Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Miwo Military


Recommended Posts

  • Replies 817
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@Catch22: Da się jakoś "hamem" przytwierdzić Camelbak do szelek od np. KP-9 ? Bo nie uśmiecha mi się wydawać stówe więcej tylko po to żebym mógł sobie Wielbłądzi Garb ponosić ;)

 

Pozdrawiam

 

Zależy jakiego Camelbaka posiadasz. W Thermobaku mam D-ringi, którymi mógłbym np. przytroczyć garba do kamizelki. Cywilne wersje d-ringów chyba nie posiadają.

Link to post
Share on other sites

Ok, KP-9 i pokrowiec - generalnie jak pokombinujesz to dasz radę przyczepić bo tylny panel KP-9 i jej szelki są taśmami obszyte, a pokrowiec ma wlasne tasmy do mocowania. Zastrzegam jednak, że był on robiony z myślą o KP/KSP 12, więc nie wykluczam konieczności użycia zacisków, linki spadochronowej etc, żeby go stabilnie umocować na 9. Nie mam akurat draństwa pod ręką żeby sprawdzić.

Link to post
Share on other sites

Nie nooo, przecież wiadomo, że przy pomocy paracordu albo taśmy 100mph moszna zrobić dosłownie wszystko :D A sprzęz MIWO ma przecież nawet "z tyłu" poziome przeszywane paski i pionowe do mocowania, więc jeśli tylko masz o co je zaczepić to będzie dobrze.

Link to post
Share on other sites

Mam pytanie odnośnie pokrowca na Camelbaka. W opisie jest napisane, że mieści się 2 litrowy zbiornik, ja słyszałem, że ktoś ładował tam 3 litrowy i też nie było problemu. Jak to się jednak ma z Thermobakiem 3 litrowym, czy może ktoś próbował włożyć cały (zbiornik+pokrowiec)? Mam co do tego spore wątpliwości, dlatego wolę się zapytać.

Link to post
Share on other sites

Mam pytanie ma ktoś może kabure MUDPIL z miwo ? Jeśli tak to mam pytanie bo w sklepie nie potrafią odpowiedzieć. Czy dobra będzie do beretty M9 ? Miałby ktoś szansę sprawdzić i dać mi znac ? Przeważnie beretta M9 mieści się wszędzie tam gdzie glock ale nic na siłe, wolę sie dowiedzieć na 100%. Za info będe wdzieczny.

 

Pozdrawiam

chapi

Link to post
Share on other sites

Witam.

Zamierzam sobie sprawić worek na odzysk na 10 magazynków typu AK czyli bardzo obszernego. Chciałem się dowiedzieć jakich rozmiarów worki na odzysk szyje MIVO. Przeglądając zdjęcia worka na stronie MIVO ciężko to określić.

Czy możecie podać mi rzeczywiste wymiary tego worka lub jeszcze lepiej czy możecie zamieścić zdjęcia tego worka wraz z magazynkami obok w celu porównania rozmiarów?

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Będą nowe wzory worków/toreb udowych na odzysk, co do podania dokładnych wymiarów to się tym zajmę. ALE odradzam planowanie worka rolowanego tak dużego żeby mieścił aż 10 magazynków do AK (czyli ok 15 AR, rozumiem że wrzuconych luźno) - po prostu będzie przeszkadzał, będzie zwyczajnie za głęboki i za wielki. Trzeba że tak powiem rozumieć zastosowanie pewnych rzeczy. Normalny worek na odzysk powinien mieścić około 6-7 magazynków, a i tak to dużo, rzadko się tam wrzuca aż tyle luzem. Nikt nie biega z taką ilością pustych magazynków w luźnej torbie. Jeśli chcesz czegoś stabilniejszego - to a'la SAS polecamy 10 litrową kieszeń od Bergana przypiętą do na pas/udo (dobra też na FB), bądź w wersji nowszej wielofunkcyjną torbę na odzysk z gumową śluzą na udo - może także służyć jako torba na maskę etc...

 

PS. Jak spojrzysz na logo to zauważysz że firma nazywa się MIWO od nazwisk Mi & Wo, "V" tam nie ma. :wink:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Wchodzi, wchodzi (właśnie sprawdzałem)

 

A czy ktos mógłby być tak miły i sprawdzić jak jest w

przypadku Glocka 19 :) Jest mniejszy więc wolał bym wiedzieć

czy nie ma problemu z wypadaniem, luzem itp.

 

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Na stronie miwo masz cennik aktualny od 21 marca gdzie wpisane są nowe produkty.

rano cennika jeszcze nie bylo.

 

ciekawa oferta, napewno Miwo idzie ku co raz lepszemu wykoniu i wygodniejszym rozwiazaniom...

pytanie: z czego wykonany jest hamulec w kamizelce ATEK? i czy sa czarne?

Link to post
Share on other sites

Szkoda tylko, że czasami sami nie wiedzą o możliwosciach swoich produktów :) Dzis, ku mojemu zdziwinieniu kabura mulpit, okazała się zdatna nie tylko do noszenia na pasku i udzie, ale także jako modułowa na PT-3 :D Niestety, moim zdaniem niektóre rzeczy powinni dopracowac- chociażby lepsze mocowanie pasa taktycznego do kamizelki- obecne sprawia wrażenie, robionego troche "na siłe"...

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...