Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Battlefield BAD COMPANY 2 :P


Recommended Posts

Guest gecko123

Bo ten kod jest Ci tylko potrzebny(kod VIP), do tego, abyś mógł pobierać nowe mapy.

Wcale nie nowe. Pozwalają grać na starych mapach w inne tryby. BTW, gra ktoś w onslaught na PS3?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 721
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja próbowałem - 3 podejścia - ale sobie dopuściłem.

Pierwszy mecz spoko, kumata ekipa: inżynier ,szturman, dwóch medyków - ja z kuzynem i chyba jakiś dwóch szkotów, fajny akcent mieli. Zero problemów.

Druga mapa - Nelson Bay. I na dzień doby boty-terminatorzy, było trudno i dość długo ale w końcu zwyciężyliśmy.

Trzecia mapa Atacama - i niby wszystko spox, a tu po koniec meczu - ostatnia baza, trzy "piknięcia" do przejęcia flagi.

I Disconnect.

 

Drugie podejście - terminatorzy na dzień dobry, na drugiej mapie, Valpalariso, disconect po zajęciu drugiej bazy.

 

Trzecie i ostatnie podejście - disconect po pięciu minutach od rozpoczęcia meczu.

 

Tak więc dałem se luz i czekam na łatkę.

Edited by Mori
Link to post
Share on other sites

Znudzony mw2 zakupiłem keya do tej gry :) Czy ściągał ktoś z was tą grę przez EA menadżera ? Bardzo to jest skomplikowane ?

 

PS: Już się nie mogę doczekać aż przyjdzie :D

 

 

Masz keya, wchodzisz na stronke EA, zakladasz kon to i od razu podajesz cd-keya z gry, konto utworzone, sciagasz ich program EA Downloader i zasysasz gre. Proste bez zadnych kombinacji alpejskich

Link to post
Share on other sites

W Rushu to głównie medem ustawionym na leczenie (bo często gęsto same fragołapy na serwie), choć lubię też cisnąć szturmanem m16+dymek na granatniku. Ostatnio pogrywam też reconem-strzelba automatyczna, c4 i wio demolować czołgi (mam ostatnią kampę do odblokowania w tej klasie postaci).

Link to post
Share on other sites

Ja robię puchary z dlc na ps3 (przed chwilą wpadła platyna :D) więc wymuszone mam giwerki ostatnie do odblokowania u każdej z klas. Jako że np. ump ma kiepskie przyrządy celownicze moim zdaniem - biorę do niego kolimator. A normalnie śmigam inżynierem z gustawem + więcej rakietek i lepsze eksplozje albo assaultem + więcej granatów + magnum ammo.

Edited by Ohtar
Link to post
Share on other sites

Ja osobiście uwielbiam UMP bez dodatków , świetnie mi się z niego strzela . Bardzo zadowolony jestem również z ostatniej łatki :) , nareszcie jest kolejeczka dołączających do serva , więcej ticketów i wiele innych ulepszeń .

Edited by Nanteris
Link to post
Share on other sites

Cholerka, kusi mnie żeby sobie pograć, ale niestety klucza do tej pory nie dostałem :(

Eeeeeeee - jakiego klucza? To nie jest nowy "Blak ops" to jest temat o Bad Company 2. Jeśli zaś chodzi Ci o kod VIP, to tez żaden problem, spokojnie można grac bez dodatkowych mapek.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...