Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] G96D (L96) [Well]


Recommended Posts

I znów bezsensowne pitolenie o bezpieczeństwie. Wystarczy znać dystans bezpieczny dla repliki i nie ma żadnego problemu.

 

I najważniejsze. W tych replikach nie ma czegoś jak zachowanie energii. Więc niektórzy niech nie wypisują bzdet o systemie gazowym którego nie znają.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 267
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jestem już po pierwszych testach. Na ciśnieniu 250psi kulka 0.4 leci stabilnie na dystansie 70m. Co do celności to narazie nie będe sie wypowiadał bo mam jeszcze stockową lufę. Ile na obecną chwile ma to fps-ów nie wiem bo niemam dostępu do chrono. Powiem tylko tyle że system się sprawdza tylko trzeba powymieniac uszczeli w magu bo nie dokońca trzymają takie ciśnienie.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

http://gunfire.pl/pr...k-typu-G96.html widzieliście? Ciekawe, jak ten mag sie sprawuje.

 

Napisałem do gunfire z pytaniem czy jest szczelny i czy fps będą mniej więcej stabilne, oto ich odpowiedź:

 

"Witam,

 

Magazynek jest szczelny. Nie utrzyma on stałej mocy ponieważ gaz znajdujący się w środku się rozpręża się i jego ciśnienie spada z każdym strzałem a to z kolei przekłada się na prędkość wylotową. "

 

Ja osobiście nie znam się na gazach, może to ktoś skomentować?

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Mam takie pytanie. MIanowicie ma ktoś maga na co2 do tej repliki? Jeżeli by ła by możliwośc to chciał bym zęby ktoś zwymiarował i zawór zbijakowy na co2. Istnieje możliwośc że będe mógł dorobić tki zawór wraz ze zbijakiem. Z tego co wywnioskowałem z budowy stockowego zaworu zbijaka wystarczyło by tylko rozwiercić kanał i przerobić część która jest wpychana do wnętrza komory powietrznej w magazynku tak aby miała mniejszą objętość co powinno pozwolic na zapodanie większego ciśnienie z reduktora na magazynek, a co za tym idzie uzyskanie większej energi kinetycznej i prędkości początkowej kulki co powinno wpłynąć na kożyść zarówno zasięgu jak i stabilności toru lotu kilki.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Ciekawostka na temat repliki: wczoraj dostałem paczkę, podczas sprawdzania repliki zbijak rozpadł się na drobne kawałki nie oddawszy ani jednego strzału.

Magazynek na CO2 od początku puszcza gaz dyszą (dyszą magazynka), żadne przedmuchiwanie i czyszczenie nic nie dało.

Magazynek na GG trochę przecieka.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...