozwala NPas do naszych emek ?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...