Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Battlefield BAD COMPANY 2 :P


Recommended Posts

Ja sprzedałem bc2 głównie dlatego, że jak pograłem 1-2 minuty to był błąd połączenia z serwerem. Czy u kogoś coś takiego wystąpiło jeszcze w najbliższym czasie ? Czy już to naprawili ? Bo chyba kupie specjalnie bc2 żeby sobie w dodatek Vietnam pograć :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 721
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@Gekon_1: Ja kiedyś miałem podobny problem. Tzn. rozłączało mnie co 1-2 min. Tyle, że w moim przypadku to nie była wina gry tylko ISP. Średnio co te 2 min następowało 10 sek rozłączenie routera mojego ISP z netem. O ile praktycznie nie przeszkadzało to w przeglądaniu www to w grze już oczywiście tak. Niestety mój ISP problemu nie widział i po 3 tygodniach bezskutecznego męczenia ich o to zmieniłem ISP i problem zniknął.

 

Możesz dość prosto sprawdzić czy Twój problem jest podobnego rodzaju. Spinguj jakiś serwer (np. wmasg.pl, onet.pl cokolwiek, z przełącznikiem /t: ping wmasg.pl /t ) i obserwuj wyniki. Jeśli przez dłuższy czas będzie ok to problemu należy szukać trochę w innym miejscu. Jeśli grasz w inne gry online i nie masz problemów to może ISP ma coś skopane po swojej stronie. Sam tego tak łatwo nie sprawdzisz a już na pewno raczej nic na to nie poradzisz. Jeśli nie uda Ci się tego sprawdzić na własna rękę to sugeruje zgłoszenie problemu do ISP. Jak nie są tak beznadziejni jak mój były dostawca to powinni coś na to poradzić.

 

Ja gram na PS3, nie mam lagów (może poza jakimiś godzinami szczytu), czasami statsy nie działają jednak ogólnie gra się bardzo przyjemnie. Pod koniec stycznia EA ma wyłączyć serwery dla swoich starych gier i może przeznaczą te zasoby na BFBC2 to może i statsy w końcu zaczną działać dobrze ;)

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Od ponad tygodnia walczę z EA i ich cudownym produktem. Po prostu z dnia na dzień BF zaczął mi się zawieszać- w 99,9 % przypadków w momencie kiedy jestem sekunda przed wejściem do gry lub kilka sekund po zaczęciu grania. Wydaje mi się, że wyczerpałem wszystkie możliwości- aktualizowałem pb, sterowniki od monitora i karty graficznej, zmieniałem grafę na mniejszą rozdziałkę, naprawiałem rejestr, skanowałem w poszukiwaniu wirusów (avastem przy rozruchu), oraz skanowałem szukając spy-botów. Następnie Advence system care naprawiłem co się dało. W końcu, po cudnej rozmowie z kotletem z EA (daję dychę, że wystarczy mieć 18 i umieć mówić, żeby dostać tą pracę) odinstalowałem grę i ściągnąłem ją ponownie- nadal to samo. Żadnych patchy mi nie brakuje. U kumpla moje konto chodzi normalne. Czy muszę tam znów dzwonić, czy lepiej, żebym od razu machnął formata (co i tak zajmie mi sporo czasu)?

Link to post
Share on other sites

Problem zniknął jakby sam z siebie. Cudowna pomoc techniczna EA znów zamilkła bez jakiejkolwiek konkretniej odpowiedzi, zlewając także moje następne pytania.

Wpierw sprawdziłem konto u kumpla, chodziło bezproblemowo. Wtedy założyłem nowy profil na którym byłem w stanie pograć kilka minut dłużej, niż na starym. WŁĄCZYŁEM więc zaporę, dodałem BC do wyjątków, odłączyłem joystick i wszystko chodzi elegancko, doszło mi nawet 10 fps. Cudowny produkt- sam się psuje, sam się naprawia ;D

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Wiatm,

Zapraszamy na nasze serwer w grze Battlefield Bad Company 2.Ponizej znajdziesz wszystkie potrzebne bądź perzydatne informacje.

 

Serwer Name:i3D.net .pl TGD Klan serwer

IP:[

Map List:

1.Valpariso

2.Port Valdez

3.Laguna Presa

4.Isla Inocents

5.Atackama Desert

6.Arica Harbor

7.Nelson Bay

8.White Pass

 

Admins:

-Konrad102 (In Game KonradST-CE_PL)

-Jos007 (In Game Jarekzma)

-Thaizor (In Game Thaiz0r)

-Ivo (In Game Ivo.PL

 

Serwer Options:

RANKED

Punkbuster is ON

Hardcore is ON

Friendli Fire is ON

Mini Map is OFF

Kilcam is OFF

Team auto-balans is ON

3rd Person Vechicle Cameras is ON

3D Spotting is OFF

3 teamkill is kick

 

Publick Player Comand's (in Game)

List Admins - !admins

Call admin - !calladmin [message]

Serwer info - !serverinfo

Player Stats - !statsme

Map list - !maplist

 

 

RULES!

NO TK

NO RPG/CG/AT4 to inf

NO bad language

NO rasizm

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Witam, od wczoraj jestem posiadaczem tej gry na płycie. Płyta oryginalna i wcześniej nie otwierana. Grę zainstalowałem bezproblemowo, jednak kiedy chcę ją włączyć wyskakuje mi komunikat -"Aby móć grać musisz zaukutalizować program do najnowszej wersji. Czy chcesz dokonać akutalizacji na najnowszej wersji?"

Problem w tym że u mnie ta akutalizacja posuwa się w takim tempie że zajęło by to ok. 12 godzin. Czy da się to jakoś obejść ? Zwłaszcza że ( z powodu obecnie makabrycznie wolnego neta) interesuje mnie gra na singlu. Z góry dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...