Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] AW338 (L96) [Ares]


Recommended Posts

  • Replies 227
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hej,

 

Polecam przeczytać cały temat.

 

W skrócie jednak polecam jak najbardziej awkę na snajperkę.

 

Oczywiście w stocku zapomnij o skutecznym wykorzystywaniu tego modelu:

 

Podstawa do wymiany to :

mag z GG na CO2,

lufa prec,

pierścień usztywniający lufę.

 

Po tych modyfikacjach i z amunicją (guarder 0,40) spokojnie na 80 m możesz operować.

Dodaj do tego gumkę zieloną G&G - konserwuj wszystko na bieżąco balistolem a będzie ci Awka służyła długo :)

Link to post
Share on other sites

Zostanę przy swoim. Z produktów które do tej pory stosowałem, olejki smary i inne mazidła nic tak szybko nie usuwa piasku i innych zabrudzeń podczas samej akcji jak balistol - jego skład mi jak najbardziej odpowiada.

Jedna puszka starczy mi hmm na 2 lata przy kilku czterotaktach, wiec ekonomiczny aspekt tutaj zdecydowanie nie ma znaczenia. Po za tym wyciąganie zabrudzeń z magazynka CO2 to codzienność - a balistol jest do tego świetny - nie muli, nie zapycha, nie wiem czego jeszcze potrzeba.

Edited by nostro89
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Nie.

Po pierwsze to co podałeś to wersja sprężynowa. Po drugie sportline to wersja uboższa. A temat o ile się nie myle jest o wersji gazowej i w dodatku tej droższej czyli CNC.

 

Wystarczy kliknąć na link w pierwszym poście i porównać zdjęcia ;)

Link to post
Share on other sites

Nie.

Po pierwsze to co podałeś to wersja sprężynowa. Po drugie sportline to wersja uboższa. A temat o ile się nie myle jest o wersji gazowej i w dodatku tej droższej czyli CNC.

 

Wystarczy kliknąć na link w pierwszym poście i porównać zdjęcia :icon_wink:

 

Wiem o czym jest ten temat, ale pojawił się drugi i nie wiedziałem czy to dubel. Pomijam już wersję body.

Po fotce można niby odróżnić wersję spring od gaz?

Link to post
Share on other sites

Tak strzelę krótką piłkę. Czy to jest w ogóle ARES i czy jest to wersja CNC?

http://www54.zippyshare.com/v/10009118/file.html

Mam mieszane odczucia. Z drugiej strony jebitny biały napis Accuracy International England. To jest niby ARES sprzedawany przez speców a mi to wygląda na nic jak dystrybucja od Duńskiego ASG produkowane przez Aresa owszem ale przez pewien sklep sprowadzane za 1399 zł a nie za prawie 2 tys. Pomoże ktoś?

Link to post
Share on other sites

Dziwne..

Tu nie widać żadnych napisów na bloku obrobionym maszynowo: http://shop.ehobbyasia.com/sniper-rifles/ares-hong-kong/ares-aw-338-ai-gas-sniper-rifle-cnc-new-version-olive-drab.html

ale tu są: http://shop.ehobbyasia.com/sniper-rifles/ares-hong-kong/ares-aw-338-ai-gas-sniper-rifle-cnc-new-version-tan.html

 

Obie repliki to ARES CNC sprzedawane w jednym sklepie.

 

Pozdrawiam,

Lambert

Link to post
Share on other sites

Niby tak. Zauważ że w drugim linku są zdjęcia typowo Aresa CNC produkowanego dla ActionSportGames. Problemem jest nie tyle to czy to jest gorsze wykonanie czy jakość materiałów. Problemem dla mnie jest cena. Mogłem mieć Aresa CNC typowo dla ASG za prawie 500 pln taniej. Dlatego chciałem rozwiać wątpliwości czy zostałem nabity w butelkę czy nie. Wszystko u mnie jest to co w wersji dla ASG oprócz loga Duńskiego dystrybutora. Pudełko instrukcja naklejki wszystko ala Ares. Także nie wiem czy jestem przewrażliwiony czy nie:) Lambert wie że esteta ze mnie do bólu:D Może ASG posiadacz licencji na AWke wymusił na Aresie takie napisy?

Edited by Stricker
Link to post
Share on other sites

Nie powinna. Mam ten sam problem w drugim magu. Po dociśnięciu kapsuły śruba powinno się uszczelnić na dyszy i pokrętło dociskowe nijak nie ma nic do szczelności układu. Też nie wiem jak ten problem zlikwidować. Rozebrałem całego maga i próbowałem wykręcić "tubę" w której jest kapsuła od bloku magazynka i ani drgnie skubana.

Link to post
Share on other sites

Macie jakiś sposób na usztywnienie lufy wewnętrznej? Stokowa siedziała w miarę sztywno w komorze ale teraz wsadziłem promyka i on ma luzy lekkie góra-dół.

 

 

PS: ten pierścionek który wchodzi na lufę ma być zamontowany bezpośrednio za gumką HU? z tego co widzę nie da się go tak zamontować bo tam są śruby dociskające lufę :/

Edited by jano92
Link to post
Share on other sites

Właśnie pyknąłem taśmą ale nie wiem czy z taką prowizorką osiągnę high precission. Lufkę dałem takiej dł. jak stokowa tj. 590mm. A gumkę Systema ENERGY.

 

Ale na razie strzelam tylko na gg bo nadal nie rozgryzłem jak doszczelnić połączenie między magiem CO2, a kapsułą.

Link to post
Share on other sites

Spróbuj rozebrać magazynek i czy dasz radę odkręcić tą tubę w której znajduje się kapsuła. Jak tak to możesz podmienić tą białą podkładkę albo dać jakiś oring aby to uszczelnił. U mnie za żadne skarby nie mogę wykręcić tej tuby:/

Link to post
Share on other sites

Magazynek syczał więc na wszystkie gwinty dałem taśmę teflonową. I teraz jest jeszcze gorzej bo jak wkrece kapsułe to cały gaz od razu wylatuje przez wylot tj przez ten zawór co powinien się wydostawać ale tylko w momencie strzału. Cały gaz przelatuje przez maga i wylatuje z drugiej strony :#

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...