Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rhodesian Recon Vest - temat zbiorczy


Recommended Posts

Witam, jestem dumnym posiadaczem chesta RRV od flyye i mam z nią mały problem. Chodzi o to, że po podpięciu ostatniego rzędu palsów pod spód kamizelki (tam gdzie są napy) zaczyna mnie strasznie uciskać w miejscu gdzie kończy się kamizelka. Noszę ją na maksymalnie ściągniętych szelkach, na pasku na plecach mam delikatny luz, ale naprawdę minimalny, tak żeby chestrig po mnie nie latał. Zdaję sobie sprawę że rhodezyjkę powinno się nosić na paca, ale czy nie ma żadnego sposobu na wyeliminowanie tego dyskomfortu? Chesta noszę bez pleców na szelkach H (łatwiej nosi mi się plecaczek).

Link to post
Share on other sites
  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Widzę takie rozwiązania :

1- zwinąć admin panel i coś pod niego podłożyć. - może pomóc, przez oddalenie uwierającego fragmentu.

2- alternatywnie wsadzić płytę(sapi lub sztywną samoróbkę) jak chcesz mieć admin panel. powinno oddalić uwierający fragment.

3- zakładać grubszą odzież

4- zgubić nadmiar brzucha jeśli 1-3 nie pomaga.

 

 

Ja noszę RRV wysoko,układ H, z płytą, podwinięty dolny rząd. nie mam tego problemu

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...
  • 9 months later...

Szukam porządnej wersji RRV lub czegoś podobnego.

 

Musi udźwignąć 8 magazynków AK dociążonych do realnych odpowiedników, atrapy SAPI o normalnej wadze +2-3 kg innych rzeczy i wytrzymać ciągnięcie za szelki przy ewakuacji

 

Flyye i Pantac nigdzie nie są dostępne.

TMC - niby cordura, cenowo na tej samej półce co Condor, Flyye czy Pantac ale nie słyszałem żeby ktokolwiek to polecał

 

Condor MCR1 - prawie jak RRV, wydaje się w porządku, Condor robi różne wymienne plecy ale czy nylon 1000D zamiast cordury będzie miał odpowiednią wytrzymałość?

 

Chest Tasmanian Tiger ok, ale 750 zł razem z plecami to trochę dużo.

Taj z Miwo - jak się poprosi to doszyją uchwyt na płytę i plecy za 2/3 ceny TT

 

Jakieś propozycje?

Edited by sledz
Link to post
Share on other sites

Mam rrv od tmc, i jest ok. Cordura 1000 szycie i rzepy ok.

 

Jeżeli chcesz ją tak obciążać to polecam dokupienie comfort padów na ramiona, bo standardowe polegną.

Sam noszę na swojej dużego admina, 7 magów do emki i piro (bez balistyki).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...