Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Battlefield BAD COMPANY 2 :P


Recommended Posts

Od zamierzchłych czasów czyli do premiery w marcu, niedzielne zerowanie statsów to norma, więc nie ma czemu się dziwić. Późne lato i wczesna jesień było to notoryczne, teraz trafia mi sie raz na dwa miesiące.

Polecam grać do 14-15, a potem po 22 wtedy takich problemów jakoś nie ma.

Mi pierwszy raz przytrafiło się to dopiero wczoraj, a gram na PC.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 721
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

40 zł.. mh... no nie wiem, boję się tego miotacza ognia, bo już widzę tą armię ludzi z nim... a poza tym muszę

procka zmienić, bo mi umiera przy niektórych momentach. W ogóle, to polecam grę na głośnikach 5:1 albo 7:1. Serce staje :}

Edited by Shagg
Link to post
Share on other sites

Miotacz wcale nie jest taki dobry, zasięg bardzo ograniczony, a "amunicji" chyba nie można odnowić po wejściu na paczkę z ammo.

 

 

 

A sam Vietnam...MIÓD :) szczególnie mapka Wzgórze 137 rządzi. W sumie gram za krótko, żeby coś o dodatku napisać, ale zdenerwowało mnie jedno, po pierwszym włączeniu dodatku miałem już WSZYSTKO odblokowane :/ liczyłem, że sam będę wszystko zdobywał, dzięki czemu bardziej poznam broń(a swoją drogą, wydaje się mocniejsza niż w zwykłym BC2).

Link to post
Share on other sites

Kupiłem Vietnam i jestem rozczarowany... mało map i jakieś takie ciasne... mało broni , gdzie SVT40 , Mosin , M1Garand , DP28 ?! Miotacz ognia jest totalnie beznadziejny... zasięg 5 metrów i obrażenia też pozostawiają dużo do życzenia, na prawde słabo im to wyszło...

Edited by Nanteris
Link to post
Share on other sites

Kupiłem Vietnam i jestem rozczarowany... mało map i jakieś takie ciasne... mało broni , gdzie SVT40 , Mosin , M1Garand , DP28 ?! Miotacz ognia jest totalnie beznadziejny... zasięg 5 metrów i obrażenia też pozostawiają dużo do życzenia, na prawde słabo im to wyszło...

 

Garand jest przecież. Zestrzeliłem już nim kilka śmigłowców :P. Rzeczywiście brakuje dwóch snajperek dla Wietkongu - zamiast SWD powinni dać SWT, a Mosina jako odpowiednik M40. DP28 jako odpowiednik M60 byłby dobry.

 

Mapy w rushu są kiepsko przemyślane. Szczególnie Vantage Point (bodajże), który potrafi się na pierwszych skrzyniach zamienić w rzeź - atakujący zostają przyciśnięci w wąskim przejściu przez ogień z granatników i granaty ręczne. Przydałby się tam czołg. Druga mapa ze świątynią, gdzie na ostatnich skrzyniach można zrobić taką samą sytuację jak powyżej.

 

A miotacz... no cóż, to jest współczesna gra online. Jakiś balans musi być, zwłaszcza, że umiejętnie używany na bliskim zasięgu miotacz pozwala ukrywać się za chmurą płomieni strzelcowi.

Link to post
Share on other sites

Mapy w rushu są kiepsko przemyślane. Szczególnie Vantage Point (bodajże), który potrafi się na pierwszych skrzyniach zamienić w rzeź - atakujący zostają przyciśnięci w wąskim przejściu przez ogień z granatników i granaty ręczne. Przydałby się tam czołg. Druga mapa ze świątynią, gdzie na ostatnich skrzyniach można zrobić taką samą sytuację jak powyżej.

 

A miotacz... no cóż, to jest współczesna gra online. Jakiś balans musi być, zwłaszcza, że umiejętnie używany na bliskim zasięgu miotacz pozwala ukrywać się za chmurą płomieni strzelcowi.

Pierwsze dwie radiostacje na mapie Vantage Point są rzeczywiście strasznie upierdliwe, ale ludzie już chyba rozpracowali to miejsce. Zauważyłem, że jak się na radiostacje rzuci z 4-5 ogarniętych gości z miotaczami ognia to obrońcy nie mają najmniejszych szans.

Link to post
Share on other sites

ja gram na PC i nie jestem zadowolony, dobiłem 41 stopień bez żadnych problemów. Po ostatniej aktualizacji grać nie idzie ping po 300 - 400 laggi i nie wiem co mam robić :bialaflaga:

 

Zmień operatora internetu :) I weź pod uwagę że jest okres świąteczny i masa ludzi gra i zapycha łącza. Osobiście nie mam problemu z pingami choć przez ostatnie kilka dni zdarzyło mi się ze dwa razy dostać disconnecta

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...